PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Programlama Dilleri ve Ben

nickname
29-08-2017, 06:15 PM
c#,c++,java şimdilik bu 3dili tamamen öğrenmek istiyorum. c++ ya başladım biraz öğrendim acayip bi açlık duyuyorum tüm dilleri bilip bişeyler yapmak istiyorummmm. Okulumuda bitirip kendimi donanımlayıp yallah yurtdışına inş başarırım

HasanKartal
29-08-2017, 08:33 PM
Hangi alana yöneleceğine karar ver ve o alana uygun programlama dillerini öğren. Mesela mobil platformlar için uygulama geliştirmek istiyorsan Java, Objective-C gibi dilleri öğrenmelisin. Birde tabii bunun yanında Algoritma'yı iyi kavramak gerekiyor.

karamsar
06-09-2017, 08:13 AM
Yallah tazyik. İngilizce de öğren bari.

dreamer8
06-09-2017, 10:41 AM
Günde 5 saat programlama dili çalışmanı pek sağlıklı bulmuyorum. Diğer açılardan eksik kalacaksın bu sefer. Hayata hazırlanamayacaksın, sosyal ilişkilerin zayıf kalacak, gerçek hayattan uzaklaşıp sanal kodlara gömüleceksin. Çirkin kızların yüksek not için çılgınca çalışmaları şeklinde olmaz umarım bu hayalin. Amerikayı yeniden keşfetme. Değil C++, inanılmaz diller, hazır programlar, otomasyon yazılımlar var. Büyük yazılım firmalarının gölgesinde; avm lerin ortasındaki bakkallara dönersin. Şevkini kırmayım. İngilizcen ileri derecede olsun, mesleğin, diploman olsun. Yurt dışı şart değil ama hayalinse dene bakalım.