PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lak Lak Köşesi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

9 ŞUBAT
29-10-2007, 09:58 AM
Arkadaşlar bildiginiz gibi ne yazıkki chat odamız yok , buda sevdigimiz arkadaşalarımızla konuşmamızı engelliyor , oysa orda yapılan sohbetler insanın sıkıntısını atmaya hayata daha guzel bakmasına neden olabiliyor veya herhangi bir konuda yardımcı olmasını saglayabiliyor , forumlarda birbirimizle goruşmek formun yapısına uygun duşmediginden böyle bir köşeyi açmayı uygun gordum umarım sizde desteklersiniz , goruşmek dilegiyle .

biricik
29-10-2007, 10:00 AM
güzel olmuş bencede iyi yapmışsınız :)
eee ilk biz mi başlayacağız lak lak yapmaya:D

9 ŞUBAT
29-10-2007, 10:03 AM
güzel olmuş bencede iyi yapmışsınız :)
eee ilk biz mi başlayacağız lak lak yapmaya:D

e haliyle ,biz başlıyacagız ,nasıl geçti pazarın umarım guzel bir gun olmuştur .

biricik
29-10-2007, 10:20 AM
hiç sorma megan bizim adalar işi yattı sabah erken kalktım erkenden yol alacaktık annem demez mi düğüne az kaldı çeyizlerini çıkartacağız diye
haydaa:eek:şoooook oldum
sonuç mu nişanlımla buluşamadım çeyizimi döktük bütün cam eşyaları yıkadık sardık sarmaladık temiz kutulara yerleştirdik
tüm gün temizlik yaptım ama gene mutluyum :D

9 ŞUBAT
29-10-2007, 10:25 AM
napıcan demekki kısmet böyleymiş , damadımızda daha şimdiden evlilige alışma deneyleri yapıyor , ilerde bazen böyle evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor .

biricik
29-10-2007, 10:29 AM
hiç ğlanladığımız gibi olmadı:D olsun ya salı günü yemeğe gelecekler bize ailece o zaman görüşürüz artık:D

biricik
29-10-2007, 10:47 AM
ee bizimle lak lak yapmak isteyen yok muu:confused:

BeYaZ_KeLeBeK
29-10-2007, 12:06 PM
Arkadaşlar bildiginiz gibi ne yazıkki chat odamız yok , buda sevdigimiz arkadaşalarımızla konuşmamızı engelliyor , oysa orda yapılan sohbetler insanın sıkıntısını atmaya hayata daha guzel bakmasına neden olabiliyor veya herhangi bir konuda yardımcı olmasını saglayabiliyor , forumlarda birbirimizle goruşmek formun yapısına uygun duşmediginden böyle bir köşeyi açmayı uygun gordum umarım sizde desteklersiniz , goruşmek dilegiyle .

çok iyi düşünmüşsün megan çok sağol...lak lak köşemiz hayırlı olsun o zaman...:D

isimsiz
29-10-2007, 12:13 PM
sayın megan,kendinizden bahsetsenizde benim gibi yeniler tanımış olsa sizi,hem boşa laklak olmamış olur

babyrose
29-10-2007, 01:52 PM
bu köşe çok hoş olmuş çok iyi düşünmüşsüm megan abi
artık çayları elimize alır bol bol lak lak yaparız:D

9 ŞUBAT
29-10-2007, 02:51 PM
sayın megan,kendinizden bahsetsenizde benim gibi yeniler tanımış olsa sizi,hem boşa laklak olmamış olur

Sevgili isimsiiz seninde kısa zaman içinde beni tanıyacagına eminim ,
musade etde bu kadar çalışmadan sonra biraz dinlenmek için lak lak yapyım artık ne dersin ?

jandark
29-10-2007, 03:07 PM
Çözümün parçası olmazsanız sorunun parçası olursunuz.:)

9 ŞUBAT
29-10-2007, 03:12 PM
Çözümün parçası olmazsanız sorunun parçası olursunuz.:)

o halde en kısa zamanda seninde çözumum bir parçası olmanı bekliyoruz .

ates
29-10-2007, 03:23 PM
selam herkese ben geldim :)

9 ŞUBAT
29-10-2007, 04:39 PM
naber ateş , nasılsın
aslında tatsız bir soru ama soramadan edemedim dersler ne alemde inşallah bu hafta iyi sonuçlar alıcaz ne dersin ?

ates
29-10-2007, 04:41 PM
iyiyim valla megan sağol seni sormalı :)

valla inşAllah megan
bu hafta iki yazılım var ingilizce ve matematik
matematikten kursa gidiyorum test çözüyoruz bol bol bana sadece küçük bir tekrar yapmak kalıyor bakalım hayırlısı :)
allah'a şükür ingilizcemde o kadar kötü değil :)

(((((ben bu kadar yazdım ama sen dersler açısından sormuştun dimi megan :D))))))

BeYaZ_KeLeBeK
29-10-2007, 06:16 PM
selam herkese iyi akşamlar...

kimse yokmuuuu:confused:

Gümüş
29-10-2007, 06:26 PM
selam herkese iyi akşamlar...

kimse yokmuuuu:confused:

hoşgeldin beyaz kelebek:)nasılsın?bu köşenin ismi çok komik:Dçok güldüm

BeYaZ_KeLeBeK
29-10-2007, 07:09 PM
canım telefonla konuşuyordum site atmış beni hemen:o

evet çok komik ve keyifli oldu ismi...lak lak yapıcaz bol bol:D

Gümüş
29-10-2007, 07:15 PM
önemli değil.evet biraz nefes almak için odamdan çıkıyorum.döndüğümde tekrar giriş yapmam gerekiyor.atıyor anında.evet canım benimde çok hoşuma gitti bu bölüm.megan abi bugün çok çalışmış.bir sürü yeni konular açılmış:)

BeYaZ_KeLeBeK
29-10-2007, 07:23 PM
evet yeni konuları gördüm çok güzel olmuş...

canım seninde bir başlığın vardı onada yazacaktım ama kaybettim başlığı bulamıyorum...buraya yazayım...

bir başlıkta ölümek istiyorum falan gibi şeyler yazmışsın...çok üzüldüm böyle düşünmene...ne olursa olsun aklına getirme bunu...zaten bir gün ölmeyecekmiyiz...acele etmeye gerek yok değilmi;) sorunun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama seni öyle görmek üzdü beni....

bizide sıktığını düşünme sakın biz niye burdayız bunlar için...her zaman bizimle paylaş sıkıntını...elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız...

biricik
30-10-2007, 11:23 AM
ee lak lak edecek konu yok mu:confused:

9 ŞUBAT
30-10-2007, 12:15 PM
hoşgeldin beyaz kelebek:)nasılsın?bu köşenin ismi çok komik:Dçok güldüm

napıym başka ad aklıma gelmedi , hemde buraya yakışan bir ad diye duşundum , sagolsun adminde benzer bir oda açmış biraz geç gordum .

BeYaZ_KeLeBeK
30-10-2007, 01:04 PM
selamlar herkeseee...

iki lak lak edelim dedim ama kimse yokmuuuu:confused:

biricik
30-10-2007, 02:40 PM
konuşan yok ben anlatayım bügün evde annemin günü var eve gitmek için sabırsızlanıyorum kekler börekler allahhh :D
kayınvalidem bizde olacak ama ben gelinceye kadar giderler sanırım
akşam yemeğe kalmıyorlar
neyse dizimi izlerim ohh keyf yaparım:p

birmelek
30-10-2007, 02:44 PM
konuşan yok ben anlatayım bügün evde annemin günü var eve gitmek için sabırsızlanıyorum kekler börekler allahhh :D
kayınvalidem bizde olacak ama ben gelinceye kadar giderler sanırım
akşam yemeğe kalmıyorlar
neyse dizimi izlerim ohh keyf yaparım:p

Ohhh ohhhh...ne güzel. Ya kıskandım ama. Ben de anneme gitmek istiyorum. Hatta hergün gitmek istiyorum, eskisi gibi. Ben gideyim yemekler filan yapılmış olsun. Bi güzel yiyeyim. Aceba akşama ne yemek yapsam derdini taşımasam..ne güzel olurdu. Ama kocamdan da vazgeçemem ki şimdi. Bir yemek için. Olur mu hiçççç...çok ayıp çok..kınadım kendimi şimdi. :o

