PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar 1 aydır panık atak hastasym çok çaresizm yardım

bordows
21-06-2014, 02:07 AM
Arkadaşlar 1 aydır panık atak hastasym çok çaresizm hayatdan koptum resmen sürekli internetdn. Hastalıklara bakyrm tümör oldum beyin kanaması geçirdim şizofreni bile oldum sürekli kaygı var ve atak geldiğinde başim ve kollarım ciddi derecede karıncalaşyo ve uyuşuyo bunlar normalmi 1 aydır panik atak hastasıyım yardım edin bu hastalgı yaşamş varsa ltfn :(

montevo
21-06-2014, 05:20 AM
bu dedikleirne göre hastaneye yatman gerekir.

inflames
21-06-2014, 12:05 PM
Arkadaşlar 1 aydır panık atak hastasym çok çaresizm hayatdan koptum resmen sürekli internetdn. Hastalıklara bakyrm tümör oldum beyin kanaması geçirdim şizofreni bile oldum sürekli kaygı var ve atak geldiğinde başim ve kollarım ciddi derecede karıncalaşyo ve uyuşuyo bunlar normalmi 1 aydır panik atak hastasıyım yardım edin bu hastalgı yaşamş varsa ltfn :(

Sakin ol lütfen... Düzenli nefes almalı ve hareket etmelisin.. Yürümeye gücün yoksa oturduğun yerde bacaklarını sal, adım atıyormuş gibi hareket ettir bacaklarını ve kollarını da kürek çeker gibi yapmaya çalış... Gececeğini aklından çıkarmaman gerek :( çok gecmiş olsun

bordows
21-06-2014, 12:18 PM
Sakin ol lütfen... Düzenli nefes almalı ve hareket etmelisin.. Yürümeye gücün yoksa oturduğun yerde bacaklarını sal, adım atıyormuş gibi hareket ettir bacaklarını ve kollarını da kürek çeker gibi yapmaya çalış... Gececeğini aklından çıkarmaman gerek :( çok gecmiş olsun
Teşekür edrm

9 ŞUBAT
22-06-2014, 02:27 PM
Oncelikle geçmiş olsun .Yaşadıkların çok normal panik yapacak hiçbir şey yok.

Panik atak gunumuzun en moda rahatsızlıklarından biri ciddi sayıda PA hastası var .Eger sitenin panik atak bölümüne girersen bu konuda çok yararlı bilgiler bulacaksın.

Sana ilk tavsiyem kafana fazla takma ve sana atak geçiren olay ne ise ondan mumkun olduğunca uzak dur ,böylece hayat senin için çok daha kolay olacaktır .Digeriyse oyle internete gömülüp kalma ne kadar çok araştırırsan içinden o kadar çıkılmaz hale gelir .

Olayı kabullenip normal yaşantına devam et .

Panik atak ,insanı asla öldürmez olsa olsa surundurur ,kurtulma imkanı yokmu var .Buda senin olayı ne kadar basit gorup görmemene ve kafana takmana bağlı.