PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sitenin ilk buluşması

mavigece
30-10-2007, 04:32 AM
evet arkadaşlar bugün İzmir'de ilk buluşmayı gerçekleştirdik...iki kişilik bir buluşma...merve ve ben tanıştık ...çok güzel birkaç saat geçirdik...ve iki eski dost gibiydik...

mavigece
30-10-2007, 04:41 AM
aranızda merveyi tanımayan olabilir....merve eski üyelerimizden...sevgili arkadaşımız bilgisayarı bozuk olduğu için bizden ayrı kalmıştı...yeniden aramız da:)

biricik
30-10-2007, 09:00 AM
ayy çok güzel sizin adınıza çok sevindim inşallah devamı da gelir

9 ŞUBAT
30-10-2007, 09:48 AM
[QUOTE=mavigece;748]evet arkadaşlar bugün İzmir'de ilk buluşmayı gerçekleştirdik...iki kişilik bir buluşma...merve ve ben tanıştık ...çok güzel birkaç saat geçirdik...ve iki eski dost gibiydik...[/QUOT

hayırlı olsun , sizin namınıza çok sevindim .

BeYaZ_KeLeBeK
30-10-2007, 01:20 PM
çok güzel evet...ben bu buluşmalarda bulunamıyorum ne yazıkki...ne istanbuldayım ne izmirde nede buluşmaların yapıldığı şehirlerde...ve gelme imkanımda yok:(

birmelek
30-10-2007, 01:45 PM
çok güzel evet...ben bu buluşmalarda bulunamıyorum ne yazıkki...ne istanbuldayım ne izmirde nede buluşmaların yapıldığı şehirlerde...ve gelme imkanımda yok:(

Beyaz kelebek..ayarlayalım da biz de seninle buluşalım hadi. Hangi şehirde olursak olalım. Kıskandım ben. Hem senle de tanışmayı çok istiyorum zaten. Yine de mavigece ve merve adına çok sevindim tabi.

BeYaZ_KeLeBeK
30-10-2007, 02:52 PM
bende çok istiyorum canım seninle ve bazı arkadaşlarımla tanışmayı...keşke siz gelebilseniz benim olduğum yere....çünkü benim imkanım yok:(

mavigece
31-10-2007, 02:36 AM
Beyaz kelebek..ayarlayalım da biz de seninle buluşalım hadi. Hangi şehirde olursak olalım. Kıskandım ben. Hem senle de tanışmayı çok istiyorum zaten. Yine de mavigece ve merve adına çok sevindim tabi.

aaa aşkolsun birmelek niye kıskanıyorsun bakayım:p genel bir buluşma ayarlarız senin için hepimiz tanışmış oluruz değil mi canım...kelebeği de alır gelirsin;)

9 ŞUBAT
31-10-2007, 09:25 AM
uzulmeye ne gerek var , ne demişler dag daga kavuşmaz insan insana kavuşur ,

ya birde birbirimizi tanıma imkanımız olmasaydı o daha kötu olmazmaıydı ?

birmelek
31-10-2007, 10:35 AM
aaa aşkolsun birmelek niye kıskanıyorsun bakayım:p genel bir buluşma ayarlarız senin için hepimiz tanışmış oluruz değil mi canım...kelebeği de alır gelirsin;)

Ama bizim kelebekle bile karşılaşma şansımız yokmuş ki :(

mavigece
31-10-2007, 10:39 AM
üzülme canım ikna ederiz onu;) birlikte gelirsiniz izmire...o taraftaki arkadaşları da toplar getirirsiniz gelirken:)

BeYaZ_KeLeBeK
31-10-2007, 01:01 PM
izmire gelme şansım yokki...hatta başka yerede...ben bayramda istanbula zor gittim...yolda bişey olacak korkusuyla...:o

zaten annemlere ne diycem siteden arkadaşlarla buluşcaz desem göndermezler...bizimkiler biraz bu tür şeylere olumlu bakmazlar...kaç yaşındayım ama böyle işte malesef:o

keşke siz buraya gelebilseniz...çooookk sevinirdim

merve
01-11-2007, 03:57 PM
Evet arkadaşlar mavigece ile tanıştık Ne zamandır plan yapıyorduk sonunda onu da gerçekleştirdik.kendisini tanıdığım için çok mutluyum.

İmkanımız olsa hepinizi tanımak isterim ben bir iki aydır yoktum bişey çıkmazsa bundan sonra yine sizlerleyim hepinize sevgiler...

mavigece
01-11-2007, 04:03 PM
Evet arkadaşlar mavigece ile tanıştık Ne zamandır plan yapıyorduk sonunda onu da gerçekleştirdik.kendisini tanıdığım için çok mutluyum.

İmkanımız olsa hepinizi tanımak isterim ben bir iki aydır yoktum bişey çıkmazsa bundan sonra yine sizlerleyim hepinize sevgiler...

ben de seni tanıdığım için çok mutluyum canım...iyi ki tanıştık...:)
bundan sonra seni aramızda daha sık görmek istiyoruz...;)

9 ŞUBAT
01-11-2007, 04:17 PM
darısı başıma artık ,inşallah o gunleri gormek nasıp olur .