BeYaZ_KeLeBeK
30-10-2007, 02:50 PM
birmelekcim çok tatlısın yaaa:D

buarada biricik canım istedi benimde amaaaaa...naptın sen şimdiiii:D bizede etir o zaman kekler börekler:D

birmelek
30-10-2007, 02:54 PM
birmelekcim çok tatlısın yaaa:D

buarada biricik canım istedi benimde amaaaaa...naptın sen şimdiiii:D bizede etir o zaman kekler börekler:D

sen de çok tatlısın canım benimmmm :p

biricik
30-10-2007, 03:01 PM
evet akşam eve gittiğimde ne yemeği yapsam derdi şu an yok ama valla düğün yaklaşıyor evlendiğimde ne yapacğım:confused:

birmelek
30-10-2007, 03:07 PM
evet akşam eve gittiğimde ne yemeği yapsam derdi şu an yok ama valla düğün yaklaşıyor evlendiğimde ne yapacğım:confused:

Eğer normalde yemek yapan birisi değilsen..çok zorlanırsın biricik. Evlilik o kadar çok sorumluluk getiriyor ki.. sadece yemek yapma olayı da değil. Ve doğal olarak başta epey afallıyorsun. Ama sevdiğin kişiyle bi aile oluşturmak kadar da güzel bi şey yok. Sanırım evli mi olmak istersin yoksa ailenin yine o küçük şımarık çocuğu mu deseler..heralde yine evliliğimi seçerdim.

biricik
30-10-2007, 03:12 PM
evli arkadaşıma dün sordum evlilik için bu kadar hevesleniyoruz hayal kuruyoruz değiyormu dedim :confused:
değiyor dedi:rolleyes:

birmelek
30-10-2007, 03:16 PM
evli arkadaşıma dün sordum evlilik için bu kadar hevesleniyoruz hayal kuruyoruz değiyormu dedim :confused:
değiyor dedi:rolleyes:

Tabi bu da evlilikten evliliğe göre değişiyor. Bunun altını çizmeden geçemiycem. Herkes güzel olan evliliklerle karşılaşamıyor malesef. Ama senin de evlendikten sonra değdi evet, herşey yolunda demeni isterim. Bunun için tek bi şart var; sevgi ve saygı..bu olduktan sonra herşey güzel olacaktır. Ben buna inanıyorum.

biricik
30-10-2007, 04:17 PM
inşallahh bakalım hayat bize ne gösterecek

Gümüş
30-10-2007, 08:34 PM
evet yeni konuları gördüm çok güzel olmuş...

canım seninde bir başlığın vardı onada yazacaktım ama kaybettim başlığı bulamıyorum...buraya yazayım...

bir başlıkta ölümek istiyorum falan gibi şeyler yazmışsın...çok üzüldüm böyle düşünmene...ne olursa olsun aklına getirme bunu...zaten bir gün ölmeyecekmiyiz...acele etmeye gerek yok değilmi;) sorunun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama seni öyle görmek üzdü beni....

bizide sıktığını düşünme sakın biz niye burdayız bunlar için...her zaman bizimle paylaş sıkıntını...elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız...

sorun yok canım.bana biranda o düşünceler hükmedip beni resmen kilitliyor.tamamen irade dışı bir durum.normal zamanda ben kesinlikle bu kötü şeyi düşünmiyecek kadar bilinçliyim.hep bu fena hastalık.ancak o gün çok uzun sürdü bu düşüncelerim.tabi şükürler olsun atlattım onuda.uzun süredir olmuyordu o durum bende.inşallah bir daha hiç gelmez.ayrıca ince düşüncen için çok teşekkür ederim;)iyiki varsınız:)

Gümüş
30-10-2007, 10:49 PM
iyi geceler:)kimse yokmu:confused:mavigece,istanbul abla,babyrose,beyaz kelebek,kimsemi yok:(

babyrose
30-10-2007, 11:14 PM
iyi geceler sevdecim.ben burlardayım:p

mavigece
31-10-2007, 12:27 AM
iyi geceler ...bugün de geç kaldım...ben geldim sen çıktın sevdecim...ufaklığın inadı tutuyor bazen uyumak istemiyor...
baby buralardayım demişsin ama göremiyorum seni:)seni de ikizler bırakmadı galiba:D

babyrose
31-10-2007, 12:32 AM
hala burdayım mavi gece ikizleri uyuttum çok şükür arada sırada kalkıyorlar emip uyuyorlar keratalar:Dbu arada senin ufaklık kaç yaşında
arada sistem atıyor bende inatla tekrar giriyorum:D

mavigece
31-10-2007, 12:45 AM
3.5 yaşında canım...seninkiler 18 aylıkmıydılar

babyrose
31-10-2007, 12:57 AM
evet benim kızlar 18 aylık oldu.sen baya büyütmüşsün inşallah bizde o günlere erişebiliriz.allah yavrularımıza uzun ömürler versin eksikliğini göstermesin

mavigece
31-10-2007, 01:34 AM
merak etme canım ben de aynı şeyleri söylüyordum...zaman o kadar çabuk geçiyor ki ....;)emzirme olayını bırakma zamanları gelmiş bence;)sen de benim gibi geç kalmışsın;)

babyrose
31-10-2007, 01:38 AM
aslında düşünmüyor değilim doktor emzirebiliyorsan iki yaşına kadar devam et dedi fakat ben iki ay sonra bıraktırmayı düşünüyorum ama bunu istiyceklerini sanmıyorum:( onları mutsuz etmeye kıyamıyorum fakat gece iki saatte bir kalkıyorlar tabi ikitane olunca:p bende uykusuz kalıyorum:(

babyrose
31-10-2007, 01:44 AM
mavi gececim seni yanlız bırakmak istemezdim ama malum yumurcaklar birazdan tektek uyanırlar benim mesai başlıyor:D

mavigece
31-10-2007, 01:52 AM
doktor bize de bir yaşına kadar demişti.bir yaşından sonra besleyici değeri azalıyormuş.ayrıca çocuklar ona güvenip yemek yemiyor,beslenme alışkanlığı kazanamıyor...
öpüyorum onları...iyi geceler...:)

biricik
31-10-2007, 08:52 AM
günaydın arkadaşlar yeni işe geldim yapılacak çok işim var
hepinizi seviyorum:)

mavigece
31-10-2007, 10:36 AM
günaydınnnn...:)nasılsınız bugün...

biricik
31-10-2007, 11:27 AM
valla ben süperim iş yerindeki işlerimi yapıp sitedeye daha çok vakit ayırmak istiyorum:)

BeYaZ_KeLeBeK
31-10-2007, 12:58 PM
süper olman ne güzel biricik..keşke bende öyle olabilseydim şuan...:(

tam kendimi iyi hissetmeye başlıyorum bir şey çıkıyor ben ne zaman iyi olacağım yaaaa:(:(

9 ŞUBAT
31-10-2007, 01:31 PM
süper olman ne güzel biricik..keşke bende öyle olabilseydim şuan...:(

tam kendimi iyi hissetmeye başlıyorum bir şey çıkıyor ben ne zaman iyi olacağım yaaaa:(:(

hiç canını sıkma sende iyi olacaksın , bak nerden nerelere geldin
eski gunleri ne çabuk unuttun .

