PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçimizden biri "sessizsakin"

Selina
11-04-2015, 12:28 AM
oylamaya açmış olduğumuz

anket sonucunda Cumartesi gününde Carsambaya
kadar sorular soracağımız üye:

sessizsakin olmuştur

gelsin sorular :)

kafanet.
11-04-2015, 12:31 AM
Evt ben başlıyorum :)
Forumda ilk kimle tanıştın?
Neden bu forumdasın ?
Bağışlayıcımısın kim nefret tutarmısın?

sessizsakin
11-04-2015, 12:33 AM
Ay inanmıyorum beni seçmişler :) Gercekten çok mutlu oldum :) Heyecanda var. Biraz da korkuyorum açıkcası ne soracaklar diye :) Umarım beni fazla zorlamazlar. Hepinize teker teker teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız :)

sessizsakin
11-04-2015, 12:36 AM
Evt ben başlıyorum :)
Forumda ilk kimle tanıştın?
Neden bu forumdasın ?
Bağışlayıcımısın kim nefret tutarmısın?
Sanki dört gözle bekler gibi sordun :)
Evet ilk Taz arkadaşımızla tanıştım.
İnsanlara az da olsa biraz faydalı olabilmek ve bir şeyler paylaşmak adına burdayım.
Kin ve nefret tutamam. Merhametliyimdir affederim çoğu zaman ama bana yapılan büyük bir yanlış varsa aklımın ve kalbimin bir köşesinde durur hep :)

kafanet.
11-04-2015, 12:38 AM
Biraz da korkuyorum açıkcası ne soracaklar diye :) Umarım beni fazla zorlamazlar.

Orasını sen bize bırak :D tabiki zorlayacağım :D

Bülent
11-04-2015, 12:39 AM
Ay inanmıyorum beni seçmişler :) Gercekten çok mutlu oldum :) Heyecanda var. Biraz da korkuyorum açıkcası ne soracaklar diye :) Umarım beni fazla zorlamazlar. Hepinize teker teker teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız :)

sorguya çekilmekten ben hiç hazettemem fakat bu gibi yerlerde eğelenceli olabiliyo keyfini çıkar bence ben sormayacağım
sana panik yok !!

sessizsakin
11-04-2015, 12:41 AM
sorguya çekilmekten ben hiç hazettemem fakat bu gibi yerlerde eğelenceli olabiliyo keyfini çıkar bence ben sormayacağım
sana panik yok !!
Bende normalde pek sevmem ama eğlenceli olur diye katıldım ve güzel bir şeymiş beğendim :)
Beni de seçmişler ya mutlu oldum :)

sessizsakin
11-04-2015, 12:44 AM
Orasını sen bize bırak :D tabiki zorlayacağım :D

Sen zaten fırsat bu fırsat pusuda bekler gibiydin :) Gün doğdu sana :) Size bırakıyorum tabi ki elimden geldiğince doğru ve düzgün cevaplar vermeye çalışırım.

kafanet.
11-04-2015, 12:47 AM
Yarından beklentin nedir?
En çok neyi kaybetmekten korkarsın?
Seni en çok heyecanlandıran şey neydi hayatında
ve bugünlük bu kadar ben kaçar :)

kafanet.
11-04-2015, 12:50 AM
Sen zaten fırsat bu fırsat pusuda bekler gibiydin :) Gün doğdu sana :) .
ne demek şimdi bu :I konuyu terk edeyim istersen.

sessizsakin
11-04-2015, 12:52 AM
Yarından beklentin nedir?
En çok neyi kaybetmekten korkarsın?
Seni en çok heyecanlandıran şey neydi hayatında
ve bugünlük bu kadar ben kaçar :)
Yarından beklentim mutlu ve huzurlu bir yuva kurabilmek. Hayırlı evlatlar yetiştirebilmek.
En çok sevdiklerimi kaybetmekten korkarım.
Mülakatlara girerken çok heyecanlanmıştım. Bir de çok sevdiğim bir insanın ilk hediyesini elime aldığım zaman bunu yaşamıştım.

sessizsakin
11-04-2015, 12:53 AM
ne demek şimdi bu :I konuyu terk edeyim istersen.

