PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayda 1 Alınan iğne'nin etkisi tamamen ne zaman geçer? lütfen yardımcı olun konu deri

fefe8
30-10-2015, 08:36 PM
xeplion 150 mg, 10 gün sonrada xeplion 100 mg iğne vurdular. şuan 100mg iğneyi alalı 15 gün oldu. 15 gün sonra tekrar almam gerekicek fakat almak istemiyorum. ayda 1 iğne yapılmalık tedavi olarak kullanılıyor. durgunlaştırdı ağrılarım var. robot gibi oldum. kullanmak istemiyorum. mallaştım iyice. 15 gün sonra 15 kasımda tekrar almam gerekicek fakat almıycam acaba 15 gün sonra vucudumda ilaç kalmaz mı ?
ne zaman iğne almadan önce ki eski halime dönerim?

doktora gittim bunun için akineton vermedi. bağımlılık yapar dedi. bende akineton alamadım ama felç olacam heralde. uyuşmalar kasılmalar cinsiyetsiz bir karakter uykuya dalmada güçlük çekiyorum ve daha çok şey yazıcam ama beynimde durdu aklıma durumumu anlatacak kelimede gelmiyor. iyice uysal kedi gibi oldum.

hastalığıma gelince paranoyaklık var(mış). daha çok takip ediliyorum gülen olunca bana gülüyor gibi şikayetlerim vardı. şimdi ise bütün gün oturur tavana hiç kıpırdamadan bakabilirim. üstelik biri ters bişey yapsa kendimi savunacak gücümde kalmadı, yavaşladım ve şiddet gürültü yüksek sesle konuşma kalabalık oldugunda orda rahat olamıyorum. yaa bana bişey yaparlarsa bu halde heykel gibi dikilip ne yaparlarsa yapsınlar sesimi çıkartamayacak haldeyim.

lütfen: yardımcı olun. ne düşünüyorsanız yazın. bu ilaçtan kurtulmak istiyorum. daha önce beni takip edeni yakalarsam ağzını burnunu dağıtırdım diyordum şimdi ise takip ederlerse bu halde tepki bile verememekten korkuyorum.

fefe8
30-10-2015, 08:37 PM
insanlar aşık olunca sevinince ödüllendirildiğinde dopamin seviyesi artıyor fakat bana verdiği ilaç dopamin seviyesini düşürüyormuş

Brexpiprazole
30-10-2015, 09:43 PM
Xeplion etken maddesi Paliperidon Risperdal(Risperidon)'dan türetilmiştir.Her iki ilaçda şizofreninin pozitif belirtilerinde etkilidir.Negatif belirtileri ise dopamin seviyesini düşürerek artırma ihtimalleri oldukça yüksektir.