BeYaZ_KeLeBeK
31-10-2007, 01:44 PM
eski günlere dönmekten korkuyorum...tam kendimi toparlıyordum şimdi yine sorun çıktı...umarım en kısa zamanda biter bu sorunlar...ne olacaksa olsun...ilişki bitecekse bitsin...artık bıktım....sağlığım gidiyor yaaa:o

biricik
31-10-2007, 02:16 PM
üzülme beyaz kelebek herşey olcağına varır

güzel düşünüp güzellikleri çağır

pozitif olmayı dene

BeYaZ_KeLeBeK
01-11-2007, 03:34 PM
haklısın canım herşey olacağına varıyor...elimden geldiğince güzel düşünmeye çalışıyorum...

allah hayırlısını versin herşeyin...saol canım

Gümüş
01-11-2007, 08:31 PM
kimse yokmu?ne kadar şanssızım ben ya:(ne zaman gelsem laflıyacak kimse olmuyor sitede:(

babyrose
01-11-2007, 08:44 PM
sevdecim ben burlardayım bende kimse yok diye başka şeylerle uğraşıyordum:D

Gümüş
01-11-2007, 08:48 PM
oh ya canım sıkılıyordu benimde.azıcık lak lak yapayım dedim belki sıkıntım gider diye.kimse yok sandım.seni gördüğüme sevindim:)nasılsın?

babyrose
01-11-2007, 08:53 PM
vallaha az önce nasıl hissettiğimi diğer bir formdada yazdım:D ben garip bir haldeyim anlatması zor.aman beni boş ver sen nasılsın nasıl gidiyor

babyrose
01-11-2007, 09:27 PM
bu akşam burlarda sevde ve benden başka kimse yok galiba bende kızlarla beraber müzik dinleyip dans ediyorum iyi geliyor.hüzünlü şarkı dinlemek yok bu gece eylenicez.:D

Gümüş
01-11-2007, 09:31 PM
vallaha az önce nasıl hissettiğimi diğer bir formdada yazdım:D ben garip bir haldeyim anlatması zor.aman beni boş ver sen nasılsın nasıl gidiyorbilsem nasıl olduğumu:rolleyes:iyi diyelim iyi olsun.benim yerimede oynayın babrose:)

babyrose
01-11-2007, 09:40 PM
bilsem nasıl olduğumu:rolleyes:iyi diyelim iyi olsun.benim yerimede oynayın babrose:)
demek aynı durumdayız belirsiz ruh hali,dediğin gibi iyi diyelim iyi olalım.bak kızlar az önce sana öpücük yolladılar sevde ablaları kendini iyi hissetsin diye aldınmı:D
öyle senin yerine oynamak olmaz hep beraber oynayalım.inan insan kendini iyi hissediyor. sana az önce bir msj yolladım ama gelmedi sanırım yada ben yollıyamamışımdır neyse sen secret isimli kitabı okudunmu?

Gümüş
01-11-2007, 11:41 PM
demek aynı durumdayız belirsiz ruh hali,dediğin gibi iyi diyelim iyi olalım.bak kızlar az önce sana öpücük yolladılar sevde ablaları kendini iyi hissetsin diye aldınmı:D
öyle senin yerine oynamak olmaz hep beraber oynayalım.inan insan kendini iyi hissediyor. sana az önce bir msj yolladım ama gelmedi sanırım yada ben yollıyamamışımdır neyse sen secret isimli kitabı okudunmu?
yerim ben onları.ben çocuk delisiyim.şimdi burada olsalar ne iyi olurdu.insan çocuklarla oynarken onların gülücüğü kahkahası insana müthiş enerji veriyor.hayır mesaj gelmedi.secret bir kaç sayfa okuyabildim.çekim gücü dediğim için sordun sanırım:)ben o sırrı yıllar önce çözmüşüm meğer.çünkü çoğunu yapıyorum zaten:)en son aldığım kitap.çok methini duyunca dayanamayıp aldım.ancak şuan ablam okuyor.onda müthiş değişim var.bakalım ben değişicekmiyim.

seyma.ozgur
01-11-2007, 11:52 PM
meraba lak lak yapacak birilerinimi arıyordunuz

seyma.ozgur
01-11-2007, 11:55 PM
slm
lak lak yapmak istiyoruum

elohir93
02-11-2007, 12:03 AM
yapalım o zaman:D

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 06:58 PM
heeeeeyyyy nerdsiniz milleeeettt...lak laka geldim:D

ates
02-11-2007, 07:03 PM
hoşgeldin
bende geldim :D

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 07:05 PM
sende hoşgeldin ateşcimmm..nasılsın? eminim yine süpersin:D

ates
02-11-2007, 07:06 PM
iyi diyelim iyi olalım be canım
süper değilim ama kötü de deilim

sen nasılsın kelebeğim :)

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 07:12 PM
anladım canım....evet iyi diyelim iyi olalım...bende aynen öyleyim...bugün doktorla randevum vardı...kontrolüm..ona gittim...gece içtiğim iki ilaç vardı...zyprexa ve mirtaron...onları bırakacakmışım artık...önce mirtaron sonra zyprexa...1,5ay içinde ikisinide bırakıyorum yani...

gündüz içtiğim ilaca devam edicem..onuda yarım içiyordum bire çıkarıyoruz..öyle işte canım

ates
02-11-2007, 07:16 PM
İnşAllah yararını görürsün kelebeğim :)

dedim ya ben çevremdki insanların hep mutlu olmasını isterim! :)

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 07:19 PM
sağol canım benim..sende mutlu ol hep inşallah:)

ates
02-11-2007, 07:22 PM
İnşAllah be canım
Ama illa ki hayatın bir köşesinde tökezliyoruz!
herşey iyi gidiyor derken hayat önümüze umulmadık engeller çıkarıyor :D
ve herşey sil baştan :)

:D
Alıştım artık hayatın bu sil baştanlarına
artık pek takmıyorum
çünkü herşeyden mutlu olmayı öğrenmeye çalışıyorum
sana da tavsiye ediyorum canım benim :)

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 07:26 PM
canım böyle erken bir yaşta bunu öğrenmiş olman çok güzel...ilerki yaşlarında hiç bir zorluk seni yıldıramaz bunu bilir ve uygulayabilirsen...bende bunu yapmaya çalışıyorum ama zor oluyor senin kadar başarılı değilim bu konuda..:o

ates
02-11-2007, 07:28 PM
sadece kendine güven canım :)

ben kaçtım iyi bakın kendinize
görüşürüz :) İnşAllah :)

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 07:31 PM
sağol canım sende iyi bak...gitmişsin bile gerçi...

görüşmek üzere tatlım

Nefertiti
02-11-2007, 11:49 PM
sevde ciğim geldin mi??

Gümüş
02-11-2007, 11:53 PM
bende gece postasında bekliyordum:)aklınızda bir konu varmı.onu konuşalım;)

Nefertiti
02-11-2007, 11:58 PM
bana kalsa hep anksiyete ve kullandığım ilaç konusunda konuşmak isterim ama çok sıkıcı olur.

Nefertiti
03-11-2007, 12:01 AM
"beni hatırlayı işaretrliyormusun?ben bir tek ilk girişte düşüyorum daha sonra tekrar şifremi girip beni hatırla diyorum düşmüyor.üstelik bu sefer tam tersi oluyor.ben siteden çıksamda online görünüyorum"
Aynen bende öyle...
yanlız yeni yazılan mesajı onlıne okuyamıyorum.Çıkmam gerekiyor.tekrar grince okuyabiliyorum

Gümüş
03-11-2007, 12:03 AM
yaş önemli değil ablacım fikirler bir olsun.açıkçası benim anksiyete ile ilgili bilgim yok.yanlız dün gece üye olan bir abla var şimal oda anksiyete hastası.

Gümüş
03-11-2007, 12:06 AM
ben bir kez ilk girişte düşüp tekrar giriyorum ondan sonra düşmüyorum artık.isterseniz site sorunları bölmünde sorun megan ve psikolog daha iyi bilir sebebini.bir sorun var ama nerde?

Nefertiti
03-11-2007, 12:10 AM
yaaa hastalığın ismi çok önemli değil.aama bakıyorumda hissedinler hep aynı,çekilen sıkıntılar hep aynı .boyutları farklı olabilir ama can yakıyor.
Siteyi çok sevdim.Karamsar değil.Eşim şu anda ters ters bakıyor. bu saatte ne yapıyorsun diye.Komik ama şu son bir aya kadar hiç bir siteye üye olmamıştım.İnternetlede işimin dışında pek alakam olmazdı.O da şaşırıyor şimdi.
Ailenin dışında da birileriyle paylaşmak ve seni anladığını bilmek çok güzel bir duygu...