Şaka yapıyorum :) Olur mu öyle şey.

kafanet.
11-04-2015, 03:44 PM
olmazsa olmazların?
Forumda en..
..sevdigin üye;
..cana yakini;
..havalisi;
..güzel avatari;
..güzel nicki;
..güzel imzasi;
..sevdigin bölüm;
..sevdigin oyun;
..cok tanismak istedigin üye

kafanet.
11-04-2015, 03:44 PM
Şaka yapıyorum :) Olur mu öyle şey.

olmaz tabiki olamaz :) sende oy verme konusunda epey acale etmişin ;)

sessizsakin
11-04-2015, 03:55 PM
olmazsa olmazların?
Forumda en..
..sevdigin üye;
..cana yakini;
..havalisi;
..güzel avatari;
..güzel nicki;
..güzel imzasi;
..sevdigin bölüm;
..sevdigin oyun;
..cok tanismak istedigin üye
Bu zor oldu biraz :)
Hepsini seviyoruz tabi ki ama en sevdiklerim listemde arkadaş olarak ekli olanlar.
Cana yakını Ruzulhuzun iyi bir arkadaşım. Ortak şeyler yaşadığım ve ortak duyguları paylaştığım bir insan.
En havalı tanıdıklarımın arasında yok ama uzaktan baktığımda Kimene' nin avatarı falan havalı geliyor :)
Güzel avatarı olan benim der mişim :)
Senin nickin güzel mesela Kafanet.
Güzel imzası olan üye 9 Şubat.
Sevdiğim bölüm genelde sohbet edebildiğimiz bölümler. Ne yapıyorsun, ne düşünüyorsun, bugün nasılsın gibi bölümler.
Sevdiğim oyun bu oldu. Haftanın konuğu.
En çok Dreamer8 isimli üyeyi tanımak istemiştim onu da tanıdım zaten :)

sessizsakin
11-04-2015, 03:59 PM
Bir soruyu atlamışım. Olmazsa olmazlarım?
Hmm bi düşüneyim.
Sevdiğim bir kaç arkadaşım var onlar. Telefonum :)
Annem, babam, küçük kardeşim. Diğer kardeşlerim de var tabi ama bunlar öncelikli olanlar.
Bir işim mutlaka olmalı. Çalışmazsam olmaz :)
Müzik ve yürüyüş.
Arada bir türk kahvesi :)

kafanet.
11-04-2015, 04:01 PM
şunu şunu görmeden gidersem gözlerim açık gider dediğin bişey varmı?
bir sıkıntın olsa ilk kiminle paylaşırsın?
imkansıza inanırmısın senin imkansız tanımın nedir?

kafanet.
11-04-2015, 04:03 PM
türk kahvesi iyidir ben sevmezdim ama saolsun bi arkadaş sevdirmişti :)
şimdi sigara ve türk kahvesi ve sigarayla ilgili bir atasözümüz geldi :)

sessizsakin
11-04-2015, 04:09 PM
şunu şunu görmeden gidersem gözlerim açık gider dediğin bişey varmı?
bir sıkıntın olsa ilk kiminle paylaşırsın?
imkansıza inanırmısın senin imkansız tanımın nedir?
Bir sıkıntım olsa eskiden erkek arkadaşımla paylaşırdım. Her şeyi konuşurdum onunla çekinmezdim :( Şimdi kardeşimle paylaşırım genelde. Onun dışında samimi olduğum sayılı arkadaşlarım vardır onlara anlatırım.
Bence imkansız diye bir şey yok. Bana göre bir insan bir şeyi yeter ki yapmak istesin onu yapar her zaman buna inandım. Kendimden de biliyorum. Emin olun istemek yetiyor.
Mutlu bir yuvam olsun, sevdiğim bir eşim olsun bunu görmeyi çok isterim :) Nedendir bilmiyorum ama bu bana çok uzak geliyor o yüzden görmeden gitmek istemem. Bizim hiç kendimize ait evimiz olmadı hep kirada yaşadık ordan oraya ordan oraya taşınıp durduk. O yüzden şöyle bahçeli müstakil bir evimiz olsun bir yere yerleşelim istedim hep. Onu da görmek isterim. Ben belki yarın öbür gün evlenip giderim ama annem ve babam için bu olsun isterim.

sessizsakin
11-04-2015, 04:11 PM
olmaz tabiki olamaz :) sende oy verme konusunda epey acale etmişin ;)

Oo evet sevdiğim konularda zaman kaybetmeyi pek sevmem :)

öyle yani
11-04-2015, 04:17 PM
kafanet senden iyi sorgu amiri olur he:P kafasına ışık dayayıp söyle sen mi öldürdün haha...

sessizsakin aslında aklımda onca soru varken şimdi hepsi gitti aklıma gelmiyor. heyecan desem ben nie heyecan yapıyorum onu da anlamadım.neyse soruma döneyim.

