PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Sihirli Değneğiniz Olsa...

atomcekirdegi
15-02-2008, 08:57 PM
Bir sihirli değneğiniz olsa neye dokunmak,neyi değiştirmek isterdiniz??
Ben başlayayım ben hayatımda bazı kısımlara dokunup onları silmek isterdim..tabi içindeki bazı insanları da..
Ya da kendime dokunup derdim ki;"Tanrım beni baştan yarat;baştan yarat kaderimi"..

BeYaZ_KeLeBeK
15-02-2008, 09:53 PM
tüm dünyaya değdirip kötülükleri ve kötü insanları yok etmek isterdim...

( buda şey gibi oldu dimi..hani iyilerin dostu kötülerin düşmanı gazman..ehüehü:D)

kendi hayatımı tamamiyle baştan almak isterdim...yaptığım hataları telafi etmek...şimdiki aklım olsaydı yapmazdım dediğim şeyleri düzeltirdim...

birmelek
15-02-2008, 10:07 PM
Sihirli bi değneğim olsa hemen kendime dokundurur ve kendimi çok çok çokkkk kariyer sahibi..başarılı..herkesin hayran olduğu bir işkadını yapardım. :(

kamiloglu
15-02-2008, 10:20 PM
bir sihirli değneğim olsa kendimi yok ederdim...

Gümüş
16-02-2008, 02:32 AM
bir sihirli değneğim olsa kendimi yok ederdim...
kamiloğlu iki günde ne oldu sanada bu derece karamsarlaştın?neyin var?

sihirli değneğim olsa :rolleyes: ilk başta zayıflar ideal kiloma dönerdim,sonra düşündümde başka bir şey istemiyorum şuan fazla kilolarımdan kurtulayım yeter,hmm birde ilaç kullanmaktan kurtulayım...:)

9 ŞUBAT
16-02-2008, 09:12 AM
sihirli degnegim olsaydı degdirip .......................... isterdim .

ates
16-02-2008, 12:58 PM
şuan da keşke dediğim şeyleri düzeltmek isterdim...

atomcekirdegi
16-02-2008, 02:48 PM
Bir sihirli değneğim olsa,kendime ve sevdiklerime dokunur onları mutlu ve huzurlu kılacak her ne varsa hayatlarına çağırırdım ki kahkaha hiç eksilmesin yüzümüzden..

mavigece
17-02-2008, 02:25 AM
sihirli değneğim olsa ışınlama olayını yapmak isterdim:D ve de uyku ihtiyacını ortadan kaldırırdım...:D

Gümüş
17-02-2008, 12:23 PM
ah sihirli değneğim bir olsa şuan,hemencecik yiğenimin ağlamasını kesmesini sağlardım:(kafam şişti:mad:

olvido
17-02-2008, 02:33 PM
sihirli değneğim olsa zamanı 2 yıl öncesine alırdım össyi yeni kazandığım zamanlara öncesine de alırdım ama tekrar sınava hazırlanmak uzun iş

birmelek
17-02-2008, 10:02 PM
Sihirli değneğim olsaydı eğer..hayatımdan başarısızlık denen şeyi çıkarırdım. Yani mücadeleden vazgeçmezdim ama sonunda hep kazanan olurdum.

keşiş
18-02-2008, 09:13 AM
Bi değnek daha isterdim :)

atomcekirdegi
18-02-2008, 12:23 PM
Tüm duygularımın uyuduğu sadece aklımın deliler gibi çalıştığı o zaman dilimine dönerdim..

hercaii
18-02-2008, 01:06 PM
Bİr sihirli değneğim olsa;görmeye tahammül edemediğim insanları duyulmadık bir yere ışınlardım:)

atomcekirdegi
20-05-2008, 06:19 PM
Bir sihirli değneğim olsa beni rahatsız eden bazı hislerimden kurtulur onların yerine hemencecik yenilerini yapardım :D

atomcekirdegi
15-08-2010, 04:20 PM
Bir sihirli değneğim olsa,bütün işleri yoluna koyardım

balık
15-08-2010, 06:41 PM
Aslında daha fazla yazmayacaktım,Günde 5-10 mesaj atmak hiç hoşuma gitmiyor,o zaman hiçbi iş yapmamış çok işe yaramaz hissediyorum kendimi...:)

