PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Işığım ----Kesinlikle Ağır/Hafif Depresyon Geçiren Herkes İzlemeli...

Schwatzer
02-06-2015, 06:15 PM
Silver Linings Playbook

3502

Konu: Karısının kendisini aldattığı aşığını döverek hastahanelik eden ve bipolar bozukluğu teşhisiyle akıl hastahanesine yatırılan Pat Solatano’yu (minimum sekiz aylık süresini doldurduğunda) annesi (doktorların tavsiyesi aksi yönde olmasına rağmen ve kocasına söylemeden) akıl hastahanesinden çıkarıp eve getirir. Pat eski işine dönmeyi ama daha da önemlisi eski eşi ile ilişkisini düzeltmeyi kafasına koymuştur. Pat gizemli ve problemli Tiffany ile tanışınca işler daha zorlu bir hal alır.

Bülent
02-06-2015, 09:54 PM
izlemedim ama bulabilirsem izleyeceğim tavsiye için teşk..

kafanet.
02-06-2015, 10:19 PM
iyi film izlemiştim

alpha
04-06-2015, 10:46 PM
izledim bende müthiş pozitif bir etkiye sebep oldu. kimine sıkıcı gelebilir ama bende çok iyi bir etkisi oldu 1 haftadır dökülüyordum resmen sağol kardeşim.

montevo
04-06-2015, 10:53 PM
filmi bi kaç sene önce izleidm.2 gün önce bi arkadaşım önerdi izle diye.film bizim kültürümüze uygun değil.o yüzden olayları pek önek almayın.bilemiyorum filmler herzaman gerçekten çoookuzakolmuştur.buna hollwood etkisi diyorum.izlediğinizde sizde güzel bir etki bırakacaktır.

alpha
04-06-2015, 11:06 PM
:) bizim kültürümüze göre uygun bi şey izlemek istersen dizi olarak full house veya 9 fine day tavsiye edebileceğim kore dizileri.

bu arada süpermani izleyip camdan atlayan çocuk ben değilim :D

montevo
05-06-2015, 08:10 AM
:) bizim kültürümüze göre uygun bi şey izlemek istersen dizi olarak full house veya 9 fine day tavsiye edebileceğim kore dizileri.

bu arada süpermani izleyip camdan atlayan çocuk ben değilim :D

full house çook eski zamanalrdaki kanal d de yayınlanan bizim ev dizisi mi acaba?onu çok severdim ama evin genç kızı sürekli öpüşmek isterdi onu anlamazdım.

Schwatzer
06-06-2015, 01:50 PM
izledim bende müthiş pozitif bir etkiye sebep oldu. kimine sıkıcı gelebilir ama bende çok iyi bir etkisi oldu 1 haftadır dökülüyordum resmen sağol kardeşim.

Faydalı olduysa ne mutlu :)

kibritcikizz
13-08-2016, 09:36 PM
izledim güzeldi teşşekkürler schwatzer