Ailenin seni yetiştirme şeklini yargıladığın keşke farklı bir yetiştirme şeklim olsaydı( daha az muhafazakar olan bir aile) gibi bir şeyler istedin mi? Nasıl yetişme şeklin oldu bilmiyorum sadece memnun musun yaşadığın veya olduğun aile modeli.
2.sorum ise kendinde sevmediğin değşitirmek istediğin bir şey var mı? varsa nedir? şimdilik bu kadar..:)

kafanet.
11-04-2015, 04:17 PM
Cocukken büyüdügünde ne olmayi hayal ederdin?
şuanda bu hayaline ne kadar yakınsın ?
Hayatında hiç bu da mı gol değil be dediğin bir anın varmı?

kafanet.
11-04-2015, 04:22 PM
kafanet. senden iyi sorgu amiri olur he:P kafasına ışık dayayıp söyle sen mi öldürdün haha...

evt olur du :D sanırım şevket çoruk'un mesut karakteri gibi bişey çıkardı :D

sessizsakin
11-04-2015, 04:35 PM
kafanet senden iyi sorgu amiri olur he:P kafasına ışık dayayıp söyle sen mi öldürdün haha...

sessizsakin aslında aklımda onca soru varken şimdi hepsi gitti aklıma gelmiyor. heyecan desem ben nie heyecan yapıyorum onu da anlamadım.neyse soruma döneyim.

Ailenin seni yetiştirme şeklini yargıladığın keşke farklı bir yetiştirme şeklim olsaydı( daha az muhafazakar olan bir aile) gibi bir şeyler istedin mi? Nasıl yetişme şeklin oldu bilmiyorum sadece memnun musun yaşadığın veya olduğun aile modeli.
2.sorum ise kendinde sevmediğin değşitirmek istediğin bir şey var mı? varsa nedir? şimdilik bu kadar..:)
Aslında genel olarak baktığım zaman iyi bir ailem var. Belki ben ilerde aile kurduğumda şimdi beğenmediklerimi bende yapacağım :) Memnunum. Tek sıkıntım çok fazla üstüme düşmeleri. Diğer kardeşlerime de öyleler ama ben kız olunca ve tek kız olunca haliyle daha fazla oluyor. Biraz daha serbest bırakabilirler diye düşünüyorum ve üstteki mesajda da dediğim gibi ben bir şeyi yapmak istesem zaten öyle de yapıyorum böyle de yaparım. Sadece biraz daha rahat olabilirim bir tek bu yönde biraz sıkıntı yaşadım. Bunu isterdim.
Kendimde sevmediğim fiziksel olarak bir kaç kilo fazlam var onları vermek istiyorum :) Huy olarak çok merhametli ve duygusal biriyim. Değişmesini istediğim şeyler bunlar. Biraz az olsaydı bunlar daha iyi olurdu. Birde insanlara çok çabuk bağlanırım, inanırım herkesi doğru ve bizim gibi temiz kalpli sanarım. Zor severim ama öz severim çok zor vazgeçerim. Bunlar kötü. Çünkü bazen kaybettiyorlar.

sessizsakin
11-04-2015, 04:40 PM
Cocukken büyüdügünde ne olmayi hayal ederdin?
şuanda bu hayaline ne kadar yakınsın ?
Hayatında hiç bu da mı gol değil be dediğin bir anın varmı?

Büyüdüğüm zaman öğretmen olmak isterdim. Edebiyat ve ya Türkçe öğretmeni :) Bu hayalime şu an çok uzağım ama yine de fedakarlık ve sabır isteyen bir mesleğim var :) Çok şükür.
Her şeyin bitmeye yakın olduğu bir anda birinden bir şey ( fedakarlık ) istedim yapamam dedi. O fedakarlığa çok ihtiyacım vardı. Belki beni de onu da kurtaracaktı ama yapamam dedi o zaman dedim hadi be burdan da elimizi tutan olmadı. Tek başımıza kaldık dedim :)

kafanet.
11-04-2015, 04:56 PM
Giyim tarzın nasıldır?
Kullandığın parfümün markası nedir?
ne sıklıkla alışverişe çıkarsın?
en son ne zaman bir ziyafet sofrasındaydın?
şuan burada neden bulunduğunu biliyoruz :) peki forumlarla ne zaman tanıştın?

