PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sitemizle Nasil Taniştiniz ?

9 ŞUBAT
20-02-2008, 12:17 PM
Arkadaşlar sitede epey kalabalıklaştık , yeni yeni arkadaşlar aramıza katıldılar ,
sitemizle nasıl tanıştılar merak ediyorum ,

ilk ben başlayayım ; ben diger sitede mod olan arkadaşımın davetiyle tanışdım ve birlikte bu siteyi buyuttuk .

asılben
20-02-2008, 12:27 PM
psikoloji.gen de yazılarım yazışmalarım 3 yıldır devam ediyordu. orada mod olan bir arkadaşım burayı tavsiye etti, bende yeni ismim ve direk kendi sorunlarımla siteye geldim.Artık herkese yardım eden fikir veren olgun kişinin dışında, kendi sorunlarımı da konuşmak istedim:confused:

emeksi
20-02-2008, 01:23 PM
internette arastirma yaparak

siyahın_matemi
20-02-2008, 01:32 PM
Ruhumun çok daraldığı, karamsarlığa bürünüp herşeyden umudumu kestiğim bigündü, daha yeniydi ayrılık acım, onun dışında da sorunlarım vardı, google psikoloji yazayım bakalım ne çıkacak dedim, 3 site buldum 3 nede baktım burda kaldım :)

9 ŞUBAT
20-02-2008, 01:39 PM
arkadaşlar sitemizi begendiginiz için çok teşekkur ederim , ama sizlerden bir ricam var , sorunların yanında biligilerinizi araştırmalarınızıda aktarırsanız sitemiz dahada gelişir aranan bir site haline gelir ve tabi buda bizlere gurur verir .

BeYaZ_KeLeBeK
20-02-2008, 07:29 PM
benim malum..diğer siteden buraya transferim...mavigecenin önerisiyle:)

elohir93
20-02-2008, 07:40 PM
9 şubat önerisiyle burdayım:)

maviyesil
20-02-2008, 11:20 PM
9 şubat önerisiyle burdayım:)

ben de öyle

kamiloglu
21-02-2008, 11:54 AM
9 şubat'ın önerisiyle...

benjaminfranklin
21-02-2008, 05:19 PM
googleda felsefe ve psikoloji ile ilgili makale arastirma yaparken arada buldum

Nefertiti
21-02-2008, 08:14 PM
Bir ilacın kullanımı ile ilgili araştırma yaparken tesadüfen buldum.
İlgimi çekti ve ilk kez bir siteye üye oldum.3 aydır üye olmama rağmen sanki yıllardır burdayım.:rolleyes:

9 ŞUBAT
07-06-2008, 01:51 PM
arkadaşlar bu başlık epeydir guncellenmemiş ,o zamandan beri baya yeni arkadaşlar katıldı aramıza onlarında bu konudaki yazılarını bekliyoruz.

intihar
07-06-2008, 02:04 PM
depresyonla ilgili forum araştırırken (aradığımı) buldum...

kedicik
07-06-2008, 02:41 PM
Panik atak hakkında araştırma yaparken gördüm.
bir süre sadece okuyarak takip ettim. sonra niye üye olmuyorum ki deyip
üye oldum. çok memnunum, herkese tavsiye ederim:)

EndaM
07-06-2008, 03:15 PM
ben de çok bunaldığım bir anda,internetten psikoloji yazıp arattım ve buradayım. mutluyum,paylaşmak güzel.. herkese teşekkürler..

MerteR
07-06-2008, 05:55 PM
İçimde sıkıntı var dedim Google'a oda buraya yolladı, ne iyi etti... :)

paradox
07-06-2008, 06:07 PM
Umutsuz bir vaka oldugumu dusundugum bir gun tesadufen bu siteyle karsilastim.umarim durumum o kadarda vahim degldir tabi:)

sevdenur
07-06-2008, 06:11 PM
Arkadaşlar sitede epey kalabalıklaştık , yeni yeni arkadaşlar aramıza katıldılar ,
sitemizle nasıl tanıştılar merak ediyorum ,

ilk ben başlayayım ; ben diger sitede mod olan arkadaşımın davetiyle tanışdım ve birlikte bu siteyi buyuttuk .

psikoloji.gen.tr de megan nickli çok sevdiğim bir abim sohbet odasında diğer arkadaşları davet ediyordu bende merak edip bir bakayım dedim ve üye oldum...:)beni davet etmemişti ama ben yinede geldim...:oilk sevde_idi nickim,daha sonra gümüş oldum...şimdide sevdenur olarak devam ediyorum..:)

sevdenur
07-06-2008, 06:13 PM
Umutsuz bir vaka oldugumu dusundugum bir gun tesadufen bu siteyle karsilastim.umarim durumum o kadarda vahim degldir tabi:)

hala gülümseyebildiğinize göre o kadarda vahim değilsiniz demektir...;)

atomcekirdegi
07-06-2008, 08:55 PM
Vallahi buraya nasıl hangi şartlarda geldiğimi hatırlamıyorum..Çünkü sanki hep burdaymışım gibi hissediyorum..İyi ki gelmişim :D
Pişman değilim,yine olsa yine yaparım :D

tatlışey
08-06-2008, 07:01 PM
bnde bu siteyi nasıl tanıdım.ilk öncelikle sevgilim askere gidince asker psikolojisini araştırırken buldum.şuanda kendimi çok sanşlı hissediyorum.bu siteyle tanıştıgım için çok mutlıyum:)

sarılale
08-06-2008, 09:50 PM
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile ilk girdim sonrada biraz takip ettikten sonra üye oldum. O arkadaşımda burdadır büyük ihtimalle ama nikini bilmiyorum sormadımda;)

kafanet.
04-05-2015, 10:44 PM
Gen.tr nin emektar üyelerinden idim :) burası için ikinci sitemiz demişlerdi bi baktım uzuun zaman önce beğenmedim :) geçenlerde eski dostlarla karşılaşırım ümidiyle gen.tr girdim bi baktım terkedilmiş diyar ve yeni tasarımda hiç hoşuma gitmedi burası aklıma geldi bir ümit üye oldum :)

losstar
04-05-2015, 11:43 PM
gen.tr iyiydi burdan daha hareketliydi de benim de son tasarımı hiç hoşuma gitmedi bu siteyle tanışmaya gelirsek takıntıları araştırırken tesadüfen burda buldum kendimi..

