PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hiç kız arkadaşım yok hayattan soğudum!!

aLone33
21-06-2015, 11:08 AM
Mrb arkadaslar
Bır ıste calısıyorum yasım on sekız
Neden aşk felan yaşayamıyorum kızlara ilgim pek büyük tipte var fakat bakan yok gerci hic teklif etmedim ama cok acil kız arkadasa bir sevgiye ihtiyacım vardır...Artık soğudum hayattan kızları başka bir yaratık olarak görür oldum o kadar yani...

candice
21-06-2015, 12:16 PM
Merhabalar. Birazdan söyleyeceklerimi mutlaka daha önce duymuş olacaksınız ama kendi yaşadığım şeyleri anlatayım istiyorum ben de.

Şöyle ki ben lise son sınıfa geçene kadar eziğin büzüğün önde gideniydim ve 18 ime geldiğimde de bu pek değişmedi. Ve aynı şekilde ben de o yaşlarda "uffff yha niye hiçbi çocuk bana bakmıyo yalnız ölcem" kafalarında geziyordum. Çok da arkadaşım yoktu doğrusu, hatta bir tane dost diyebileceğim bir insan bile yoktu, kedim bile yoktu yani onla kanka olayım, sap sap geziyorum yani :D. Ama üniversiteye başlayınca anladım ki hayat sevgili sahibi olmakla anlam kazanmıyor. Ve zaten üniversitede her şeyi görüyorsunuz zaten.

Daha önceki mesajlarınıza da baktım be bu sene üniversiteye gidecekmişsiniz, eh bu çok iyi bir şey ^^ üniversite hayatı bambaşkadır, düşünceleriniz gelişir, değişir, hayatınıza yön vermeye başlarsınız. Yavaş yavaş farklı sorumluluklar ve farklı güzellikler girer hayata. Bu duruma böyle bir umutla bakın. Eninde sonunda o zaman kız arkadaşınız olur zaten, onu kafanıza takmayın ;) Ve yine önceki mesajlardan gördüğüm üzere yazın boş olmaktan dolayı sürekli bilgisayar başındasınız, sürekli facebook ta geziyorsunuz. Malesef illet bir durum. Ben hala çok bayılmam facebook a. Sadece belli bir çevremle görüşürüm ordan, ve ailemle. Sevmediğim tipleri de takip etmiyorum oldu bitti. İnsanlar her bir haltını paylaşır olmuş cidden. Her şey güllük gülistanlık sanki, kimsenin bir sorunu yok sanırsınız, o kadar mutlular yani hepsi :D inanmayın siz facebook üzerinden "of hayatım çok süper" paylaşımı yapanlara. İnsanı sinir eder vallahi. Bakmayın hiç oraya.

Zaten kız arkadaş edineceksiniz, sevgilisiz olan yok ki zaten. Ama bu işi aceleye getirip "off sevgilim olmalı olmazsa bittim napcam" psikolojisine girerseniz yanlış insana gitme olasılığınız çok fazla. Ben kaç kişi tanıyorum 20 - 21 yaşında ilk defa sevgilisi olan. Ve tekrardan hatırlatırım :D öyle facebookta sürekli sevgilisiyle saat başı "off çok mutluyuss çok seviorusss birbirimisi" fotosu paylaşanlara aldanmayın. Onların işi gücü gösteriş, görmemiş gibi sanki.

Her şey olacağına varır. Yazın bir yerde çalışırsanız hem kafanız dağılır, çok düşünmemiş olursunuz hem de para biriktirirsiniz ^^

(amma sizli bizli konuşmuşum ha, sanki patronumla konuşuyorum akjlvkvkdfk)

deli dumrul
21-06-2015, 12:38 PM
acelen ney ben 26 yaşındayım elime dişi sinek bile değmedi ya ben ne yapim ???

