PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım Edin :'(

mexi43
25-07-2014, 03:21 PM
Merhaba değerli forum üyeleri bugün sizlere küçük çocukların hayatımda yaşattığı bu sorunu anlatacağım.Benim adım Mehmet 15 yaşındayım.Bundan bir hafta önce biri 3 yaşında diğeri 5 yaşında olan kuzenlerim gelmişti ve çocuklar acayip yaramazdı 3 gün boyunca sadece onlarla ben ilgilendim her biriyle 1 er dakika aralarla 3 gün boyunca ilgilendim ve kardeşim geldiğinde bir anda benle ilgili bağları kopardı keratalar sonra beni canavar gibi görmeye başladılar yanlarından geçtiğim zaman korkup kaçıyorladı artık acayip sinirlenmiştim bir gün yanıma gelip yüzümü tırmaladıkları zaman tokat atmıştım onlara ve onlar ağladıklarında hiçbirşey hissetmedim sadece daha çok vurasım geldi.Elim ayağım titriyor arkadaşlar yardım edin lütfen yanlarından geçtiğim zaman şamarı patlatasım geliyor konuşmalarına tahammüül edemiyorum hemen sinirleniyorum üstelik kendi halimde birisiyim,kavgaya girerken bile vurusam adamın canı yanar vurmasammı diye düşünen birisiyim.Lütfen yardım edin arkadaşlar :'( .

Cagla94
25-07-2014, 06:06 PM
Bunu neden şizofreni konusuna açtın peki?

O yaştaki çocuklarla uğraşmak zordur, sen bunu başarmışsın, bunun sonucunda da bir bağlılık hissetmişsin büyük ihtimal. Kardeşin geldiğinde (çocuklara yaşı daha yakın) doğal olarak çocuklar onu seçtiler. Bu çok normal, onlar yaşları kendine yakınları daha oynanabilir buldukları için yapıyorlar bunları. Sense bunu bir nevi aldatma olarak algılamışsın. Hiçbir sorun yok burada bence, benim annem bile yeğenim benimle oynadı diye çocuğa siper aldı bir süre. Ben zamanla geçeceğini düşünüyorum, onların çocuk olduğunu unutma, bir şeker için annelerini bile satiyorlar :)