Gümüş
03-11-2007, 12:22 AM
evet haklısın şaşırır.bende en çok bu sitede vakit geçiriyorum son zamanlarda.birde diğer site psikoloji portalında.belki bu kadar zaman harcamazdım ancak ben normal hayatta sürekli dinleyen ama derdini paylaşmayan bir insanım.bu iki site sayesinde derdimi anlatıp deşarj oluyorum.içim rahatlıyor.öyle anlar oluyorki özellikle son dönemlerimde iyice patlama seviyesine geliyorum.o zaman içimi döküyorumda döküyorum:)insana karşılıksız olarak üstelik seni hiç tanımayan insanların manevi olarak yardım etmeye çalışması derdini paylaşması huzur ve güven veriyor.ancak reel böyle değil.fatoş abla ben yarın çalışıcağım için şuan çıkıcam desem kırılırmısınız?yarın gece devam ederiz.

Nefertiti
03-11-2007, 12:27 AM
ne demek bitanem. Allah'a emanet ol!!!!.
sabah güzel günlere bomba gibi uyanırsın İnşallah.

biricik
03-11-2007, 09:55 AM
selammm bugün nasılsınız arkadaşlar:)

9 ŞUBAT
03-11-2007, 12:51 PM
arkadaşlar nasılısınız , bugun açıkcası hayal kırıklıgına ugredım bugun bir çok kişi tatil ama buna ragmen siteye katılım ne yazıkki az , inşallah beni utandırırsınız .

ates
03-11-2007, 04:13 PM
ben geldim kimse yok mu :p :)

Gümüş
03-11-2007, 07:46 PM
ben gedim yoksa çıktınmı:confused:

BeYaZ_KeLeBeK
04-11-2007, 12:57 PM

ben burdayım canım..:)

ates
04-11-2007, 01:04 PM
selam canım benim
nasılsın :)

BeYaZ_KeLeBeK
04-11-2007, 01:05 PM
iyiyim tatlım sen nasılsın?:)

ates
04-11-2007, 01:07 PM
iyi işte kelebeğim uğraşıp duruyoruz hayatla :D

BeYaZ_KeLeBeK
04-11-2007, 01:12 PM

aynen canım....dün kpss kitabı aldım kendime kocaman ansiklopedi gibi...yakında çalışmaya başlıycam ve siteye pek giremiycem...o nedenle buaralar bol bol gireyim diyorum..

sizi özliycem ama inşallah hayırlı haberlerle dönücem yaza

Nefertiti
04-11-2007, 01:16 PM

aynen canım....dün kpss kitabı aldım kendime kocaman ansiklopedi gibi...yakında çalışmaya başlıycam ve siteye pek giremiycem...o nedenle buaralar bol bol gireyim diyorum..

Bende sana başarılar diliyorum...kendini özletme canım...

Bendende bugülük bukadar...Allah a emanet olun...............

ates
04-11-2007, 01:17 PM
ne demişler zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır!

çalışmaların sırasında siteye giremeyeceksin belki üzüleceksin ama inan bana sonuç iyi geldiğinde seninle beraber sevinecek bir sürü insan var burada!

ve inşAllah iyi sonuçlarla gelirsin canım :)

BeYaZ_KeLeBeK
04-11-2007, 01:17 PM
teşekkür ederim canım...ara sıra girerim yine...:)

BeYaZ_KeLeBeK
04-11-2007, 01:19 PM

sağol canım...sende Allaha emanet ol.....:)

Gümüş
04-11-2007, 01:24 PM

HERKESE MERHABALAR.NASILSINIZ?YOKSA YİNEMİ KİMSE YOK:confused:BEYAZ KELEBEK SEN YETERKİ GÜZEL HABERLERLE DÖN BİZ BURADA SENİ BEKLİYOR OLUCAZ;)SENİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN DERS ŞUANDA.HAYATTAN BEKLENTİLERİNİN GERÇEKLEŞMESİ BELKİ BUNA BAĞLI,KİMBİLİR.RABBİMİZ ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN.VE HAYIRLI HABERLER GETİRİRSİN BİZE DÖNDÜĞÜNDE İNŞALLAH.

ates
04-11-2007, 01:25 PM

Sende Allah'a emanet ol canım görüşürüz :)

BeYaZ_KeLeBeK
04-11-2007, 01:29 PM
HERKESE MERHABALAR.NASILSINIZ?YOKSA YİNEMİ KİMSE YOK:confused:BEYAZ KELEBEK SEN YETERKİ GÜZEL HABERLERLE DÖN BİZ BURADA SENİ BEKLİYOR OLUCAZ;)SENİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN DERS ŞUANDA.HAYATTAN BEKLENTİLERİNİN GERÇEKLEŞMESİ BELKİ BUNA BAĞLI,KİMBİLİR.RABBİMİZ ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN.VE HAYIRLI HABERLER GETİRİRSİN BİZE DÖNDÜĞÜNDE İNŞALLAH.

çok teşekkür ederim canım...inşallah başarıcam...çok çalışıcam...evet Allah zihin açıklığı versin yeterkii...sağol canım benim;)

ates
04-11-2007, 01:33 PM

sevdecim hoşgeldin canım :)

BeYaZ_KeLeBeK
04-11-2007, 01:53 PM
bana müsade arkadaşlar...kaçıyorum...

görüşmek üzere;)

ates
04-11-2007, 01:56 PM
iyi bak kendine kelebeğim :)

Gümüş
04-11-2007, 02:06 PM
hoşbulduk ateş:)

ates
04-11-2007, 02:09 PM
nasılsın sevdecim :)

Gümüş
04-11-2007, 02:15 PM
teşekkürler canım.çok iyiyim bugün.sen nasılsın canım.bağlantı yoktu.bir saattir pcde oyun oynuyordum:oçocuklar işini biliyor vallahi:)ne kadar zevkliymiş bu oyunlar.

Gümüş
04-11-2007, 02:19 PM
ateşcim mavigece birkaç gündür siteye girmiyor sanırım.herhangi bir haberin varmı onunla ilgili?rahatsızmı acaba.yoksa işimi yoğun o yüzdenmi gelmiyor siteye:(merak ediyorum onu:confused:

ates
04-11-2007, 02:33 PM
evet sevdecim bende dikkat ettim kaç gündür göremiyorum
valla hiç habaerim yok canım ya
inşAllah kötü birşey yoktur :(

Gümüş
04-11-2007, 02:35 PM
inşallah yoktur.ona alıştık hergün görmeye.bir gün ara verdi hemen farkedildi yeri.ilk günden beri neden gelmediğini merak ediyorum:(

ates
04-11-2007, 02:44 PM
evet canım ya belli oluyor yokluğu :(

9 ŞUBAT
04-11-2007, 06:00 PM
ateşcim mavigece birkaç gündür siteye girmiyor sanırım.herhangi bir haberin varmı onunla ilgili?rahatsızmı acaba.yoksa işimi yoğun o yüzdenmi gelmiyor siteye:(merak ediyorum onu:confused:

arkadaşlar mavigecenin teyzesi rahatsız onu gormeye gitti , umarım bu akşam donecek buyuk ihtimallede bu gece veya yarın aramızda olur .

ates
04-11-2007, 06:01 PM
ayyy çok geçmiş olsun ya
gelince bu mesajı okuyacak zaten :(

çok üzüldüm cidden :(

mavigece
05-11-2007, 01:51 AM
selam arkadaşlar...bu akşam döndüm:) ilginize çok teşekkür ederim...ufaklığın uyku sorunu yüzünden siteye geç gelebildim ...özledim sizleri...yarın görüşürüz...:)

biricik
05-11-2007, 10:50 AM
selam arkadaşlar yeni bir gün başladı eee neler yapıyorsunuz bakim:confused:

mavigece
05-11-2007, 10:57 AM
selam ...yeni bir hafta yine aynı koşturmalara devam...zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor valla...bu kadar mı hızlı olur yaaa...

biricik
05-11-2007, 12:24 PM
evet pazartesileri sevmiyorum :confused:

ates
05-11-2007, 05:31 PM
yaşamımın hergünü güzel olmalı

o yüzden hergünü sevmeli insan :D

BeYaZ_KeLeBeK
07-11-2007, 01:51 PM
mavigececim çok geçmiş olsun...neyi vardı teyzenin?umarım iyidir şimdi..:confused:

9 ŞUBAT
07-11-2007, 01:52 PM
merhaba kelebek nasılsın ,

BeYaZ_KeLeBeK
07-11-2007, 01:58 PM
merhaba abi...iyiyim sen nasılsın...pek giremiyorum buaralar yine siteye...birazdanda ders çalışmaya başlıycam bir uğrıyım dedim...