Sihirli bi değneğim olsa, bir günlüğüne başka bi insanın bedeni içine girip dünyaya onun gözlerinden bakmak nasılmış görmek isterdim...Başka bi insan olmayı,onun yaşadıklarını ve hissettiklerini yaşamak isterdim...Platonik aşkımı gerçeğe çevirmek isterdim...Bunu o kadar istiyor muyum bilmiyorum gerçi...Herşey sahip olamadan güzel,büyülü sanki...Ya da buna alıştım...Nesli tükenen hayvanları tekrardan çoğaltmak isterdim...Afrika'ya gitmeyi isterdim,Safariye katılmayı...Ölmüş akrabalarımı en çok da dedemi ve tabi ki amcamı görebilmek isterdim...Bir kez de ölüm nasıl bişeymiş öğrenmek isterdim...İnsan ne yaşıyor,yaşıyor mu daha dğrusu hissediyor mu,ölürken ne düşünüyor en son,bunu öğrenmek isterdim...

chenn
15-08-2010, 07:16 PM
bi sihirli değneğim olsa kapanmayan yaralarımı iyileştirirdim...ya da unutmayı istediğim şeyleri silerdim hafızamdannn

malahit
16-08-2010, 12:46 AM
sihirli değnegim olsa silmek istediklerim olurdu aslında.ama sonra o silmek istediklerim beni ben yapan güçlü kılan şeyler oldugunu düşünüp vazgeçerdim.silmek istediğim anlar aslında beni değiştiren olgunlaştıran üzüntüler..

ee o zaman boşa gitmesin sihirli değnek...insanlardaki riyakarlıgı yokederdimm:)

nakşidil
16-08-2010, 01:45 AM
sihirli deynek falan yok sihirli deynek bizleriz biz istersek değişir herşey istemezsek kimse birşey yapamaz ilk önce bunun bilincini taşımalıyız sonra ne yapıp neden ve nasıl yapıcağımıza karar vermeliyiz.

malahit
16-08-2010, 01:50 AM
sihirli deynek falan yok sihirli deynek bizleriz biz istersek değişir herşey istemezsek kimse birşey yapamaz ilk önce bunun bilincini taşımalıyız sonra ne yapıp neden ve nasıl yapıcağımıza karar vermeliyiz.
ya ne güzel beynimiz kandırıyorduk:p

tamam senin dediğin doğruda, işin hayalide güzel:)

nakşidil
16-08-2010, 01:58 AM
ya ne güzel beynimiz kandırıyorduk:p

tamam senin dediğin doğruda, işin hayalide güzel:)

üzgünüm sizi kırmak istemem ama gerçekler bunlar .kusura bakmyın sizi anlamadığımdan değil birçok insan kandırma yoluna didiyor zaman zaman bende yapıyorum ama işin gerçeği bir şekilde tokat gibi vuruyor insanın yüzüne böyle olunca daha çok üzülüyor insan birde çok beklenti içinde olmak çok üzüyor insanı ve bekledğin kişiler senin istediğin gibi davranmassa çok üzücü .....umarım hayalleriniz geçek olur....

malahit
16-08-2010, 02:01 AM
üzgünüm sizi kırmak istemem ama gerçekler bunlar .kusura bakmyın sizi anlamadığımdan değil birçok insan kandırma yoluna didiyor zaman zaman bende yapıyorum ama işin gerçeği bir şekilde tokat gibi vuruyor insanın yüzüne böyle olunca daha çok üzülüyor insan birde çok beklenti içinde olmak çok üzüyor insanı ve bekledğin kişiler senin istediğin gibi davranmassa çok üzücü .....umarım hayalleriniz geçek olur....
aslında hiç hayali olmayan biriyim:) biraz tezat oldu ama:) hayal kurmaya çalıştım , sizde vazgeçirdiniz: )))

chenn
16-08-2010, 02:04 AM
sihirli değnegim olsa silmek istediklerim olurdu aslında.ama sonra o silmek istediklerim beni ben yapan güçlü kılan şeyler oldugunu düşünüp vazgeçerdim.silmek istediğim anlar aslında beni değiştiren olgunlaştıran üzüntüler..

