PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : prozac

mutlum
05-05-2015, 10:10 PM
Herkese merhaba
Prozaca basladim 22 gün oldu. Yan etkiler zamanla azalir mi artar mi gerçekten kafam karismaya başladı bu konuda.
Bacaklatimda titreme ve sicrama hissi oluyor. İlk iki hafta daha rahat geçmişti oysaki.
Yakin zamanda kullanan varsa ne etkiler yasadigini paylasabilir mi.

gülbahar
06-05-2015, 12:12 AM
ben ilk anksiyete başladığında stajyer bir psikiyatri prozac vermisti ve kullanmaya başladığımda daha cok anksiyete yasiyordum, insanlar cok bilincsiz

+Pdr+
06-05-2015, 10:50 AM
prozac'la birlikte birkaç ilaç daha kullanmıştım aynı yan etkileri yaşadım özellikle yatarken 2 hafta kadar mafetti sonra geçmişti.
ama dediğim gibi birkaç ilaç kullandığım için sadece prozac mı yaptı emin değilim

mutlum
11-05-2015, 09:03 PM
Teşekkür ederim herkese. 3 gün sonra 1 ay olacak prozac almaya başlayalı. Yan etkilerden sadece arada sıçrama, titreme kaldı sanıyorum. Ama zamanla, çok da takılmamaya başlıyor insan bu duruma bunu fark ettim sanırım.

dreamer8
12-05-2015, 09:50 AM
Prozac masum, yan etkileri az ve ucuz bir ilaçtır. Toplumda son derece yaygındır kullanımı. Ama elbette yan etkileri olacaktır. Zamanla artacağını sanmıyorum yan etkilerin. 6 ay ya da 1 yıl kullanımı öneriliyor zaten ilacın.