9 ŞUBAT
07-11-2007, 02:00 PM
önemli olan iyisin ya gerisi boş , hayırlı olsun kolay gelsin

sıkıştıgın bir konu olursa hepimiz elbirligiyle sana yardıma hazrırız yeterki sen söyle .

BeYaZ_KeLeBeK
07-11-2007, 02:07 PM
teşekkür ederim...biliyorum yanımda olacağınızı...iyiyim şükür abi..inşallah daha da iyi olurum...şu sınavı bir kazanayım çok daha iyi olacağım Allahın izniyle

BeYaZ_KeLeBeK
07-11-2007, 02:15 PM
ben izninizle çıkmak durumundayım...yavaş yavaş ders çalışma moduna girmem gerekiyor...

hepinizi çok seviyorum..kendinize iyi bakın...sevgiler...:)

9 ŞUBAT
07-11-2007, 02:16 PM
iyi dersler iyi çalışmalar , en kısa zamanda goruşmek dilegiyle

BeYaZ_KeLeBeK
07-11-2007, 02:18 PM
teşekkürler..görüşmek üzere:)

9 ŞUBAT
07-11-2007, 02:20 PM
sen halamı buralardasın , ders zili çaldı hoca derse girdi bile
hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

mavigece
07-11-2007, 04:35 PM
mavigececim çok geçmiş olsun...neyi vardı teyzenin?umarım iyidir şimdi..:confused:

teşekkür ederim canım...teyzem rahim kanseri,ameliyat oldu,şimdilik iyi durumu...
iyi çalışmalar sana canım...:)

ates
07-11-2007, 05:55 PM
iyi akşamlar herkese ben geldim :D

babyrose
08-11-2007, 12:03 AM
herkes yine nerde:confused: bu sıra siteye fazla uğrayamadım
herkesi çok özledim
sanırım birtek bronz burda
sitemiz için çalışıyor:)
iyi geceler bronz

Nefertiti
08-11-2007, 12:24 AM
herkes yine nerde:confused: bu sıra siteye fazla uğrayamadım
herkesi çok özledim
sanırım birtek bronz burda
sitemiz için çalışıyor:)
iyi geceler bronz

İyi geceler .....................:);)
Yaa senle ben varız.iyisindir umarım.Bende yoruldum.çıkıyorum.....

mavigece
08-11-2007, 12:49 AM
iyi geceler bronz...ben de geldim:)

babyrose
08-11-2007, 12:52 AM
hoşgeldin mavi gece :)
nasılsın? iyisindir umarım

mavigece
08-11-2007, 12:57 AM
hoşgeldin mavi gece :)
nasılsın? iyisindir umarım

ben de sana gece postasından yazdım aynı anda:D:D nerden devam etmek istersin:D

babyrose
08-11-2007, 01:06 AM
burdan devam edebiliriz.
kızlar çok iyiler çok şükür.
bende iyiyim.
senin ufaklık nasıl?

mavigece
08-11-2007, 01:08 AM
ufaklık iyi ...sadece son günlerde uyku sorunu var...geceleri uyumak istemiyor...

babyrose
08-11-2007, 01:11 AM
bu sıralar nedense bizdede aynı sorunlar yaşanıyor.
akşam 10 gibi uyurlardı bu sıralar daha geç ve daha zor uyumaya başladılar
tekrar eski düzeni tutturmaya çalışıyorum.
iki üç gün üst üste öğle uykularını geç uyuyup geç uyanınca gece uykusunu daha geç uyumak istiyorlar.
birde bu sıralar bana daha çok düştüler.deyim yerindeyse eteğimden ayrılmaz oldular:D

babyrose
08-11-2007, 01:14 AM
teyzen nasıl?
umarım daha iyidir.

mavigece
08-11-2007, 01:17 AM
evet öğlen uykusu etkiliyor...sabah kaldıramıyorum...anaokuluna başladı,hergün geç kalıyor...
eteklerin sevinçten zil çalıyordur iki küçük sevimli afacan ayrılmadığı için:D

mavigece
08-11-2007, 01:18 AM
teyzem daha iyi evet...ameliyatı iyi geçti...:)

babyrose
08-11-2007, 01:21 AM
gerçekten eteklerim zil çalıyor sevinçten:D
çok hoşuma gidiyor anne deyip sarılmaları
öpmeleri yanımdan benden ayrılmak istememeleri
anne olmak çok güzel
sevgileri öyle saf ve öyle içtenki
allahım onları ban verdiği için
böyle duyguları bana yaşattığı için
hergün şükrediyorum

babyrose
08-11-2007, 01:34 AM
ben artık iznini istiycem mavi gececim.
malum benim kızlar birazdan gece mesaisine başlarlar:D
seni böyle yanlız bırakıp gitmek içime sinmiyor.
sevde de işe başlayınca geceler iyice ıssızlaştı.
kendine çok iyi bak
iyi geceler
ufaklığı kocaman öpüyorum

mavigece
08-11-2007, 01:40 AM
iyi geceler canım..tam sana cevap yazarken çıkmam gerekti...yetişemedim:(
sevdenin yokluğu belli oluyor...özellikle geceleri...
sen de kendine iyi canım...kızları da çoooook öptüm:)
bu arada mazeret kağıdının kullanma süresi uzun...rahat ol;):D

9 ŞUBAT
08-11-2007, 09:34 AM
arkadaşlar chat odası chat odası dediniz , bir şekilde bir şeyler yapmaya çalıştık ama hani ,

niye bu sayfalar boş illa cevaplar sn lik olsun , napalım site daha yeni kuruluyor bu kadar kusurunu hoş gorun artık ,
burayı dahada aktifleştirirseniz sevinirim .

mavigece
08-11-2007, 09:40 AM
günaydın megan...haklısın...bu oda pek kullanılmıyor...biz gördüğün gibi gece boş bırakmıyoruz:D
hadi arkadaşlar iki laklak yapalım yaaa:D

Gümüş
09-11-2007, 11:04 PM
iyi geceler canım..tam sana cevap yazarken çıkmam gerekti...yetişemedim:(
sevdenin yokluğu belli oluyor...özellikle geceleri...
sen de kendine iyi canım...kızları da çoooook öptüm..
bu arada mazeret kağıdının kullanma süresi uzun...rahat ol:D
ben geldimm:Dsizleri çok özledim kimse yokmu.hem iş yoğunluğu,hemde bazı özel nedenlerden dolayı bu hafta siteye giremedim.nasılsınız?inşallah herkesin sağlığı sıhhati yerindedir;)

Nefertiti
09-11-2007, 11:12 PM
Sevdeee.Çok özledik seni. :)

Gümüş
09-11-2007, 11:15 PM
bende sizleri özledim ablacım:)nasılsınız?site ıssız geldi bana:(

Nefertiti
09-11-2007, 11:18 PM
Maalesef.Bende hep bundan yakınıyorum yazılarımda.

Gümüş
09-11-2007, 11:25 PM
biraz sabredicez mecburen.ben inanıyorumki yakın zamanda çok yoğun olucak bu site;)ümitliyim bu konuda:)henüz yeniyiz ve tanıtımıda birtaz az yapıyoruz sanırım.tanıdığım kişilere öneriyorum ancak.tanımadan mesaja yazmaya utanıyorum:obu huyum biraz baskın bende.

Nefertiti
09-11-2007, 11:31 PM
Haklısın canım...
Zamanla oturacak diye düşünüyorum bende.
Hımmm.Sende işe başladın sanırım.Başarılar diliyorum canım.19 yıldır aktif iş hayatındayım.Çalışmak ve birşeyleri başarmak kadar güzel bir duygu yok.İşim olmasaydı napardım bilmiyorum:confused:

Gümüş
09-11-2007, 11:41 PM
evet başladım.aslında 20 gün filan oluyor işe başlayalı ilk zamanlar günde bir kaç saat çalışıyordum.fakat bu hafta işim yoğun olduğu için biraz daha sıkı tuttum işi.haklısınız bende aynı şeyi düşünüyorum.çalışmak çok güzel bir şey.ben evde oturabilecek bir insan değilim.patlarım.ne işle meşgulsünüz sorabilirmiyim.herhangi bir mahsuru yok ise?