sessizsakin
11-04-2015, 05:12 PM
Giyim tarzın nasıldır?
Kullandığın parfümün markası nedir?
ne sıklıkla alışverişe çıkarsın?
en son ne zaman bir ziyafet sofrasındaydın?
şuan burada neden bulunduğunu biliyoruz :) peki forumlarla ne zaman tanıştın?
Genelde klasik ve spor karışık giyinirim. Kapalı değilim ama kapalı giyinirim. Açık ve dar giyinmeyi sevmem. Gömlek giymeyi çok severim :)
Sürekli aynı parfümü kullanmam karışıktır biraz. Genelde doldurma ve sevdiğim bir kaç kokuyu karıştırıp kullanırım. En son doğum günümde babam bir parfüm almıştı orjinal çiçek kokuları vardı karışık doldurma bir parfümdü onu kullanıyorum hala. O yüzden marka veremiyorum :)
Alışverişe ihtiyacım oldukça çıkarım. Boşu boşuna çıkmam. Genelde kızlar alışverişi sever ama ben pek sevmem. Kıyafet, çantadır, ayakkabıdır onlardan ziyade ev eşyaları almayı daha çok severim.
En son iki ay önce bir iş yemeğine katılmıştım.
Forumlarla yaklaşık iki yıl önce tanıştım. Bundan önce bir foruma üyeydim o da işimle ilgili bir forumdu. Onun dışında bu var başka da yok :)

alpha
11-04-2015, 05:13 PM
ikisi arasında kalsan ve seninle ilgili olmayan sadece fikrin sorulmuş bir konuda adaleti mi merhameti mi seçersin ?

sessizsakin
11-04-2015, 05:19 PM
ikisi arasında kalsan ve seninle ilgili olmayan sadece fikrin sorulmuş bir konuda adaleti mi merhameti mi seçersin ?

Off bu da zor oldu :) Yetişemiyorum cevaplarınıza arkadaşlar :)
Yaşanılan olaya bağlı aslında. Mesela ortada çok büyük bir yanlış ve adaletsizlik varsa adaleti seçerim ama sıradan bir şey ve merhamet etmekle çözülecek bir olaysa nerhamet etmeyi tavsiye ederim.

kafanet.
11-04-2015, 05:26 PM
okumayı severmisin?
en son okuduğun kitap?
en sevdiğin kitap?
en sevdiğin yazar ?
en sevdiğin tür?
sevdiğin bir roman karakteri var mı

sessizsakin
11-04-2015, 05:41 PM
okumayı severmisin?
en son okuduğun kitap?
en sevdiğin kitap?
en sevdiğin yazar ?
en sevdiğin tür?
sevdiğin bir roman karakteri var mı
Yalan söylemek istemiyorum pek kitap okuyan biri değilm. Buna şimdiye kadar fırsatım da olmadı. Sınavlar, meslek sahibi olmak falan derken pek okuyamadım. Yeni yeni başladım. En sevdiğim kitap Feraye ve Miralayın Kızı Süreyya diye iki kitap vardı onları çok sevmiştim. Hediye olarak aldığım Aşka Koşmak o da güzeldi.
Şimdi yeni bir romana başladım Tatar Çölü var onu okuyorum. Yazar olarak pek bilmiyorum ama şairleri çok severim. Şairleri söylesem olur heralde :) Cemal Süreya. Can Yücel. Ahmed Arif. Atilla İlhan. Bunları çok severim. Tür olarak maceralı, psikolojik ve aşk üzerine, sevgi üzerine olan kitapları daha çok severim.

kafanet.
11-04-2015, 05:45 PM
Yalan söylemek istemiyorum pek kitap okuyan biri değilm. Buna şimdiye kadar fırsatım da olmadı. Sınavlar, meslek sahibi olmak falan derken pek okuyamadım. Yeni yeni başladım. En sevdiğim kitap Feraye ve Miralayın Kızı Süreyya diye iki kitap vardı onları çok sevmiştim. Hediye olarak aldığım Aşka Koşmak o da güzeldi.
Şimdi yeni bir romana başladım Tatar Çölü var onu okuyorum. Yazar olarak pek bilmiyorum ama şairleri çok severim. Şairleri söylesem olur heralde :) Cemal Süreya. Can Yücel. Ahmed Arif. Atilla İlhan. Bunları çok severim. Tür olarak maceralı, psikolojik ve aşk üzerine, sevgi üzerine olan kitapları daha çok severim.
can yücel sevilmez mi ya :) burdan başka bi soru doğdu
en sevdiğin şiir?
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ?

sessizsakin
11-04-2015, 05:51 PM
can yücel sevilmez mi ya :) burdan başka bi soru doğdu
en sevdiğin şiir?
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ?
Kadın dediğin ve erkek dediğin şiirleri :)
Ruhum evde olmak istiyor evdeyim zaten :) Şu an öyle gitmek istediğim bir yer yok :)

kafanet.
11-04-2015, 06:00 PM
Kadın dediğin ve erkek dediğin şiirleri :)
Ruhum evde olmak istiyor evdeyim zaten :) Şu an öyle gitmek istediğim bir yer yok :)

bende kadın dediğini dinliyodum :D ama söyleyen kimse söyleyememiş be

tek kelime ile )
---Aşk=
---Para=
---Bayrak=
---Silah=
---Dost=
---Futbol=
---e-psikoloji.com=

sessizsakin
11-04-2015, 06:09 PM
Aşk = Bir insan bir kere birini " çok " sever.
Para = Karnını doyuracak kadar olsun yeter.
Bayrak = Kutsal bir şeydir.
Silah = Çok soğuk ve korkunç bir şey.
Dost = Gerçekten kara günde belli oluyor.
Futbol = Hiç sevmem.
e-psikoloji.com = Güzel ve bambaşka bir dünya :)

kafanet.
11-04-2015, 06:27 PM
Bugünün yarından çıkarı nedir?