ee o zaman boşa gitmesin sihirli değnek...insanlardaki riyakarlıgı yokederdimm:)

wuuwwwwwww..çk etkilenm bu cevaptan..bnde böle diyebilsem keşke..........bni hatalarım olgunlaştırsa da düzeltilemeyecek boyutta olduğundan silmek tek çare:D hayali bile güzel:D süpersin ama tebrik ederim bu cevabını...insanlığa hizmet harikasın..bzler bencilce cvplar verdik biraz :(

malahit
16-08-2010, 02:05 AM
wuuwwwwwww..çk etkilenm bu cevaptan..bnde böle diyebilsem keşke..........bni hatalarım olgunlaştırsa da düzeltilemeyecek boyutta olduğundan silmek tel çare:D hayali bile güzel:D süpersin ama tebrik ederim bu cevabını...insanlığa hizmet harikasın..bzler ebncilce cvplar verdik hep:(
ama öyle.düşünüyorum hayatımın hangi iğrenç parcasını çıkarsam diye...olmuyor..ben hepsiyle bir bütünüm bunu anladım.

chenn
16-08-2010, 02:07 AM
inş. bunu bi gün bende anlarım kimbilir belki.....

malahit
16-08-2010, 02:10 AM
inş. bunu bi gün bende anlarım kimbilir belki.....

şunu düşün.hayatında seni en çok üzen olayı anımsa.ve o olaydan sonra kişiliğine katılanları.yani sabretmeyi, güçlü olmayı belkide daha dikkatli olmayı mutlaka o tür olaylar öğretir insana..

yoksa emin ol, benim hayatımda toz pembe değil.silmeye kalksam sil sil derken hayatım kuşa döner:)))

chenn
16-08-2010, 02:14 AM
düşünmek ne demek sürekli yaşıyorum gözümün önünden gitmiyo desem:( konuyu saptırdık bnm sayemde fazla özele grdk galiba:( 2009aralıktan sonrasını silsem yeter banaa..:D

siyahın_matemi
16-08-2010, 01:12 PM
Bütün bayanlar tarafından beğenilecek derecede yakışıklı bir erkeğe dönüştürürdüm kendimi...

ararat
16-08-2010, 01:36 PM
kendimi 180 derece değiştirirdim

ozgunlu
17-08-2010, 12:28 AM
Bir sihirli değneğim olsa önce şu gürültücü yan komşumuzun kafasını kırardım onla :mad:, hoş sihre de gerek yok değnek olsa yeter :D... Daha sonra bilmiyorum ya, sanırım onu sadece komşumuzun üstünde kullanırdım. Benim hayatım herşeye rağmen güzel, sonuçta nefes alabiliyorum ve ben burdayım, VARIM YANİ... bundan daha büyük bir sihir ne olabilir ki... Onu dünyaya gelememişlere verelim :D

devhis
17-08-2010, 02:48 AM
bir sihirli değneyim olsa kırardım.e karar vermek zor şimdi insanın eline imkan geldi mi istediğinin daha üstünde bir istek varmıdır ki diye yer kafayı.karasızlık diz boyu kır gitsin değneyi.kal bi başınaa:D

gülenay
25-08-2010, 01:18 AM
on yıl önceye dönerdim.

Kıymetlimiz
06-09-2013, 12:54 PM
En yakın arkadaşımla kendimi öz kardeş (ikiz) yapardım. :)

prenses
20-01-2014, 10:16 PM
Okulu bitirmis ve bi işte calişan biri olmak isterdim hemen şimdi

duygudkn
20-01-2014, 11:39 PM
bir sihirli değneğim olsa dünyayı düz yapmak isterdim..gecesi gündüzü olmasın hep loş olsun uyku da olmasın rahat rahat yaşayalım lol :) kendime kullanacaksam, bu değneği sevgilime verirdim ;) lol

prenses
08-03-2014, 11:56 PM
Maturayi almış, bi işte çalışıyor olmak isterdim..
Oh be sonunda derdim..

(Aa yukarda aynı şeyi yazmışım :) )