Taz
21-06-2015, 12:39 PM
Lisede ben de senin gibiydim, bütün kızları sex objesi olarak görüyordum fakat üniversiteye gidince karşı cinsi daha yakından tanımaya ve anlamaya karar verdim ama fikrim değişmedi hala onları birer sex objesi olarak görmeye devam ediyorum. Neyse asıl konumuza dönersek, her halde erkekler tarafından forumda açılan konuları incelesek, yaklaşık %90'ının muhteviyatını sevgili / kız arkadaş sorunu olduğu görülebilir. Bu kızlar yüzünden nice koç yiğitler perişan olup gitti!

deli dumrul
21-06-2015, 01:10 PM
Lisede ben de senin gibiydim, bütün kızları sex objesi olarak görüyordum fakat üniversiteye gidince karşı cinsi daha yakından tanımaya ve anlamaya karar verdim ama fikrim değişmedi hala onları birer sex objesi olarak görmeye devam ediyorum. Neyse asıl konumuza dönersek, her halde erkekler tarafından forumda açılan konuları incelesek, yaklaşık %90'ının muhteviyatını sevgili / kız arkadaş sorunu olduğu görülebilir. Bu kızlar yüzünden nice koç yiğitler perişan olup gitti!

o perişan olan yiğitlerden biriside benim ... :( :(
bu kızlar yüzünden saçlarım beyazladı stresten ... :( :(

montevo
21-06-2015, 03:52 PM
Mrb arkadaslar
Bır ıste calısıyorum yasım on sekız
Neden aşk felan yaşayamıyorum kızlara ilgim pek büyük tipte var fakat bakan yok gerci hic teklif etmedim ama cok acil kız arkadasa bir sevgiye ihtiyacım vardır...Artık soğudum hayattan kızları başka bir yaratık olarak görür oldum o kadar yani...

benim de yok.olacağınıda asanmıyorum.dert ediyorum ama hayat devam ediyor

mustafa8008
21-06-2015, 04:06 PM
Ya bende 25 yaşındayım mal gibi yasiyom adam daha 18 inde bir telaşa düşmüş hangi kızla konuşsan hep yarıda kalıyor bir turlu ilerletemiyorum 4 senedir memurum ne kadar devrem varsa evlendi cocukalri bile oldu ben hala mal gibi sevdiğim birisine sahip olamadim bence çok dert etme daha cokkk zamanın var üniversite var iş hayatı var var oğlu var bizim gibi kalmazsin

deli dumrul
21-06-2015, 06:43 PM
Ya bende 25 yaşındayım mal gibi yasiyom adam daha 18 inde bir telaşa düşmüş hangi kızla konuşsan hep yarıda kalıyor bir turlu ilerletemiyorum 4 senedir memurum ne kadar devrem varsa evlendi cocukalri bile oldu ben hala mal gibi sevdiğim birisine sahip olamadim bence çok dert etme daha cokkk zamanın var üniversite var iş hayatı var var oğlu var bizim gibi kalmazsin

sanki beni anlatmıssın usta ..
bende senin gbiyim .bende bu yaşa geldim elime daha dişi sinek bile değmedi. İşin kötü tarafı kızı faceden arkadaşlık isteği yolluyorum kız beni hem reddediyor hemde engelliyor namussuzlar...üstelik sein birde işin gücün var memur adamsın .. banada diyorlar ki işin gücün olsun kızlar seni hani nerde ??? o kadar devlet memuru elizabet takılıyor ... :)

Sokaktanbiri
21-06-2015, 08:03 PM
Kızlar cesur erkeklerden hoşlanıyor. Ağzı laf yapan, girişken, tanışma ve devamındaki sohbet ortamını yaratabilen vs... Cansız manken istemiyorlar yani. Sormadan söyleyeyim, gidip konuşa konuşa nasıl konuşulacağını öğreneceksin. Sonra sen bile sıkılırsın zaten.

aLone33
21-06-2015, 08:29 PM
Merhabalar. Birazdan söyleyeceklerimi mutlaka daha önce duymuş olacaksınız ama kendi yaşadığım şeyleri anlatayım istiyorum ben de.

Şöyle ki ben lise son sınıfa geçene kadar eziğin büzüğün önde gideniydim ve 18 ime geldiğimde de bu pek değişmedi. Ve aynı şekilde ben de o yaşlarda "uffff yha niye hiçbi çocuk bana bakmıyo yalnız ölcem" kafalarında geziyordum. Çok da arkadaşım yoktu doğrusu, hatta bir tane dost diyebileceğim bir insan bile yoktu, kedim bile yoktu yani onla kanka olayım, sap sap geziyorum yani :D. Ama üniversiteye başlayınca anladım ki hayat sevgili sahibi olmakla anlam kazanmıyor. Ve zaten üniversitede her şeyi görüyorsunuz zaten.

