PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : öküz gibi yemekten kurtulmak için çağre

Merve798
08-07-2015, 08:10 AM
arkadaşlar benim uzun yıllardır diyet yapıyorum kilomu veriorum sonra tekrar llıyorum düzenli beslenmeme ve bütün beslenme biçimlerini bilmeme ramen neyin yararlı zararlı olduğunu ne yapmam gerektiğini. ancak kafamdaki düşünceler beni zorluyor ve bi süre sora bunla uğraşmaktan bıktım şimdi canım ve nefsim ne isters yiyoorum bunu da doğal olarak kilo aldırdı . bundan kurutlmak isitoyurm ama bir tarafımda o hazzı kaybetmek istemiyor . düşünclerim kafamda şunu şunu yicem yapcam diye istemsiz plan yapıyrum bir tarafımfda aay n egüzel tadı ye gitsin bi daha mı gelceza dünya ya diyor diğer tarafım sevgilin seni terk etcek yapma insanla rseni dışlıcak zaten yanlızsın iyice yanlızlaşcaksın evlenemiceksi çocuğun olmaycak gidyor ( polikistik over ve şeker hastasıyım) vs.. artık kafamı birşeye versemde düşünceler geliyor midemde kaldırmıyor kendime yalvarıyorum aa bir yanımda istiyor lütfen bana yardım edin çözüm yöntemi olan birşeyler yazsın yalvarırım 6 yıldır bunla uğraşıyorum doktorum bordeline teşhisi koymuştu ve okb . yeme bozukluğu merkezlerine gitmek istiyorum o da çok pahalı

Dvrmchrkt
08-07-2015, 10:01 AM
Aslında formülü aşağı yukarı sende biliyorsundur. Kilo aldırmayan ve karnı tok tutan besinlere yönelmen lazım.Ayrıca şartlanma çok önemli. Ben de bazen 30 kilo alır, birkaç ay içinde veririm. En önemlisi, beynin şartlanması.
Sana tavsiyelerim:
1- Sabah kalktığında 2-3 saat kahvaltı yapma. Çünkü uyandıktan sonraki 2-3 saatte vücut hızlı yağ yakıyor.
2- Light yoğurdu ihmal etme. Araştırmalar yoğurt yiyenlerin daha hızlı zayıfladığını göstermiş.
3- Önemli olan çok spor yapmak değil, az yemektir. Kendini çok yoracak kadar spor yapma.
4- Önemli olan enleri yediğin değil, nasıl yediğindir. Tüm gün hiçbir şey yemeyip sadece yarım kilo baklava yesen bile zayıflarsın. Çünkü gün içinde daha fazla kalori yakarsın. Ama bu sağlıklı olmaz.
5-Ve zamana yay.Acele etme.

Eğer İzmirde yaşıyorsan, spor salonum var.Gelip ücretsiz faydalanabilirsin. yardımım olursa ne mutlu bana. Sağlıcakla kal.

Merve798
08-07-2015, 11:01 AM
malesef istanbuldayım datış danışmanı olarak çalışıyorum beni çok zorluyor sıkılıyorum bunalıyorum strese giriyorum hergün aynı şeyi yapmaktan 9 saat ayaktayım sade 1,30 saat ara var:( nasılbeslenmem gerektiğini biliyorum benim srournum kafada

Dvrmchrkt
08-07-2015, 11:16 AM
Ya aslında bitkisel olan ve normal zayıflamayı 3 katı hıza çeviren bir kür biliyorum ama şeker hastasısın bu yüzden ilaç ismini veremiyorum. Ben salonumdaki öğrencilere tavsiye ettim ve kilolu olanların çoğu hızlı bir şekilde zayıfladılar.

3 kutudan oluşuyor.1.si tok tutan madde içeren ve yemeklerden yarım saat önce alman gereken bir madde.
2.kutu, yemekten hemen önce alman gereken kutu. Bu da, alacağın karbondihratların (makarna,ekmek,patates..) kiloya dönüşmesini engelliyor. 3. kutu ise, yemekten hemen sonra alman gereken kutu. Bu da besinlerden aldığın yağın, kiloya dönüşmeden vücuttan atılması için.

Her ne kadar bitkisel olsa da, bunu kullanmadan önce doktoruna danış. İlaç, avrupa menşeli ve her eczanede bulunmuyor. Ama İstanbulda bulursun sanırım. Normal zayıflamayı 3 katı hıza çeviriyor. Spor salonumdaki 4 öğrencime de tavsiye etmiştim. 3 ü çok iyi zayıfladı, 1 in de pek değişiklik olmadı ama o da yarım yamalak kullanmış.

Bunu araştırsan sende bulursun. Eczanelere git ama doktoruna muhakkak götürüp göster, onay verirse kullan.

biraz empati
11-10-2015, 08:22 PM
şu kürü özelden yazmanız mumkun mu?

Sıradan
11-10-2015, 10:31 PM
Ben de kilo alamamaktan şikayetçiyim :s