PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yabancı dil nasıl öğrenilir

archers
26-03-2015, 10:24 AM
Örneğin ingilizce almanca internet eğitim setleriyle öğrenilebilir mi?

aslan92
26-03-2015, 01:50 PM
dostum benimde niyetim var kursa gitmeyi düşünüyorum

dreamer8
26-03-2015, 04:29 PM
Örneğin ingilizce almanca internet eğitim setleriyle öğrenilebilir mi?

Lütfen konunu açman gereken sitelerde aç ve insanları meşgul etme. Ben burada, .... marka aracın teknik zöellikleri hakkında bana bilgi verebilir misini diye konu açarsam, bana sövülmesine ses çıkaramam. Germe beni, git İngilizce mi, Rusça mı ne öğreniyorsan öğren. Konu kilit talebi kapsamına alınırsa müteşekkir olurum.

archers
26-03-2015, 06:02 PM
Lütfen konunu açman gereken sitelerde aç ve insanları meşgul etme. Ben burada, .... marka aracın teknik zöellikleri hakkında bana bilgi verebilir misini diye konu açarsam, bana sövülmesine ses çıkaramam. Germe beni, git İngilizce mi, Rusça mı ne öğreniyorsan öğren. Konu kilit talebi kapsamına alınırsa müteşekkir olurum.
ne açarsam kabahat işsizim bunalımdayım ne yapabilirim canım sıkılıyor çıkıp burda intihar başlığımı açsaydım...

9 ŞUBAT
26-03-2015, 06:20 PM
Lütfen konunu açman gereken sitelerde aç ve insanları meşgul etme. Ben burada, .... marka aracın teknik zöellikleri hakkında bana bilgi verebilir misini diye konu açarsam, bana sövülmesine ses çıkaramam. Germe beni, git İngilizce mi, Rusça mı ne öğreniyorsan öğren.

Konu kilit talebi kapsamına alınırsa müteşekkir olurum.

Konunun kilitlenmesini gerektiren bir durum yok ,başlığı açması gereken yere açmış arkadaşımız .Konudan rahatsız olanlar mesajları okumak zorunda değiller .

9 ŞUBAT
26-03-2015, 06:25 PM
Yabancı dil öğrenmenin en iyi yolu kurslara gitmek burada çok daha rahat öğrenmek mumkun .Bunun yanında gerek eğitim setleriyle gerekse akıllı telefonlara indirilen programlarla bir çok dili öğrenmek mumkun .

Ayrıca yabancı şarkıları da turkçeye çevirerek kelime hazneni genişletmen mumkun .

Kızım gerek şarkılar aracılığıyla ,gerek kurs gerekse akıllı dil programıyla İngilizceyi çok iyi ,İspanyolca yı ise derdini anlatabilecek oranda konuşmaya başladı .Kursların çok faydasını gordu .

marmite
29-03-2015, 06:20 PM
sana ingilizceyi nasıl öğrendiğimi anlatayım:
ilk önce kurs internetteki anlatımlar, cdler setler hiçbiri işe yaramaz ingilizceni iyileştirmek istiyosan kendi kendine başarmalısın sana tavsiyem ilk önce bütün cümle kalıplarını ezberle fiil,fiilin 2. hali ve fiikin 3. halinin kalıplarını ezberle özel kalıplarıda ezberle sonra altyazılı ing filmler izle başta hiçbişey anlamıcaksın google transatle veya bin transatle yi aç anlmadıklarını burdan çevir ama sadece kelimleri çevir cümle cümle çevirme bir süre sonra anlamını bilmediğin kelimlerein anlamını görünce cümleyi keni kafanda çevirebildiğini anlaycaksın eğer gerçekten söylenenleri türkçeye çevirebiliyorsan sende ingilizceyi iyi bir biçimde öğrenecek yeterli zeka vardır ama olmuyorsa ing öğrenmek için kendini daha fazla zorlaman gerekecek bundan sonra ing kitaplar oku online oyunlar oyna mesela ben call of duty ve warframe adlı bu iki oyunda yabancılarla konuşarak öğrendim call of duty i orjinal alacak paran olmayabilir ama warframe ücretsiz ve warframede yabancılarla ekip birliği yapman gerektiği için onlarla konuşman gerekiyor bunlardan sonra ingilizce senin için bir zevk olacak inan bana ama tabi ingilizcede bütün kelimeleri ve fiilleri ezberlemen kolay değil ve yabancılar konuşmasında çok fazla anlamını bilmediğin kelime olacak bunun için yanında google transatle olduğundan emin ol
evet dediklerime güven ve ing gelişmesini istiyosan yap hemen bir kaç ay içinde olcak şey değil 1 yıl veya daha fazlanı alacak ama ingilizce konuşmanın, anlamanın verdiği zevki anlayınca kendinle gurur duyacaksın :D

dreamer8
29-03-2015, 10:20 PM
ne açarsam kabahat işsizim bunalımdayım ne yapabilirim canım sıkılıyor çıkıp burda intihar başlığımı açsaydım...

Bak şimdi oldu dostum. İngilizce öğrenme arzusu genelde bunalımda olmayan insanlarda olan bir durum. Bunlaımdayım diyorsan sana kızamam tabiki. Ben keyfe keder muhabbet olsun diye açtın gibi düşündüm. Sonuna kadar arkandayım bu saatten sonra. İngilizce kurları hem pahalıdır, hem de kursiyer sömürmeye çok açıktır ama iyi ortamları vardır. Hiç gitmedim. Canını sıkan işsizlikten başka ne var, paylaş lütfen. Sevgilin var mı? Kendini seviyor musun, arkadaş durumun ne, ailenle sorun yaşıyor musun?