Daha önceki mesajlarınıza da baktım be bu sene üniversiteye gidecekmişsiniz, eh bu çok iyi bir şey ^^ üniversite hayatı bambaşkadır, düşünceleriniz gelişir, değişir, hayatınıza yön vermeye başlarsınız. Yavaş yavaş farklı sorumluluklar ve farklı güzellikler girer hayata. Bu duruma böyle bir umutla bakın. Eninde sonunda o zaman kız arkadaşınız olur zaten, onu kafanıza takmayın ;) Ve yine önceki mesajlardan gördüğüm üzere yazın boş olmaktan dolayı sürekli bilgisayar başındasınız, sürekli facebook ta geziyorsunuz. Malesef illet bir durum. Ben hala çok bayılmam facebook a. Sadece belli bir çevremle görüşürüm ordan, ve ailemle. Sevmediğim tipleri de takip etmiyorum oldu bitti. İnsanlar her bir haltını paylaşır olmuş cidden. Her şey güllük gülistanlık sanki, kimsenin bir sorunu yok sanırsınız, o kadar mutlular yani hepsi :D inanmayın siz facebook üzerinden "of hayatım çok süper" paylaşımı yapanlara. İnsanı sinir eder vallahi. Bakmayın hiç oraya.

Zaten kız arkadaş edineceksiniz, sevgilisiz olan yok ki zaten. Ama bu işi aceleye getirip "off sevgilim olmalı olmazsa bittim napcam" psikolojisine girerseniz yanlış insana gitme olasılığınız çok fazla. Ben kaç kişi tanıyorum 20 - 21 yaşında ilk defa sevgilisi olan. Ve tekrardan hatırlatırım :D öyle facebookta sürekli sevgilisiyle saat başı "off çok mutluyuss çok seviorusss birbirimisi" fotosu paylaşanlara aldanmayın. Onların işi gücü gösteriş, görmemiş gibi sanki.

Her şey olacağına varır. Yazın bir yerde çalışırsanız hem kafanız dağılır, çok düşünmemiş olursunuz hem de para biriktirirsiniz ^^

(amma sizli bizli konuşmuşum ha, sanki patronumla konuşuyorum akjlvkvkdfk)

Beyler ne lisesi ne ünisi ben okumuyorum iş hayatındayım çalışıyorum...

candice
22-06-2015, 07:06 AM
Beyler ne lisesi ne ünisi ben okumuyorum iş hayatındayım çalışıyorum...

Kusura bakmayın yanlış okumuşum.

dreamer8
23-06-2015, 09:57 AM
acelen ney ben 26 yaşındayım elime dişi sinek bile değmedi ya ben ne yapim ???

Bak adam 26 yaşında dumrul başkan bırak kızı, dişi sinek değmedi diyor elime. Haline şükret, hem yaşın genç hem de bir işin var. Malesef modern yaşamda hormonların etkileri ile hayatın gerekleri çelişiyor. İlerleyen evlilik yaşı, cinsel ve tensel açlıkla 3.4.5. el binsanları piyasaya sürüyor. İnsan yalnızlığına eskiyerek ve daha fazla tene dokunarak ilaç aramaya çalışıyor....Bu arada 33 yaşındayım ve bekarım. Bir de benim yerime koy kendini. Çok mutsuzum, ailemi, yuvamı kuramadım, baba olamadım, kadınım yok...Çok zor, kimse yalnızlıkla imtihan edilmesin.

galaotes
23-06-2015, 12:28 PM
önemli olan saglıgınız yerinde mi gerisi boş zamanla kızlardan da sogursunuz o kadar önemsediğiniz için bulamıyorsunuz zaten kızlarla iletişim kuracaksınız ancak begendiginiz kızı begenmiyormus gibi yaparak tabi bunu başarabilirseniz kızlar peşinizden koşacak sevgili işi taktik işidir aşk filan hikaye ömrü gercekten de 2 senedir. hormonel istekler dışında günümüzde merhametli aşklar çok azaldı bunu bulmanız temennisiyle ha bir de sevgiliniz varmış gibi düşünürseniz sevgiliye ihtiyacım yok seklinde kızlar bunu hisseder daha çok ilgilenirler

dreamer8
23-06-2015, 02:40 PM
önemli olan saglıgınız yerinde mi gerisi boş zamanla kızlardan da sogursunuz o kadar önemsediğiniz için bulamıyorsunuz zaten kızlarla iletişim kuracaksınız ancak begendiginiz kızı begenmiyormus gibi yaparak tabi bunu başarabilirseniz kızlar peşinizden koşacak sevgili işi taktik işidir aşk filan hikaye ömrü gercekten de 2 senedir. hormonel istekler dışında günümüzde merhametli aşklar çok azaldı bunu bulmanız temennisiyle ha bir de sevgiliniz varmış gibi düşünürseniz sevgiliye ihtiyacım yok seklinde kızlar bunu hisseder daha çok ilgilenirler