alpha
05-05-2015, 07:00 AM
Ne sen sor ne ben söyleyeyim.

dreamer8
05-05-2015, 09:38 AM
Psikoloji.gen.tr arayüzünü değiştirip siteyi yenileyince buraya geldim. Bura da sayfasını yenilerse buraya da uğramam. bu format iyi.

sessizsakin
05-05-2015, 12:09 PM
Psikoloji ile ilgili yazılar arıyordum. Arama motoruna " Psikoloji " yazdım bu site çıktı karşıma. Önce biraz inceledim. Beğendim. Daha sonra üye oldum. Bir şeyler paylaşırız diye düşündüm :)

9 ŞUBAT
05-05-2015, 07:15 PM
Gen.tr nin emektar üyelerinden idim :) burası için ikinci sitemiz demişlerdi bi baktım uzuun zaman önce beğenmedim :) geçenlerde eski dostlarla karşılaşırım ümidiyle gen.tr girdim bi baktım terkedilmiş diyar ve yeni tasarımda hiç hoşuma gitmedi burası aklıma geldi bir ümit üye oldum :)

gen.tr iyiydi burdan daha hareketliydi de benim de son tasarımı hiç hoşuma gitmedi bu siteyle tanışmaya gelirsek takıntıları araştırırken tesadüfen burda buldum kendimi..

Psikoloji.gen.tr arayüzünü değiştirip siteyi yenileyince buraya geldim. Bura da sayfasını yenilerse buraya da uğramam. bu format iyi.

Gen tr .ilk zamanlar çok hareketli ve oldukça seviyeli bir siteydi ,ancak aradan geçen yıllar içinde emek veren bir çok uye kusturulmuş uzaklaşmalarına neden olunmuş hele hele şimdiyse bambaşka bir site olmuş epey sakinleşmiş durulmuş sanki magazin dünyası gibi olmuş .

Oraya da uye olmama rağmen çok çok nadir giriyorum .

İyi ki adminimiz bu siteyi kurmuş ,kurulduğu ilk günlerde site bomboş kimseler yoktu zaman içinde serpildik buyuduk geliştik ,aradan geçen yıllar içinde sizin gibi değerli üyelerle tanışma paylaşma fırsatı buldum .

Daha uzun yıllarda burada olacak paylaşımlarda bulunacağım ,inşallah sizlerle bir arada oluruz .

9 ŞUBAT
06-05-2015, 06:57 PM
2 sene önce eğlenecek, biraz da dertleşecek bir forum ortamı arıyordum. Yalnızlıktan çok bunalmıştım. Araştırırken gördüm gen.tr yi. Başta ilgimi çekmedi ama sorunlarım var belki anlatırsam bir çözüm bulabilirim dedim. Bu amaçla üye oldum oraya. 1 sene ara vermiştim oraya. Geldiğimde tanıyamadım :) Tasarımını beğenmedim. Neyse ki burası da vardı :)

Burası ve gen tr kardeş siteler ,zaten admin her iki sitenin sahibi .Buranın ilk uyeleride hemen hemen hepsi gen tr den gelip destek veren arkadaşlardı .Şu anda da çoğumuz her iki siteye uye olarak paylaşımlarda bulunmaktayız .

alpha
06-05-2015, 07:50 PM
Burası ve gen tr kardeş siteler ,zaten admin her iki sitenin sahibi .Buranın ilk uyeleride hemen hemen hepsi gen tr den gelip destek veren arkadaşlardı .Şu anda da çoğumuz her iki siteye uye olarak paylaşımlarda bulunmaktayız .

Ben ilk oraya üye olmuş konu açmıştım. Biri musallat olmuştu bende buraya kaymıştım..

Bülent
06-05-2015, 09:20 PM
sanırım ilaç adı araştırıyordum :D

öfori
06-05-2015, 09:28 PM
Psikolojiye ilişkin araştırmalar sırasında. Sonra bir ara veriş ve geri dönüş, çünkü verilmiş bir söz var, mezun olup burayı bırakanlardan olmama sözü

Bülent
06-05-2015, 09:36 PM
Psikolojiye ilişkin araştırmalar sırasında. Sonra bir ara veriş ve geri dönüş, çünkü verilmiş bir söz var, mezun olup burayı bırakanlardan olmama sözü

takip etmek güzeldir :D

9 ŞUBAT
07-05-2015, 03:57 PM

Mezun olduğun için tebrikler ,profesyonel hayatında başarılar dilerim .Ancak fırsat buldukça ara sıra buraya uğramanı da çok arzu ederim .

öfori
07-05-2015, 09:21 PM
Mezun olduğun için tebrikler ,profesyonel hayatında başarılar dilerim .Ancak fırsat buldukça ara sıra buraya uğramanı da çok arzu ederim .

Mezun olmaya son birkaç hafta kaldı inşallah, tabi fırsat buldukça uğrayacağım, onun için geri döndüm, iyi günler herkese :)