PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şizofren Olmak İstiyorum

yavassol1907
01-08-2014, 06:33 PM
Belirtilerin geneli var zaten 14 yaşında sosyal olmayan biriyim neden sizce

montevo
01-08-2014, 08:00 PM
çok film ziledin galiba

yavassol1907
01-08-2014, 08:26 PM
Fight club hastasıyım

montevo
01-08-2014, 08:41 PM
filmlerde olaylar janjanlı gösterilir.dedem şizofrendi galiba.sürekli soyulacağını felan sanardı.hatta bizi bile kovmuştu.mahkemeye bile verdi.dur sana bi video atayım da sizofreni neymiş bi gör

http://www.youtube.com/watch?v=tZj90IsmaiI
http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/Sizofren-genc---Uzaylilarla-cay-iciyorum--Messi-de-uzayli-.htm?ArticleID=235474

Cagla94
01-08-2014, 08:51 PM
Başlığınız farklı, yazdığınız konu farklı gibi geldi bana. Belirtileriniz nelerdir acaba?

"Olmak istiyorum" kısmına gelirsek, şizofreninin ne gibi artıları var sizce ki böyle bir şeyi istiyorsunuz?

yorum
01-08-2014, 09:06 PM
ergenlik çağları bu tür vakalar normal. aynen hangi şey seni özendirdi çok merak ediyorum. felsefik bir arkadaşım vardı. 16 yaşında ama bütün kuramları filozofları tarihin önemli olayları baş kahramanı. herşey öyle okuyup bilgi edinmişti. çok ayrı bir şekilde. ve kendisi şizofrenmis birde ilaç alıyormuş. sanıyordum şizofreni olunca böyle meraklı ve bilgili biri olacagim bende istiyordum. sonra başka örnekler görünce güldüm kendime.

Seçkin
02-08-2014, 02:46 PM
Tyler'a yaptıkları gibi,heryerde seni takip edecek,sana gıpta edecek insanlar mı olacak die hayal ediosun?..mahalle kenarlarında bunu kısmen de olsa yapabilirsin zaten;şizofren olmana gerek yok :)

Bence bir de "Akıl Oyunları" nı izle..bi de şizofreniyi oradaki açıdan gör..fikrin değişebilir...

yavassol1907
02-08-2014, 03:31 PM
Olmak istiyorumu boşverelim belirtilerine gelelim donuk bakışlar,aşırı tepkiler,hiçbir gece uyuyamama,gerçekte olmayan sesleri duyuyorum ama görüntüleri değil,unutkanlık,eleştirilere kapalı olma,ve arkadaş asla edinemem onlar gelip tanışmalı benimle ben tanışamam aşırı çekingenim.

bende olan belirtileri bunlar

cmacma
24-02-2015, 08:31 PM
Olmak istiyorumu boşverelim belirtilerine gelelim donuk bakışlar,aşırı tepkiler,hiçbir gece uyuyamama,gerçekte olmayan sesleri duyuyorum ama görüntüleri değil,unutkanlık,eleştirilere kapalı olma,ve arkadaş asla edinemem onlar gelip tanışmalı benimle ben tanışamam aşırı çekingenim.

bende olan belirtileri bunlar

sevgili yavassol19076 kardeşim, psikiyatride meşhur bir söz vardır, ergenlik yarı şizofrenidir diye. 14 yaşında muhtemelen ergenlik dönemindesin, anlattığın tüm özellikler bunu gösteriyor zaten, o yüzden telaşe etmemeni tavsiye ederim.

bu arada zamanında psikatriye gidip ben şizofren miyim diye sormuştum seninkiyle benzer belirtilerden dolayı, cevap aynen şu; şizofren olan kişi şizofrenmiyim diye soramaz :rolleyes:

dreamer8
21-04-2015, 11:02 PM
Belirtilerin geneli var zaten 14 yaşında sosyal olmayan biriyim neden sizce

Sana çok kötü söverim ama şu an yapmıcam...Bu nasıl bir başlık, hasta mısın dicem ama belli ki hastasın.

E Life
17-12-2015, 04:54 PM
..............

dreamer8
18-12-2015, 09:52 AM
Sen film izlemeye, ps oynamaya, face'ye girmeye, telefonuna gömülmeye devam ettikçe asosyal kalacaksın zaten. Önce bunlardan uzaklaş, sonra konuşalım.