sessizsakin
11-04-2015, 06:40 PM
Bugünün yarından çıkarı nedir?

Her anın kıymetini bilmek lazım :) Yarını görecek miyiz onu bile bilmiyoruz ölüm anlık geliyor saniyeler yetiyor.

kafanet.
11-04-2015, 06:42 PM
Şu kıymet bilmeyip süründürünleri, insanı canından bezdirenleri ne yapmalı ? :D :D

sessizsakin
11-04-2015, 07:14 PM
Şu kıymet bilmeyip süründürünleri, insanı canından bezdirenleri ne yapmalı ? :D :D
Ne halleri varsa görmeye bırakmalı :D

sessizsakin
11-04-2015, 09:42 PM
Olur tabi ki de. Erkek arkadaşım bi hediye almıştı bana. Hediyenin dışında bide yüzük aldım onu hep tak dedi. Bende tamam dedim. Nasıl bir yüzük falan dedim. Tarif etti taşları var böyle yaprak şeklinde falan dedi :) Taa nereden geliyor hediye. Haritanın bir ucundan diğer ucuna. Bende merak ettim tabi heyacanla bekliyorum gelmesini. Neyse geldi hediye. O zamanlar lise sona gidiyordum okuldan çıktık arkadaşımla hediyeleri almaya gittik. Açtık paketleri tek tek. Her şey var yüzük yok. Güzel bir kadife gül vardı. Ben dedim ki ya ne kadar düşünceli baksana gül de almış falan. Arkadaşım aldı gülü baya inceledi ne güzel bir gülmüş çok beğendim falan dedi. E hani yüzük nerde dedi. Bilmiyorum ki dedim. Neyse. Arkadaşım gülün kenarında bir şey var sanki dedi bastı gülün kapağı açıldı bi baktık yüzük içinde çok sevinmiştim çok şaşırmıştım ve çok mutlu olmuştum o zaman. Güzel bir anımdır bu :) Bizde ilk defa görüyoruz tabi sonra akşama kadar gülmüştük ne kadar cahiliz diye :)

sessizsakin
11-04-2015, 10:08 PM
Cinlerden korkar mısın?
Taz :) Hiç düşünmem hiç aklıma gelmezler o yüzden bir şey hissetmiyorum :)

sessizsakin
11-04-2015, 10:10 PM
Hayatında hiç cin çağırma ayinine katıldın mı? :)
Hayır ama cinleri olan birini tanıdım :) Tövbe tövbe ya :)

sessizsakin
11-04-2015, 10:12 PM
Çok hızlısın. :)

İnsanları bekletmekten nefret ederim. Beklemekten de aynı şekilde o yüzden :) Bide konu benim üzerime olunca biraz daha titiz davranıyorum ama normalde de böyleyim bilirsin :)

sessizsakin
11-04-2015, 10:13 PM
Denize Atatürk mü düşse kurtarırsın yoksa Hz. Muhammed (S.A.V.) mi?
İkisini de kurtarmaya çalışırm ama ben boğulabilirim :) Çünkü yüzme bilmiyorum :) Taz yine iş başında :)

sessizsakin
11-04-2015, 10:14 PM
Aynen, bendensin. :)

Evet sende öylesin :) Bekletmezsin insanı :)

sessizsakin
11-04-2015, 10:16 PM
#sessizsakin bunu biliyor :)

sessizsakin
11-04-2015, 10:22 PM
Aşkın mapushane
İçinde ben mahkum
Saçların parmaklık
Gözlerin gardiyan olmuş

şarkısı sana ne ifade ediyor? :)
Sence :) Çok tanıdık terimler bunlar benim için :) Mapushane, Mahkum, Parmaklık ve Gardiyan. Hmm daha önceden duymuştum sanki :)

kafanet.
11-04-2015, 10:37 PM
Aşkın mapushane
İçinde ben mahkum
Saçların parmaklık
Gözlerin gardiyan olmuş

şarkısı sana ne ifade ediyor? :)