Nefertiti
09-11-2007, 11:50 PM
Asıl mesleğim muhasebecilik.Ama bu işi dolaylı olarak yapıyorum şuanda.
Eşimle beraber tekstil in bir kolu ile uğraşıyoruz.İşimiz zevkli.Genelde şehir dışında projeler yapıyoruz.Bu anlamda yurtdışı dahil bir çok memleketi görme şansımda oldu.

Gümüş
09-11-2007, 11:54 PM
tekstilin hangi kolu onu öğrenebilirmiyim:)biraz fazla oldu sorum ama:o

Nefertiti
10-11-2007, 12:03 AM
Sana yazarım sevde ciğim.......

Gümüş
10-11-2007, 12:14 AM
ok;)bronz abla benim çıkmam lazım.yarın yetiştirmem gereken mallarım var.uyumam lazım.seni yanlız bırakıcağım için özürdilerim:(yarın vaktim daha bol olucak.biraz sonra mavigece gelir;)

Nefertiti
10-11-2007, 12:16 AM
İyi geceler.Bende çıkıyorum zaten.

Allah yar ve yardımcın olsun.....

mavigece
10-11-2007, 02:36 AM
ok;)bronz abla benim çıkmam lazım.yarın yetiştirmem gereken mallarım var.uyumam lazım.seni yanlız bırakıcağım için özürdilerim yarın vaktim daha bol olucak.biraz sonra mavigece gelir;)

mavigece geldiii...ama geç gelebildi...seninle görüşemedik canım ya...çok üzüldüm...nasılsın işler nasıl gidiyor...işe başlaman iyi gelmiş gibi ;)yarın görüşmek üzere kendine iyi bak...:)

Gümüş
10-11-2007, 05:45 PM
iyi akşamlar arkadaşlar:)iyiyim sağol mavigece.evet çalışmak çok iyi geldi konuyla alakalı bir forum yazmayı düşünüyorum şimdi.biraz yorgunluk dışında herşey süper;)

mavigece
10-11-2007, 05:51 PM
çok sevindim sevdecim...:)evet yazman faydalı olur;)seninle az görüşebiliyoruz artık ama olsun sen iyi ol da ...önemli olan o canım...

ates
10-11-2007, 05:52 PM
bende geldim bende :)

nasılsınız canlarım uzun zamandır bir araya gelemiyorduk :(:)

mavigece
10-11-2007, 05:53 PM
ben iyiyim canım ...sen nasılsın...:)

ates
10-11-2007, 05:54 PM
iyi be canım her zaman ki gibiyim işte :)(((((Bugün yeterince konu açtım galiba :D)))))))((((((Umarım beğenmişsinizdir :)))))))))

Gümüş
10-11-2007, 06:14 PM
hoşgeldin ateş:)teşekkürler mavigece:)

mavigece
10-11-2007, 08:33 PM
sevdeeeeeee:) burdayımmmmmm:D

Gümüş
10-11-2007, 08:50 PM
kimseyi göremeyince bende kliplere bakıyordum youtubede.süper osmanlı ile ilgili klipler buldum mavigecem:DAhmet Özhan ötme bülbül ilahisinin eşliğinde o kadar güzel olmuşki seyrederken başka yerlere götürüyor insanı.

Nefertiti
10-11-2007, 08:53 PM
Bende geldim kızlar....
Yanlız değilsiniz.
Nasılsın Mavigece..
Sevde sen canım....

mavigece
10-11-2007, 08:57 PM
iyiyim bronz sağol...sen nasılsın...
atam sen rahat uyu başlığına youtube klip koymuştum...çok güzel ...
benim birazdan gitmem gerekiyor...ufaklığa yemek yedirmeye çalışıyorum...:D

Gümüş
10-11-2007, 09:04 PM
hoşgeldin bronz abla sağol iyiyim.sende umarım iyisindir;)

Gümüş
10-11-2007, 09:08 PM
iyiyim bronz sağol...sen nasılsın...
atam sen rahat uyu başlığına youtube klip koymuştum...çok güzel ...
benim birazdan gitmem gerekiyor...ufaklığa yemek yedirmeye çalışıyorum...:D
ufaklığı doyur sonra benim için öp onu mavigece.sonrada hemen gel emi.senden bir ricam olucakda:confused:

mavigece
10-11-2007, 10:35 PM
geldim canım:)

Gümüş
10-11-2007, 10:38 PM
hoşgeldin:)

mavigece
10-11-2007, 10:39 PM
eee ricam olucak demişsin... bekliyorum:)

Gümüş
10-11-2007, 10:44 PM
videoları nasıl taşıyorsunuz diye merak ediyorum.daha önce resim taşımayıda sen öğretmişdin bana:)rica etsem onuda tarif edermisin:oadresi kopyalayarakda oluyormuş bunu da biraz önce farkettim.

mavigece
10-11-2007, 10:47 PM
evet canım adres kopyalıyorsun.sonra cevaplama panelinde link ekleyi tıklayıp adresi yapıştırıyorsun.:)

Gümüş
10-11-2007, 10:49 PM
çok teşekkür ederim mavigece.bana çok yardımcı oldun:)bu arada ufaklık doydumu?

mavigece
10-11-2007, 10:52 PM
rica ederim canım...:)her zaman yardımcı olmaya çalışırım...;)

9 ŞUBAT
11-11-2007, 03:07 PM
merhaba , hani nerdesiniz kimse yok meydanda ,

merve
11-11-2007, 03:32 PM
Selam megan ben varım:)

Diğer arkadaşlar nerede acaba bende yemeğe geldim birazdan gideceğim işe

hepiniz iyisinizdir umarım hoşçakalın.

9 ŞUBAT
11-11-2007, 03:35 PM
hoş geldin merve bugunde pek kimsse yok iyi oldu geldigin .

merve
11-11-2007, 03:38 PM
Evet bugün pazar olduğu için sanırım kimse yok.

Herkes tatil yapıyor bizim gibi çalışmıyolar galiba :rolleyes:

Gümüş
11-11-2007, 03:44 PM
merhabalar arkadaşlar:)iyi bir hafta sonu geçiriyorsunuzdur umarım.

ates
11-11-2007, 04:25 PM
Ben geldim kimler var :)

Nefertiti
11-11-2007, 04:27 PM
Ateşşşş.
Yine yanlız kaldım burda:o:o

ates
11-11-2007, 04:41 PM
Yalnız değilsin canım
bak ben burdayım :)

eee nasılsın bakalım :)

Nefertiti
11-11-2007, 04:45 PM
Yalnız değilsin canım
bak ben burdayım :)

eee nasılsın bakalım :)

Yorucu bir hafta geçirmiştim.Ama bugün kendimi dinlenmiş hissediyorum.
1 saat dışarıya çıktım...Evde tembellik yapıyorum....:p

ates
11-11-2007, 04:49 PM
ohhh ne güzel
yorucu bir haftadan sonra dinlenmek hakkın tabikide :)

keyfini çıkar canım çünkü yarın hafta tekrardan başlıyor :)
aman sakın pazartesi sendromuna takılma çünkü onu tamamen biz uyduruyorz diye düşünüyorum
psikolojik yani :D ;)

Nefertiti
11-11-2007, 04:56 PM
Eskiden çok takılırdım pazartesilere.
Ama bir dönem c.tesi ve pazar da çalışınca,pazartesiyi kaybettim...:D

Haa o dönemden aklımda kalan bir sözü paylaşayım.Tam bumuydu bilmiyorum ama birazda ben uydurmuş olabilirim...:)

"Hayat ne bayram....ne yas günüdür.....
Hayat sadece kısa bir iş günüdür...."

ates
11-11-2007, 04:59 PM
"Hayat ne bayram....ne yas günüdür.....
Hayat sadece kısa bir iş günüdür...."