Kimse kimsenin peşinden koşmaz kardeşim. Koşarsa da o kişiden kaçarlar zaten. Kızlar hoşlandıkları kişiye bunu erkekler kadar belli etmez. Hormonlarının etkisindeki kirletilmiş erkek arzularından kuşkulanan genç kız, kendi "sözde temiz" arzularına karşılık bulamaz. Kovalama hep erkeğe kaçmak kıza, çile erkeğe naz kıza. Artık eski kızlar yok. ellerinden gelse ayakta işeyecekler:)

montevo
23-06-2015, 02:58 PM
Kimse kimsenin peşinden koşmaz kardeşim. Koşarsa da o kişiden kaçarlar zaten. Kızlar hoşlandıkları kişiye bunu erkekler kadar belli etmez. Hormonlarının etkisindeki kirletilmiş erkek arzularından kuşkulanan genç kız, kendi "sözde temiz" arzularına karşılık bulamaz. Kovalama hep erkeğe kaçmak kıza, çile erkeğe naz kıza. Artık eski kızlar yok. ellerinden gelse ayakta işeyecekler:)

çok haşin ve de gaddar cevaplar veriyorsun.belli ki çile çekmişsin.

Dvrmchrkt
23-06-2015, 03:06 PM
Katılıyorum söylediklerine.
Bu meseleleri özünden yakalamışsın, tebrik ederim.

galaotes
23-06-2015, 04:58 PM
kadın beyni ile erkek beyni farklı çalışıyor temelde anlaşmazlık burda başlıyor erkek koştukça kadın kaçıyor doğanın kuralı gibi gözükse de kuralı tersine çevirmekte mümkün

aLone33
23-06-2015, 08:52 PM
kadın beyni ile erkek beyni farklı çalışıyor temelde anlaşmazlık burda başlıyor erkek koştukça kadın kaçıyor doğanın kuralı gibi gözükse de kuralı tersine çevirmekte mümkün

Ne yani yolda geçen kızları izleyince kızlar yanımıza mı geliyor?

carlostevez
24-06-2015, 02:56 AM
16 yaşındayım Kimisi 30 yaşındayım olmadı kimisi 20 yaşındayım olmadı demiş bu durumda şikayetçimisiniz bilmiyorum ama güzel bi durum değil aynı durumda olmak istemezdim ben elime geçen paraları kıyafete harcıyorum sanal ortamda da çabalıyorum olmuyor hiçbir kız bana değer vermiyor umarım bu durum böyle devam etmez.

dreamer8
24-06-2015, 10:08 AM

Evet tarzım bu. Çile çektim elbette. Çilelerin tek sevdiğim tarafı, ileride benzer dertten muzdarip biri gördüğünde sana konuşma ve fikrini sunma hakkı vermesi, acı bir tecrübe olarak dağarcığına yerleşmesidir. İtici ve sert görünebilir bazı söylemlerim ama samimiyetimin anlaşılması için burada sunma imkanım olmayan bir göz kontağı yeterlidir. Hiç kırma, küçümseme amacında olmadım. İnanın buradaki tek amacım birilerinin derdini dinlemek ve elimden geliyorsa yardımcı olabilmek.

montevo
24-06-2015, 11:16 AM
Evet tarzım bu. Çile çektim elbette. Çilelerin tek sevdiğim tarafı, ileride benzer dertten muzdarip biri gördüğünde sana konuşma ve fikrini sunma hakkı vermesi, acı bir tecrübe olarak dağarcığına yerleşmesidir. İtici ve sert görünebilir bazı söylemlerim ama samimiyetimin anlaşılması için burada sunma imkanım olmayan bir göz kontağı yeterlidir. Hiç kırma, küçümseme amacında olmadım. İnanın buradaki tek amacım birilerinin derdini dinlemek ve elimden geliyorsa yardımcı olabilmek.