Bu iyi bunu beğendim :D :D

sessizsakin
11-04-2015, 10:41 PM
Bu iyi bunu beğendim :D :D
Aklına, zekasına hayranım Taz ' ın :)

kafanet.
11-04-2015, 10:49 PM
Oo! Artık underground takılıyorsun. :)

Bilmem öylemi yapıyorum :)

kafanet.
11-04-2015, 11:01 PM
Tabii, tependeki yeşil ışık yanmıyor artık. :)
Hee evt beni görünce kaçanlar oluyormuş ta :D ondan :)

kafanet.
11-04-2015, 11:07 PM
Kaçan kovalanır biliyorsun. :)

Kovalayanın kankası ajdar olsun :D

dreamer8
11-04-2015, 11:17 PM
Tebrik ederim. Tüh seçilemedik:) Bir daha anket listesine adımı yazdırmıcam...Soruma gelince:
-Günde ortalama kaç kere saate bakarsın?
-Kaç yılında doğmuş olmak isterdin?
-Vücudunun en beğenmediğin yeri?
-29 una gelip halen bekar kalsaydın nasıl hissederdin?
-Ayakkabı numaran ne? (tam ve net cevap)
-Dünyaya erkek olarak gelmek ister miydin?
-Ömür boyu cep telefonunu yasaklasalar sana, nasıl geçerdi hayatın?

sessizsakin
11-04-2015, 11:31 PM
Teşekkür ederim :)
Çok değil 4 kere olabilir. İşte olduğum günler daha çok bakarım.
Yine aynı yılda doğmuş olmak isterdim. 1993 :)
Beğenmediğim öyle göze batan bir yerim olduğunu düşünmüyorum ama üst dudagım biraz ince öyle derler o biraz daha kalın olabilirdi. Bide burnum biraz ince olabilirdi :)
Bu gidişle öyle olacağız da bakalm. Kötü hissederdim ya bir yuva kurmak için o kadar geç kalmak istemezdim heralde.
39 - 40 ayakkabının kalıbına göre değişiyor ama genelde 40.
Özgürlükler açısından isterdim belki ama böyle bir kadın olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Kadın olmanın da ayrı ayrı güzellikleri var.
Sevdiğim adam bir ömür yanımda olacaksa telefon olmasaydı da olurdu. Ne yapm o zaman telefonu :) Gözlerinin içine bakar, ellerinden tutar bir ömür boyu mutlu mesut yaşardım.

Ruzulhuzun
11-04-2015, 11:35 PM
Bak dudaklarımızda benziyor sessiz sakin:) ayakkabı numaralarımzda:) eh burun konusunda önceden daha hassastımama benimkide normal sayılır

dreamer8
11-04-2015, 11:36 PM
Öyle deme. Telefonun olmasa sevdiğin adamdan hep şüphelenirdin, bir macera yaşasa haberin olmayabilirdi. Telefonsuz, adama zor sahip çıkardın. Sorularımın devamı gelecek.

sessizsakin
11-04-2015, 11:37 PM
Bak dudaklarımızda benziyor sessiz sakin:) ayakkabı numaralarımzda:) eh burun konusunda önceden daha hassastımama benimkide normal sayılır
Ruh ikizimsin :)

sessizsakin
11-04-2015, 11:38 PM
Öyle deme. Telefonun olmasa sevdiğin adamdan hep şüphelenirdin, bir macera yaşasa haberin olmayabilirdi. Telefonsuz, adama zor sahip çıkardın. Sorularımın devamı gelecek.
O da kullanmazdı o zaman. Benim evleneceğim adam öyle olmalı :)

sessizsakin
12-04-2015, 12:01 AM
Amin inşallah.

kafanet.
12-04-2015, 06:58 PM
neden mutlu bir yuva kurmak istiyorsun ?
her çözümü bumudur sence ?

sessizsakin
12-04-2015, 07:01 PM
neden mutlu bir yuva kurmak istiyorsun ?
her çözümü bumudur sence ?
Mutsuz bir yuva mı isteyeyim :) Başka istediğim öyle büyük bir şey yok o yüzden :)

kafanet.
12-04-2015, 07:51 PM
Mutsuz bir yuva mı isteyeyim :) Başka istediğim öyle büyük bir şey yok o yüzden :)
o zaman neden bir yuva istiyorsun diyeyim :)
bunda seni çeken nedir ki bu kadar çok istiyosun :)

sessizsakin
12-04-2015, 08:56 PM
o zaman neden bir yuva istiyorsun diyeyim :)
bunda seni çeken nedir ki bu kadar çok istiyosun :)
Yani öyle çok evlilik meraklısı bir insan da değilim tabi ki ama evliliğin insana huzur vereceğini düşünüyorum mutlu olacam diye hayal kurdum hep o yüzden :) Güzel bir şeydir :)