anlamlııı :)

megandan duymuştum bende bu sözü :)
"Hayat boştur,Önemli olan o boşluğu doldur... :)"

Nefertiti
11-11-2007, 05:02 PM
Ateş çiğim sen öğrenciydin dimiii.??....

ates
11-11-2007, 05:05 PM
Evet canım benim
lise 3 okuyorum bu sene :)

Nefertiti
11-11-2007, 05:12 PM
Hımmm...Daha çok uzun bir maraton var önünde.İnşallah hayal ettiğin ve yapmayı düşündüğün herşeyi gerçekleştirirsin..;)

Yağmur senden uzak olsun Ateş çiğim...:)

ates
11-11-2007, 05:14 PM
İnşAllah canım benim :)

Ama yağmur iyidir...
İnsanları olgunlaştıran acılar değil midir?
sağanak halinde gelen acılar...
Gerçi acılardır ama çıkarılan dersler daha da önemlidir değil mi? :)

Nefertiti
11-11-2007, 05:22 PM
Görüyorum ki sen çok olgun ve çok cici bir kızsın...:)
Umarım olaylara bakış açın ömrün oldukça hep böyle olur....
Konulara verdiğin cevapların seri olması ve bire bir kendinin olması gözümden kaçmıyor.;)
Seni takdir ediyor ve seviyorum Bebeğim..
Yüzünde gülümseme,Gönlünde sevgi,Hayatında başarı sağlık ve mutluluk eksik olmasın....

ates
11-11-2007, 05:25 PM
Canımsın

bende seni seviyorum bronzcum :)

evet genelde yaşımdan büyük davrandığım söylenir
ama dedim ya acılar :)
ve bir süre sonra bağışıklık yapan acılar :)

İnsan aslında şöyle düşünmeli
bir yol her zaman tümsekliklerini barındırmaz kimi zaman düz yerleri de vardır,
her düzlükten sonra karşımıza bir engel çıkabilir
yada her engelden sonra bir düzlük!!!

hepsi bizim için aşıp yaşamamız için :)

Gümüş
11-11-2007, 05:27 PM
Görüyorum ki sen çok olgun ve çok cici bir kızsın...:)
Umarım olaylara bakış açın ömrün oldukça hep böyle olur....
Konulara verdiğin cevapların seri olması ve bire bir kendinin olması gözümden kaçmıyor.;)
Seni takdir ediyor ve seviyorum Bebeğim..
Yüzünde gülümseme,Gönlünde sevgi,Hayatında başarı sağlık ve mutluluk eksik olmasın....
sana katılıyorum ablacım.ateşimiz gerçekten yaşının oüzerinde bir olgunluğa sahip.ben inanıyorumki ileride hemen hemen bütün amaçlarına kavuşabilecek.akıl ve mantığı ile birlikte olaylara bakış açısı ve tuttuğunu koparabilmesi bunu işaret ediyor net bir şekilde.

ates
11-11-2007, 05:30 PM
Canlarım çok tatlısınız gerçekten :)

Nefertiti
11-11-2007, 05:31 PM
Eşim çorbacıya :) gitmeyi teklif etti.kendi pek severdee...
Bende eşlik edeyim....Kalkıp hazırlanayım....:rolleyes:

Allah a emanet ol bebeğim....

Gümüş
11-11-2007, 05:34 PM
güle güle bronz.afiyet olsun;)

ates
11-11-2007, 05:34 PM
Afiyet olsun canım benim :) İyi bak kendine :)

benimde abim geldi zaten bende birazdan çıkarım
iyi bakın kendinize :)

9 ŞUBAT
11-11-2007, 08:26 PM
afiyet olsun bronz gene bekleriz .

Nefertiti
11-11-2007, 08:39 PM
güle güle bronz.afiyet olsun;)

Sevde ciğim tam çıkarken geldin demek ki görmedim...
Teşekkür ederim.Erken döndüm..
Malum G.S maçı var ya:...;)

BeYaZ_KeLeBeK
11-11-2007, 08:42 PM
herekese merhaba nasılsınız?:o

Nefertiti
11-11-2007, 08:44 PM
afiyet olsun bronz gene bekleriz .

Teşekkür ederim Megan....
Gelme desende geldim işte.:)Siteyi seviyorum.Benim için bir tür terapi oldu.Eskiden internetle çok fazla ilgilenmezdim.Site sayesinde ufkum açıldı...
Sizlerle de paylaşabileceğim bir konu ararken farkında olmadan..unuttuğum..
bilmediğim....farkedemediğim..bir sürü şeyle karşılaşıyorum...

Yani ...bana çok şey kattınız.Hepinizi seviyorum....
TEŞEKKÜR EDERİM.....:o

9 ŞUBAT
11-11-2007, 08:48 PM
evet her zaman diyorum burası terapi gorevi goruyor diye ve aynı zamanda oldukça kapsamlı bir site burda aradıgın bir çok konuya ulaşma imkanın var .

Gümüş
11-11-2007, 10:40 PM
Teşekkür ederim Megan....
Gelme desende geldim işte.:)Siteyi seviyorum.Benim için bir tür terapi oldu.Eskiden internetle çok fazla ilgilenmezdim.Site sayesinde ufkum açıldı...
Sizlerle de paylaşabileceğim bir konu ararken farkında olmadan..unuttuğum..
bilmediğim....farkedemediğim..bir sürü şeyle karşılaşıyorum...

Yani ...bana çok şey kattınız.Hepinizi seviyorum....
TEŞEKKÜR EDERİM.....:o
bizlerde seni seviyoruz ablacım.kısa zamanda siteye çok şey kattınız;)

biricik
13-11-2007, 09:59 AM
slm arkadaşlar nasılsınız

BeYaZ_KeLeBeK
14-11-2007, 05:28 PM
herkese merhaba nasılsınız...beni sorarsanız aynıyım...gerçi soran olmamıştı en son pek ama:rolleyes:

herşeyi oluruna ve kadere bıraktım artık...düşünmekle işin içinden çıkamıyorum çünkü...şu an da en önemli şey sağlığım ve kpss...belki merak edenler olur beni diye yazıyorum bunları...:confused:

9 ŞUBAT
14-11-2007, 05:33 PM
herkese merhaba nasılsınız...beni sorarsanız aynıyım...gerçi soran olmamıştı en son pek ama:rolleyes:

herşeyi oluruna ve kadere bıraktım artık...düşünmekle işin içinden çıkamıyorum çünkü...şu an da en önemli şey sağlığım ve kpss...belki merak edenler olur beni diye yazıyorum bunları...:confused:

a nedemek merak eden varmı , tabiki ediyoruz illa yazmak gerekirmi , biz bir aileyiz ve her daim aklımızdasın .

mavigece
14-11-2007, 05:34 PM

canımmm ...kıyamam...kelebeğimizi merak etmezmiyiz hiç...kpss ile boğuştuğunu düşünüyordum...ben de son günlerde hastalıklarla uğraşıyorum...kafam dağınık yani...
nasıl gidiyor çalışma...en önemli şey sağlığın tabiki...kendine iyi bak canım...

BeYaZ_KeLeBeK
14-11-2007, 05:38 PM
canım çok geçmiş olsun...umarım önemli bişey değildir...benim bikaç gün önce bir sıkıntım vardı erkek arkadışmla ilgili...ayrılmıştık...şimdi yine devam ediyoruz...çünkü anladımki dugusal anlamda bitmemiş şeyler var...onlar bittiğinde ayrılabileceğim ancak...şu an hazır değilim buna ve ayrılmak ders çalışmamı da etkiliyor...bu nedenle zamna bıraktık...zaman göstersin herşeyi dedik yine...ama evlenmek istemediğimi ve evlenmeyeceğimi biliyorum...

gerçi sonuçta yine Allahın dediği olur...kaderimde ne varsa onu yaşıycam ...dediğim gibi şuan sadece kpss yi düşünüyorum

9 ŞUBAT
14-11-2007, 05:54 PM
aferin ayakların yere basmaya başladı kelebek , senin namına çok sevindim
once aş sonra aşk .