benimde bu tür düşüncelerim var.zira ancak böyle tam manası ile duyguyu anlatabiliyorum ama burada okadar coşmuyorum :)

Mahfel
20-07-2015, 07:12 PM
Sorunu ve yazilan yorumlarin hepsini okudum..Bu dertten muzdarip her yas grubuna bu meseleye daha objektif bakmalarini tavsiye ederim.Okudugum universitenin dil kursuna giderken bosluktan sizin bu soylediginiz kiz erkek arkadasi olaylariyla muhattap oldum asik oldugum kisi bir turk degildi bu yuzden kultur catismasinin ne oldugunu aci cekerek ogrendim..Sonradan kendimi daha iyi tanimaya karar verip insan denen varligin butun meselesinin bu olmadigini anladim..Fitri olarak evet herkesin bir ese ihtiyaci var..Fakat bunun hayatimizi yonlendirip batiracak derecede ciddi bir sorun olmamasi icin dikkatli olup onceliklerimizi belirlememiz sart..Kendi adima cok zaman kaybettim derslerime odaklamadim bu bana pahaliya patladi diyebilirim..Peki o karaktersiz napti evlendi cocugu var..gozlemlerim sonucunda anladimki erkekler kizlara oranla cok daha iradeliler..Universiteme gec yasta basladim.bir aralar yasimi vs sorun etmekten odaklanamiyordum hicbiryere..evet biz kizlardada var ayni durum sasirmayin..kizlarda evlenenemekten muzdarip yada hala bir sevgililerinin olmayisindan..bu mevzuyu takacak yastayim hakli olarak..fakat bir gun haberlerde cok basarili 3 guzel muslumanin Amerikada oldurulmesi olayini okuduktan sonra iyice anladimki hayat amacim evlenmek yada mutluluk pozu vwermek degil insanlara..dusunun o 3 insandan ikisi evliydi yaslari 21 bile degildi amerikada maddiyatlari iyi aileleri yanlarinda yasiyorlardi basarililardi..yardimsever iyi muslumanlardi..ama simdi bu dunysda degiller..her insanin ozenebilecegi bir hayata sahiptiler. birde tam universiteden basarili bir sekilde mezun olup ertesi sabaha uyanamayan 2 universite ogrencisi var..kisacasi yarini garanti olmayan bu hayati temiz ve kararli yasayin..aklinizda varsa biri gidin konusun korkmayin ya reddeilirsiniz yada kabul alirsiniz..cesur olun ..ahlaki sinirlar icinde kaldiginiz muddetce ani yasayin ..kaliteli yapin her isinizi..

dreamer8
20-07-2015, 11:49 PM

Varlıkları çile, yoklukları zindan. Bazen en büyük bela, bazen çölde su, ekmek, su, hava. Bir kadının boşluğunu başka hiç ama hiçbirşey dolduramaz bir erkeğin dünyasında. Bir kadının vereceği çileyi de çoğu şey veremez. Erkekler kadınlara odaklı varlıklardır. Bu dengeyi bozan tek şey; sık eş değişimi, hızlandırılmış ilişkiler, malesef kadının kiralanabilen bir varlık haline dönüşmesi, kadın bedenine kolay erişim ve neticesinde kadın ruhunun tahribata uğraması. Kadın tüm gücünü erkeğin zaafından alır, bu gücü dozundan fazla kullanırsa iğrençleşir. Yazımı okuyan bir erkek kadınları ne kadar methettiğimi, yazımı okuyan bir kadınsa, kadınları ne denli yerdiğimi düşünebilir ama ikisi de yanılıyor. Ne yargılama, ne iltifat. Bu sadece hilkat.

SeLf_ConTRoL
21-07-2015, 01:27 AM
“…yıllar önce okuduğu Rene Char'ın Seçme Şiirler'in önsözünde geçen şu cümleyi unutamıyordu: “Kırk yaşımızda, yüreğimize yirmimizde sıktığımız bir kurşunla ölüyoruz.”
Böyle bir cümleyi okuyup yıllarca aklınızda tutuyorsanız zaten ölüyorsunuz demektir.
Silaha gerek yok.”
- Barış Bıçakçı / Sinek Isırıklarının Müellifi

sıkmayin kendinize o kurşunu...40 ima gelmeden daha 28 imde öldüm ben.zaman ve mekanin onemi yok.kaderinize yazilan vakti geldiginde yasanacaktir.