kafanet.
12-04-2015, 09:00 PM
evlenmeden mutlu olunmazmı :D

sessizsakin
12-04-2015, 09:06 PM
evlenmeden mutlu olunmazmı :D
Olunur tabi ki ama öyle daha bir başka olur :)
Düşünsene seni seven bir eşin var, ev senin evin, istediğini yaparsın istediğin gibi davranırsın çocukların olur onlar için yaşarsın. Bi anlamı olur hayatının. Kim istemez ki? Allah her zaman için doğru insanlarla karşılaştırsın yoksa her evlenen de mutlu mu değil tabi ki :)

sessizsakin
12-04-2015, 09:07 PM
Forumda moderatör olmak ister misin?

Evet olabilirdi isterdim :)

sessizsakin
12-04-2015, 09:13 PM
Moderatör olsan ilk kimi şutlardın forumdan? :)
Kafama göre birilerini gönderemezdim tabi ki :) Yanlış bir şey yapanları, kurallara uymayanları adaletli bir şekilde davranarak gönderirdim heralde :)

sessizsakin
12-04-2015, 09:17 PM
Ben olsam kafamı bozanı gönderirdim forumdan. :)

Öyle olmaz ki :)

sessizsakin
12-04-2015, 09:26 PM
O zaman moderatör olunmaz ;)

alpha
12-04-2015, 10:39 PM
Moderatörün ban yetkisi olmaz varsayılan ayarlarda. Moderatör düzenleme konu yorum silmekle görevli olur. Yetki alsanız hatta admin olsanız dahi üye banlamak keyfi olamaz. Zaten bu yüzden moderatör bi yere kadar admin ise hiç ikili sohbetlere katılmaz. Ben adminken ayrı bir üyelik açmış onla takılırdım foruma.

sessizsakin
13-04-2015, 11:12 AM
Evlilik ve hayata dair hayallerin nelerdir?
Bu soruya benzer cevaplar verdim daha önce ama bir daha verebilirim sorun değil :)
Mutlu, huzurlu bir yuva. Hayırlı evlatlar. Hayırlı bir eş. Saygı ve sevgi çerçevesinde geçen bir ömür. Parada, zenginlikle gözüm hiç olmadı karnımız doysun yeter :) Evlilikle ilgili olarak bunları söyleyebilirim.
Hayata dair güzel bir hayat yaşamak istiyorum. İşimle ilgili olarak daha iyi yerlere gelebilmek ya da başka alanlara kayabilmek desem daha doğru olur :)

kafanet.
13-04-2015, 10:22 PM
bir deneyin olsa forumda ilk kimi maymuna çevirirdin? :D

sessizsakin
13-04-2015, 10:24 PM
bir deneyin olsa forumda ilk kimi maymuna çevirirdin? :D
Taz ' ı çevirirdim :)

dreamer8
14-04-2015, 09:42 AM
Eğer bu düzeni sen kursaydın; mesela iş, okul, mesai, aile, apartmanlar, ulaşım şekilleri, sokaklar, hastaneler, yani aklına gelen herşey, nasıl bir dünya kurgulardın. Kuracağın dünyada çocuklar sabah okula, yetişkinler işe gider miydi, nasıl bir sokak, mahalle, insan yapısı olurdu. Yeni bir dünya oluştur zihninde.

sessizsakin
14-04-2015, 09:59 AM
Sosyalist bir dünya olsun isterdim. Yine okula giden çocuklar, işe giden çalışan insanlar elbette olurdu ama okulu bitiren işsiz kalmazdı mesela. Yaşamak bu kadar pahalı ve zor olmazdı. Herkese bir ev düşsün kira denen bir şey olmasın isterdim. Ağaçlarla, yeşilliklerle dolu bir dünya. Apartmanlar yok, müstakil evler var olurdu :) Kimsenin kimseyi ezmediği, temiz insanlarla dolu bir dünya. Yaşanmaya değer bir hayat olsun isterdim. Mutluluk, mutluluk, mutluluk :) Hayali bir dünya :)

dreamer8
14-04-2015, 10:03 AM
Bütün insanlar aynı düşünceyle çıktılar yola ama bu kalabalığı, bu çeşitliliği, her türden ve kaliteden insanı bir çizgi, bir amaç etrafında toplayamadılar. Düzene karşı, vicdansız, suça meyilli, hasta bireyler yasaları ve cezaları şekillendirdi...Herkes isterdi o yemyeşil dünyayı. Rahatlıkla şunu söyleyebilirim ama şükür ki; herkes ben gibi olsaydı, hapishanelere, mahkemelere, adliyelere, karakollara, kışlalara, silah fabrikalarına, tomalara gerek kalmazdı....Bu sadece kendi bildiğim bir ütopya.

