PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mutsuzluktan geberiyorum

cuuci
22-11-2013, 08:46 PM
Düşünuyorum da su hayatta hiç bir sıkntisi olmayan insan var mi?yoktur bence insanlar herşeylerini oldukları halde neden mutlu olamazlar hep fazlasını istediklerinden olsa gerek oysa elimizdekinin değerini bilsek daha mutlu olmazmiyiz yalnızlık bir tercihmidir?etrafımdaki o kadar insana rağmen bazen kendimi yalnız hissediyorum arkadaslarm var sürekli görüştüğüm başka şehirlerde okuyorlar geldiklerinde görüşüyorum bazn diyorum bnde gitseydim okusaydm diye ama guzl bölüm tutmamıştır sonuçta böyle de bitirdim bu sene kpss var benm için önemli ama Bn yapabilecegmi sanmıyorum kazanmak istiyorum ama calsmaya baslamadm bile yapanlar nasıl yapıyor hiç bir fikrim yok motivasyona ihtiyacım var azimli kararlı olmaya kendime guvenmeye en önemlisi yalnız hissetmemeye sıkılmamaya ama iste

yorum
22-11-2013, 09:03 PM
biz variz yanlız hissetme.:)

cuuci
22-11-2013, 09:05 PM
Bir varsın bir yoksun sen :)

sevdadandır
22-11-2013, 09:11 PM
canım hem kpss konusunda hem de mutsuzluk ve yalnızlık konusunda yalnız değilsin biz de varız:):) face grbundayım istersen kpss konusunda paslaşabiliriz

yorum
22-11-2013, 09:14 PM
ben karagün dostuyum :) kötü olduğunu bildiğim an damlarim :)))

cuuci
22-11-2013, 09:26 PM
canım hem kpss konusunda hem de mutsuzluk ve yalnızlık konusunda yalnız değilsin biz de varız:):) face grbundayım istersen kpss konusunda paslaşabiliriz
Teşekkürler sevdadandir ama facem yok benm sağol yine de:)

cuuci
22-11-2013, 09:28 PM
ben karagün dostuyum :) kötü olduğunu bildiğim an damlarim :))) kara gün dostu:)nerden anladın o anlayış varmiydi sende hayret:)

yorum
22-11-2013, 09:47 PM
kara gün dostu:)nerden anladın o anlayış varmiydi sende hayret:)

herzamanki gibi gıcıksin :) kaç kara günün oldu da olmadım :)

cuuci
22-11-2013, 10:05 PM
Sende oylesin bilmem saymadim olmuştur baya:)

alevvela
22-11-2013, 11:59 PM
Cuci karamsarlik sana yakismiyor ,zaman herseyin ilaci canim :)

elmaelma
23-11-2013, 12:33 AM
Ne yazsam bilmiyorum cuci ama nasıl oldu da bu motivasyonsuz hale geldin. Elimizdekilerin değerini bilsek bile bir fazlası aklımızın hep ucunda olur. Bazı insanlar bu isteği zihninde daha kenara konumlandırır, bazıları ise daha merkeze. Tamamen kişisel önceliklerle alakalıdır. Mutluluk derin bir kavram değildir. Derinlerde bulacağın tek şey mutsuzluk olur. Önünde bir sınav var. Nasıl yapacağım, nasıl çalışacağım, olmazsa ne olur olursa ne olur gibi düşünceler seni derine götürür. Eğer benim gibi az buçuk motivasyonla idare etmek durumundaysan derinlerde oda kaybolur.

cuuci
23-11-2013, 12:36 PM
Cuci karamsarlik sana yakismiyor ,zaman herseyin ilaci canim :)
Biliyorum abla ama ışte yersiz bir gelecek kaygısı oluştu sınavı kazanamazsam nolacak diye ne kadar kötü insanların sadece bir sınava odaklı olması kazanamzsam gidip tezgahtarlik yaparım artık başka çarem mi kaliyor