PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hastalıık

bipolarTaha
05-02-2014, 05:49 PM
Arkadaşlar merhabalar bipolarim eski adiyla manik depresifim.
Bipolar konusunda herkezin başindan iyi ya da kötü olaylar geçiyor olabilir
ben bu hastaliğa 16 yaşimda yakalandim ve şu an 24 yaşindayim
vede sekiz sene geçti hastaliğimin üzerinden. Bu süre içerisinde 5 yil hastalikmiş
bipolarmiş manik depresifmiş nedir bilmiyordum
fakat ailem hastaliğimi biliyordu yalniz benim sergilemiş olduğum davranişlar
(gülmeler yüksek sesle konuşmalar dengesiz hareketler kişin denizde yüzmeler uykusuzluk günlerce vs...
Ben hastaliğimi araştirmaya karar verdim hastaliğimi öğrendim fakat yüzeysel üstün körü bir şekilde
hastaliğimi inkar ediyordum ilaçlari çöpe atiyor içmiyordumvsvsvsvs.....vsvsvs.

Arkadaşlar kolumu usturayla kesince anladim ben bu hastaliği
benden size tavsiye bipolari araştirmayin bu siteyede yazmayin detaya inmeyim
düşünmeyim sadece ilaçlarinizi için tevekkül edin

9 ŞUBAT
05-02-2014, 06:27 PM
Arkadaşlar merhabalar

benden size tavsiye bipolari araştirmayin detaya inmeyim düşünmeyim sadece ilaçlarinizi için tevekkül edin

Yazdıklarında çok haklısın ,ister bipolar olsun isterse sıradan bir hastalık ,mumkun olduğunca çok araştırdığınızda daha çok moraliniz bozulacak olmadık şeyler duşunmeye başlayacaksınız .

Gereksiz yere daha çok kendinizi üzeceksiniz ,dediğin gibi once ilaçlarınızı içip dr.önerilerini uygulamaya çalışacak sonrada tevekkül edip onla yaşamaya alışacaksınız .

Böyle yaptığınız surece hastalık sizin için çok daha az yıpratıcı olucaktır .

karamsar
05-02-2014, 07:25 PM
internette bir çok şey fazlasıyla abartılıyor. Bu abartı, bilmeyen birisi için normal olarak görülebilir. yüzünüzde küçük bir sivilce çıkmış olabilir. internette bunu araştırırsanız yüzünün heryerinde sivilce olan, çok kötü görüntüye sahip insanlar görürsünüz ve kendinizi de öyle sanarsınız ( kendinizi görmediğinizi kabul edersek)