sessizsakin
14-04-2015, 10:07 AM
Bütün insanlar aynı düşünceyle çıktılar yola ama bu kalabalığı, bu çeşitliliği, her türden ve kaliteden insanı bir çizgi, bir amaç etrafında toplayamadılar. Düzene karşı, vicdansız, suça meyilli, hasta bireyler yasaları ve cezaları şekillendirdi...Herkes isterdi o yemyeşil dünyayı. Rahatlıkla şunu söyleyebilirim ama şükür ki; herkes ben gibi olsaydı, hapishanelere, mahkemelere, adliyelere, karakollara, kışlalara, silah fabrikalarına, tomalara gerek kalmazdı....Bu sadece kendi bildiğim bir ütopya.
Aynen öyle :) İnsan psikolojisi çok farklı. Bir insan yeri geliyor hayvandan beter oluyor. Hayvana insan diyebilirsin ama o insana hayvan demeye utanıyor hayvana hakaret etmiş oluyorsun. İnsan kavramı var olduğu sürece bu hayali dünya mümkün değil. Zaten insan da olmazsa dünya mümkün değil :)

sessizsakin
14-04-2015, 04:09 PM
En sevdiğin oyun?
Gerçek hayatta pek oyun oynayan biri değilim küçüklükte kaldı hepsi :) En çok yere çizgi çizerdik ve oynardık taşla :) Onu severdim. Beş taş oynamayı da severdim. Şimdilerde pek sevmem oyun oynamayı. Çocuk olamadık pek :) Çocukluğumuzu yaşayamadık desem yeridir. Hep diğerlerinden daha düşünceli bir çocuk oldum. Burada ise bütün oyunlar güzel ama en sevdiğim oyun bu oldu. Belki de seçildim diye :)

sessizsakin
14-04-2015, 10:01 PM
Hele bir soluklansaydık? :)
Olsun bir sana bir şey olmaz :)

kafanet.
14-04-2015, 11:34 PM
Sence
Tutku
İhtiras
İntikam
Melankoli
İktidar
Gurbet
güzellik
Nedir birer cümle ile açıkla bakalim

sessizsakin
15-04-2015, 02:03 AM
Sence
Tutku
İhtiras
İntikam
Melankoli
İktidar
Gurbet
güzellik
Nedir birer cümle ile açıkla bakalim
Tutku = Büyük bir bağlılıkla sevmek ve bundan hoşlanmak.
İhtiras = Sevmek, heyecanla sevmek.
İntikam = Ben pek beslemem ama gerçeleştiği zaman kendini süper hissettiren bir duygudur.
Melankoli = Kötü bir ruh hali.
İktidar = Ülkeyi yöneten parti.
Gurbet = Gurbeti çeken bilir :) İyi ve kötü tarafları vardır. Alışınca kısmende olsa güzeldir bence.
Güzellik = İç güzellik ve dış güzellik diye ikiye ayrılır. Dış güzellik her zaman daha ön plandadır :)

Selina
17-04-2015, 09:58 AM
burada sessizsakin e cok tesekkür ederiz haftanin konugu olarak .

sessizsakin e soru sormak vs..isteyenler buradan devam edebilirler

sessizsakin
17-04-2015, 11:19 AM
burada sessizsakin e cok tesekkür ederiz haftanin konugu olarak .

Rica ederim ben teşekkür ediyorum hepinize :)

kafanet.
17-04-2015, 11:10 PM
sana soru sorayımmı? :D

sessizsakin
17-04-2015, 11:12 PM
sana soru sorayımmı? :D
Benimki bitti sanki ama sen bilirsin istersen sorabilirsin tabi ki :)

kafanet.
17-04-2015, 11:19 PM

Benimki bitti sanki ama sen bilirsin istersen sorabilirsin tabi ki :)
moderatörümüz öyle demiyo ama :rolleyes: neyse vazgeçtim o zaman :p

sessizsakin
17-04-2015, 11:22 PM
moderatörümüz öyle demiyo ama :rolleyes: neyse vazgeçtim o zaman :p
Evet bende o yüzden dedim ki sormak istersen sorabilirsin :)

kafanet.
17-04-2015, 11:34 PM
Evet bende o yüzden dedim ki sormak istersen sorabilirsin :)

yok ya hevesimi kırdın :( sormıcam :confused:

sessizsakin
17-04-2015, 11:42 PM
yok ya hevesimi kırdın :( sormıcam :confused:
Ne dedim ki şimdi :)