BeYaZ_KeLeBeK
14-11-2007, 05:59 PM
çok haklısın megan..bende aynen böyle düşünüyorum

mavigece
14-11-2007, 06:01 PM
en iyisini yapmışsın canım...herşeyi kendi haline zamana bırakıp kpssye yoğunlaş...şuan senin için en önemli konu o...başka şeylerle kafanı meşgul edip geleceğini de tehlikeye atma...sınavdan sonra bakarsın artık diğer konulara...sana iyi çalışmalar dilerim canım...

BeYaZ_KeLeBeK
14-11-2007, 06:08 PM
teşekkürler canım çok sağol...

dua edin bana inşallah kazanırım...çooooooooooookkkk istiyorummmmm:)

Nefertiti
14-11-2007, 06:10 PM

Tabiki merak ediliyorsun Kelebeğim.Ben de bir süre kafa dinlediğini düşünmüştüm.
İyi çalışmalar ,başarılar....

BeYaZ_KeLeBeK
14-11-2007, 06:16 PM
çok sevindim buna...değer verilen olmak güzel...

teşekkürler bronzcum:)

Nefertiti
15-11-2007, 10:45 PM
Sevde..
Seni bulamıyorum.
Diğer siteye de üye oldum..
onlıne olmayınca bulamıyorum:o
Bana yaz......

Nefertiti
17-11-2007, 11:40 AM
Sevde ciğim..
Akşam msn den görüşelim....(bugün cumartesi)
Allah'a emanet ol.....

biricik
17-11-2007, 02:54 PM
slm arkadaşlar nasılsınız :D

Nefertiti
17-11-2007, 07:08 PM
Sevgili megan..
Şifre yazmaktan başım döndü...
:confused:
Buraya bile zor girdim...
Sorun mu var..???

Gümüş
17-11-2007, 09:12 PM
Sevde ciğim..
Akşam msn den görüşelim....(bugün cumartesi)
Allah'a emanet ol.....bugün ancak gelebildim işden .gelir gelmez açtım ama sen kapalısın ablacım.

Nefertiti
17-11-2007, 10:31 PM
bugün ancak gelebildim işden .gelir gelmez açtım ama sen kapalısın ablacım.

Burdayım canım..:)

9 ŞUBAT
18-11-2007, 05:25 PM
Burdayım canım..:)

inşallah bu yazıyı her zaman okumak kısmet olur ve senin yanımızda oldugunu her zaman biliriz ,

inşallah ayrılık ebedi degil ara sıra uzaklaşmak şeklinde olur , tekrar goruşmek dilegiyle .

Gümüş
18-11-2007, 05:26 PM
inşallah bu yazıyı her zaman okumak kısmet olur ve senin yanımızda oldugunu her zaman biliriz ,

inşallah ayrılık ebedi degil ara sıra uzaklaşmak şeklinde olur , tekrar goruşmek dilegiyle .
katılıyorum megan;)

Rosalie
18-11-2007, 05:35 PM
selamün aleyküm :)
ben geldim arkadaşlarım... :)

Gümüş
18-11-2007, 08:09 PM
aleyküm selam kirazmevsimi hoşgeldin dicem ama çıkmışsın:rolleyes:

mavigece
19-11-2007, 10:35 AM
bugün kimse yok burda...nerdesiniz uykucular haydi gün bitiyor neredeyse....:D

9 ŞUBAT
19-11-2007, 10:41 AM
merhaba millet hadi bakalım nerelerdesiniz .

mavigece
19-11-2007, 10:43 AM
günaydın megan :) geç gelenlere cezamı versek acaba :D

9 ŞUBAT
19-11-2007, 10:45 AM
gunaydın aslına bakarsan artık cezaya başlasak iyi olacak , önceden hani odamız diye yakınırlardı şimdi in cin top oynuyor .

biricik
19-11-2007, 01:59 PM
ooo evet kimseden ses çıkmıyor alooo kimse yok mu:confused::eek:

mutlu
21-11-2007, 10:55 PM
merhaba yok walla buurda kimse geliyorum bakıyorum kimse yokk boynum bükük geri dönüyorum:o

mavigece
21-11-2007, 11:07 PM
merhaba mutlu ben geldimmmmm:)naber
bugünlerde kimse uğramıyor siteye...noldu bu millet nerdeeeee

Gümüş
21-11-2007, 11:08 PM
merhaba yok walla buurda kimse geliyorum bakıyorum kimse yokk boynum bükük geri dönüyorum:oburdayı burdayız.aramıza hoşgeldin mutlu.mutluluk getirdin:D

mavigece
21-11-2007, 11:09 PM
sevdeeeeee nerlerdesin biraz önce baktım sana yoktun...nasılsın canım ya görüşemiyoruz hiç

Gümüş
21-11-2007, 11:17 PM
sağol mavigece bir kaç gündür siteye giremiyorum.ilaçlar felaket uyku yapıyor.şimdi iyiyim ama.sen nasılsın çocuğun iyileşmiştir inşallah.

mavigece
21-11-2007, 11:21 PM
iyi olmana sevindim...:)ufaklık da daha iyi...ben de fena değilim...koşturmacaya devam...zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bile...:(

Gümüş
21-11-2007, 11:29 PM
Mavigece Dün Doktor Yeni Ilaçlar Verdi Felaket Derecede Iştahim Açildi Kendimi Tutamiyorum.daha Yeni Kilo Vermiştim şimdi Yine Almaya Başlarim Bu Iştahla Gidersem:o

mavigece
21-11-2007, 11:32 PM
kalorisi düşük şeyler ye en iyisi...birde sık sık ve az az yersen belki engellersin kilo olayını...elmayı tavsiye ederim tok tutar...

Gümüş
21-11-2007, 11:38 PM
Malesef Mavigece Aksine Kalorisi Düşük Olan şeyleri Canim Istemiyor.ya çikolata Tatli Ki şuan Ki Ilaç Yapiyormuş Tatli Isteği Birde Hamurişi şeyle Diğert Yiyeceklerle Karnim Doymuyor.bende Dediğin Gibi Az Ama öz Yiyorum:o
MAVİGECE BABYROSE UZUN SÜREDİR YOK SANIRIM.GELMİYOR GALİBA ARTIK.

mavigece
21-11-2007, 11:43 PM
önünde güzelim yiyecekler dururken aç kalmak büyük işkence ama bazen de katlanmak zorunda kalıyoruz buna...:(
babyrose uğramıyor evet.ben de bilmiyorum nedenini...kızlar mı hasta acaba...bu aralar çocuklarda salgın var sanırım...hepsi hasta...

Gümüş
22-11-2007, 05:08 PM
Merhabalar Herkese Hayirli AkŞamlar Ben Geldİm Kİmde Yokmu??

mavigece
22-11-2007, 05:18 PM
merhaba sevdecim...:)ben de kaç saattir yalnız geziniyordum sitede ...tam çıkmak üzereyken geldin...:(nasılsın bugün...

9 ŞUBAT
22-11-2007, 05:25 PM
iyi akşamlar nasılsınız ?

ates
22-11-2007, 05:35 PM
İyi akşamlar ben geldim :)

9 ŞUBAT
22-11-2007, 05:37 PM
İyi akşamlar ben geldim :)

hoş geldin , e ne var ne yok .

ates
22-11-2007, 05:40 PM
ne olsun canım ya ödev araştırıyorum da arada da buraya bakıyorum
araştırma ödevi "moğollar grubu" :D

Sen ne yapıyorsun :)

Gümüş
22-11-2007, 05:40 PM
merhaba sevdecim...:)ben de kaç saattir yalnız geziniyordum sitede ...tam çıkmak üzereyken geldin...:(nasılsın bugün...

sağol mavigece bugün süperim sen nasılsın?

9 ŞUBAT
22-11-2007, 05:43 PM
sağol mavigece bugün süperim sen nasılsın?

aman ha nazar degmesin .

Gümüş
22-11-2007, 05:53 PM
amin megan aminn:)

biricik
24-11-2007, 08:52 AM
günaydın arkadaşlar nasılsınız ben iki gündür yatak döşek yatıyorum mide rahatsızlığı üzerine grip eklenince yerimden kalkamadım bugün iş başı yaptım sıkıldım evde yat yat ee siz neler yaptınız ben yokkeen:(