PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xetanor 20mg ve ZOLERİP 5mg + Bir Kaç Sorum

BBCode
05-11-2013, 12:39 AM
20 yaşında erkeğim. Üniversite öğrencisiyim. Bekarım :) Geçen günlerde psikiyatri doktoruna çıktım. Son 5 yıldır yat kalk pozisyonunda hayatımı yaşadığımı içimden bir şey yapmak gelmediğini söyledim. Kendisi canlanmak istediğimi anladı. Alkol ve uyuşturucu kullanıyor musun diye sordu ben de geçmişte hemen hemen hepsini kullandım dedim.

Yalnız durumum o kadar vahim ki bir arkadaşım var akineton temin ettiğim. Bu akineton ilacı yeşil reçeteyle satılıyor ve ben kafa hapı niyetiyle kendimi rahat hissetmek niyetiyle ara ara temin ediyordum. Bi ara 6 ay boyunca kullanmıştım. Bu son 2 haftadır da kullandım. Hala daha etkisindeyim. Doktora bu kafayla çıktım çünkü diğer türlü anlatamıyordum, anlatsam anlamayacak ya da kaideye almayacak diye düşünmüştüm. Bana sende ilaç deneyeceğiz dedi. Ben bu hapı kullandığımı söylememiştim. Tamam dedim. Xetanor 20mg ve Zolerip 5mg yazdı. Xetanoru sabah 1 tane Zoleripten akşam 1 tane olmak üzre...

Şimdi akineton kullanmıyorum. Kullanmayalı 1 gün oldu. Direk doktorun yazdığı ilaçlara başlamalı mıyım? Yoksa bekleyim mi? Beklersem ne kadar bekleyeyim? Hani bir çakışma olmasın zaten araştırdım Xetanor da yan etkiler olabiliyormuş. Kaş yaparken göz çıkarmayalım. + Xetanor ve Zolerip kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar varsa bunların tam olarak ne işe yaradıklarını doğru bir şekilde anlatabilirler mi.. Çok sevinirim

elmaelma
05-11-2013, 01:02 AM
İlaç etkileri ilk başta benzer etkiye sahip ise görülen yan etkilerin en basit düzeyden en ileri düzeye kadar artmasına neden olabilir. 1 gün ilaç bırakmak için kısa bir süre. Ayrıca genel uyarı "Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız ! "

BBCode
05-11-2013, 01:53 AM
Kaç gün sonra doktorun verdiği ilaçlara başlayayım? 5 gün sonra yeter mi?
Xetanor ve Zolerip hakkında bilginiz var mı?