PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bipolarmıyım?

Sakir
17-10-2014, 07:34 PM
Arkadaşlar ben bazen kendimi çok süper hissediyorum böyle coşkulu neşeli keyifli çok mutlu hissediyorum bide çok konuşuyorum çok espri yapıyorum insanları güldürüyorum falan. hatta bi ara okadar komik hissediyodum ki kendimi baya yüksek gördüm Cem Yılmaz dan bile daha komiğim o kimmiş falan demeye başladım böyle bi benliğimde kabarma oldu kendimi en iyi en yüksek görmüştüm. 2 sene önce oldu bu. bide bazen çok kötü oluyorum mutsuz keyifsiz hüzünlü kederli biri oluyorum hiç bişeyden keyif alamıyorum içime kapanık suskun durgun biri oluyoum. Arkadaşlarım diyo sen çok değişiksin bi öyle oluyosun bi böyle oluyosun bazen çok espri eğlenceli konuşkan oluyosun bazende çok kötü gözüküyosun suskunlaşıyosun böyle bi mutsuz görünüyosun diyolar. Bu iyi hal ve kötü hal değişimleri gün içinde dalgalanmalar gösterebiliyo mesela sabah iyiyim öğleden sonra kötü halime geçebiliyorum. bunlar hep durup duruken oluyo yani bi olaya bağlı bişey değil. bide aşk acısı çekmeye başladım bu kötü halimdeki mutsuzluğa birde aşk acısı eklenince dahada kötü olmaya başladım artık kötü halimdeyken ölmek istiyorum Allaha yalvarıyorum canımı al diye ama bi süre sonra iyi halime geçince bişeyim yok iyiyim yaşamak hayatın keyfini çıkarmak istiyorum diyorum falan. sizce bipolar olabilirmiyim nedir bu? birde şu videoyu izlerseniz sevinirim çünkü tam beni anlatıyo: http://www.uzmantv.com/konu/manik-depresif-bipolar-bozukluk

montevo
18-10-2014, 09:49 AM
ne biz ne de sen teşjhiş koyabilirsin.kısa kıas bilgilere bakarak her çeşidin kendinde olduğunu düşünebilirsin.ben de öyle düşünüyorum.hatta psikoloğa bile söyledim.oda ünideki hocalarının bunun olaibleceğini kendi kendinize bişeyler yapmayın dediğini hatırlattı ancak kişinin sosyal hayatını bozuyorsa hastalık sayılıyor dedi ki bu cümleyi aynı anda söylemeye başladık.seni 180 derece çevirebilecek olaylar oluyor mu?benim oluyor mesela.tatlı yiyoruz adam kalkmış seni cinsel organın şöyle böyle başlıyor.şimdi hasta olan ben miyim yoksa o mu anlamış değilim.dün gece hiç uyuyamadım takıntı ve sinirden.eğer böyle tetikleyici etkilerin yoksa basit bi ilaç tedavisi ile geçeceğini düşünüyorum.