PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok İstedim Ama Gerçekleştiremedim Dedikleriniz?

birmelek
26-02-2008, 02:18 PM
Evet arkadaşlar,buyrun; neleri çok istediniz ama olmadı?

Rosalie
26-02-2008, 03:31 PM
sağlık meslek lisesinde okuyabilmeyi çok istedim, olmadı ....:(

birmelek
26-02-2008, 03:36 PM
Üzülme..ben de üniversiteyi kazanmayı çok istemiştim ama olmadı :(

hercaii
26-02-2008, 04:54 PM
ooo okadar cok ki:)hangi birini sayayım...

birmelek
26-02-2008, 07:57 PM
Bi yerden başla hercaii..kalmasın içinde.

Nefertiti
26-02-2008, 10:17 PM
Evet arkadaşlar,buyrun; neleri çok istediniz ama olmadı?

Olmadımı olmuyor.....Söylemek neyi değiştirir..........

Yinede sorduğun için teşekkürler;):)

atomcekirdegi
26-02-2008, 10:53 PM
Çok istedim beni sevmeni ama olmadı..

BeYaZ_KeLeBeK
26-02-2008, 11:39 PM
psikoloji okumayı çok istedim ama olmadı...:(

SEKERR
27-02-2008, 09:02 AM
Polis Olmayi çok Istedim Ama Olmadi.şimdi Izin Verse Eşim şimdi Sinava Girer Polis Olmak Için çaba Harcardim.

BiG EviL
02-03-2008, 07:46 PM
ben amerikan güreşi yapmak istiyorum ama imkansız :D

Gümüş
02-03-2008, 09:07 PM
ben amerikan güreşi yapmak istiyorum ama imkansız :D
:confused::D

benim çok var malesef.yazmakla bitmez...birçoğunu yaptım amaçlarımın,bir çoğuda duruyor inşallah bir gün yapıcam onlarıda kısmet olursa...

basak
03-03-2008, 01:40 PM
Düşünüyorumda çok isteyipte yapamadığım hiç olmadı umarım hayat boyuda olmas...Dilegim hepimizin her istedgi her zamn gerçekleşsin...

butterfly
03-03-2008, 07:56 PM
yokki:D:D:D

merdivenler
05-03-2008, 02:44 AM
hep konservatuara girmek istemistim.
ozel hocam bestekarlik bolumune gitmemi tembihlemisti, cok sevinmistim bende boyle bir yetenek gordugu icin.
ortaokul biterken ailemi karsima alip ciddi ciddi konustum. ama ailem "bu memlekette muzisyenler ac kalir" diye cevap verdi, "sen muhendislik filan oku, bitirince konservatuara gidersin".
ben de muzik yerine parayi sectim.. simdi muhendis oldum ve hep icimde kalan bu uhde ile yasayacagim. cunku konservatuarda yas siniri varmis :(
sanirim kandirildim :)

9 ŞUBAT
05-03-2008, 08:53 AM
hep konservatuara girmek istemistim.
ozel hocam bestekarlik bolumune gitmemi tembihlemisti, cok sevinmistim bende boyle bir yetenek gordugu icin.
ortaokul biterken ailemi karsima alip ciddi ciddi konustum. ama ailem "bu memlekette muzisyenler ac kalir" diye cevap verdi, "sen muhendislik filan oku, bitirince konservatuara gidersin".
ben de muzik yerine parayi sectim.. simdi muhendis oldum ve hep icimde kalan bu uhde ile yasayacagim. cunku konservatuarda yas siniri varmis :(
sanirim kandirildim :)

bazı şeyleri degiştiremiyoruz ama kısmen telafi etme imkanı olabiliyor , aslında pek kaybettigin bir şey yok hangi şehirdesin bilmiyorum ,buyuk şehirlerde belediyelerin konservatuarları var oralara devam edebilirsin diye umuyorum ,

bir yerde ailenede hak veriyorum , neden dersen şu an bizde o durumdayız kızımda muzigi seviyor ve konservatuara gitmek istiyor ama anladıgım kadarıyla birazda ozenti var , ama ne yazıkki ergenliginde verdigi gerginlikle pek bu konuyu tartışamıyoruz , o sanki istemedigimizi duşunuyor .

bizse elinde geçerli bir meslegi olmasını ekonomik ozgurlugunu kazanmasını ve bunun yanındada muzikle ugraşmasını ve başarılı oldugunda o dala geçiş yapmasını arzu ediyoruz ,

nitekim bu şekilde her iki meslegide icra eden bir çok sanatçı var , bunu gerçekleştirmek pekala mumkun yeterki insan istesin ve azmedip yapsın .

geçen gun haberlerde bir yazı okudum ve çok şaşırdım hatırladıgım kadarıyla rock dunyasının unlu ingiliz grublarından birinin lideri hem çok çok unlu bir muzisyen hemde ingilterenin en saygın universiterinden birine rektor olarak atandı , adam astro fizikçiymş ve dalında otoriteymiş açıkcası duyunca şaşırdım ve o zamana kadar pek dikkat etmedigim grubu dahada çok dinlemeye başladım ,

buna benzer bir çok ornek var , ben hem muhendis olarak hemde bir muzisyen olarak hayatına devam etmeni arzu ederim , yetenekler ne yapılırsa yapılısın asla yok edilemez , sadece bu saatten sonra biraz daha çaba sarfetmen gerekir o kadar ,

mademki muzisyenligi bu kadar çok istiyorsun , hem mutlu olmak hemde çok sevdigin bir işi yapmak yıllarca mutsuz yaşamaktan çok dahamı zor ?

arzu ettigin gunlere ulaşmanı dilerim .