PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biri bana yardim etsin arkadaslar özellikle bayanlar ?

klavyeci
24-10-2013, 12:58 AM
Arkadaslar esimle sürekli kavga ediyoruz ben ya kendimi ifade edemiyorum ya da o anlayamiyor. Son örnek Kurs icin 2 haftaligina 350 km uzaga gitti.(Almanyada yasiyoruz) Bizde kizimla evde beraberiz. Isten cikip okuldan kizimi aliyorum eve gelmem saat 5 i buluyor. Benim aklimda sadece kizim ve karim var. Eve gelince karimla konusuruz muhabbet ederiz diye düsüncelerim oluyor kafamda. Gel gelelim esim ise kurstan ciktigi gibi isteki kiz arkadaslariyla yemek yiyior hotele gelmesi saat 6:30 - 7 yi buluyor. Bu saatten sonra biraz konusuyoruz ve uykum geldi, telefonda konusmayi sevmiyorum biliyorsun diyor.

Bu aksam yine ayni sekilde arar diye bekledim fakat bu aksam kizlarla hotel odasina pizza söylemisler bu yüzden saat 8 gibi aradi ve bu kizlarda geldiler gitmiyorlar bende asagi indim simdi sigara icmeye diye seni ariyim dedim diye belirtti. Bende tabi kirildim . Sonra baktim yine arayan soran yok gece 9:30 oldu ben aradim tekrar, yahu ne oldu diye ? ya hala gitmiyorlar karsilarinda esniyorum vs.. dedi . E dedim bana gelince telefonda SIKLIYORUM uykum geliyor diyosun onlara niye demiyosun vs. dedim . Ya sen benim yakinimsin, onlara nasil diyim dedi. ben iyice kirildim. Sonra 10:30 gibi gittiler diye aradi tartisma basladi sonuc ve özet sunu söyledim ya dedim ben ilk basta kizimi ve seni düsünüyorum sen ise bunu anlamiyorsun .Nedese begenirsiniz ? Ya birak su isleri olgunlas artik sen bunlara niye kiriliyorsun ? Asil senin beni düsünmen lazim bak kiz orda yalniz hotelde diye, ne güzel kiz arkadaslariyla biraz vakit gecirsin. Ben onun Asosyallesmesini istiyormusum. Yok yine senden ayrilicam . vss hep ayni tehtidler .

Walla kusura bakmayin özet olarak anlattim fakat bende mi bi anormallik var sizce ?? gercekten samimi yorumlarini bekliyorum.

melek*
24-10-2013, 01:24 AM
Uzun bir aradan sonra yeni açılmış bir konuya ilk yorumu yapmak istedim.:)
Bana sorarsan ilk yapman gereken şey sakin olup eşinin tarafından da bakmak.Senin gibi bir eşi her kadın ister diye düşünüyorsun bence de öyle.Ama fazla düşünülmek beni bir süre sonra sıkar.Rahat bırak eşin istediği zaman seni arasın.Bu yöntem ben de hep ise yaradı.Onun seni merak etmesini engelleme ...

sevdadandır
24-10-2013, 01:34 AM
sana samimi olara diyorum ki eğer eşinle ilgili güven sıkıntın yoksa onu rahat bırakman senin için aantaja dönüşecektir. biraz tut kendini çok üstüne düşme bir süre sonraa o şaşıracaktır neden beni arayıp sormuyor diye. sen de değerini hissettir. bence harika davranışların ma birazcık kendini ger çekmen geekiyor eşini çok boğmuş olabilirisn.

simla
24-10-2013, 12:01 PM
Genelde ikili ilişkilerde bunun tersi olur
kadın daha ilgilidir erkek daha mesafelidir
sizde tam tersi olmuş :)
eşin kız arkadaşı muhabbetini sana tercih ettiğine göre aradağı daha fazla paylaşım,eğlence,kendini daha yakın hissetme olabilir
bu şekilde davranmaya çalış bakalım ne olacak
bu arada ondan ayrılmak istemediğini,sorun varsa bunları düzeltmek için elinden geleni yapacağını söyle

Mo Cuishle
24-10-2013, 04:43 PM
ben bi erkeğim ve üstteki yorumlar sanırım hep bayanlara ait ve ben onlara katılmıyorum :) bide yani kavga edince boşanmayla tehdit ediyorsa kırılmakta haklısınız. yani kurs için 350 km uzağa gidiyorda siz onu merak ettiğiniz için anormal karşılanıyorsunuz bence bu biraz garip oluyor. 350 km demek 7 8 saatlik yol yani insan eşini arayıp sorması doğal geliyor bana elbette onu sıkıyorda olabilirsiniz ama endişe etmenizi hoş karşılaması lazım.

mevsimsel
24-10-2013, 05:20 PM
ben bir bayanım ve yukarıdaki erkek yorumuna katılmıyorum:):)büyütülecek bir şey yok,fazla duygusal olabilirsiniz.Ama şu boşanma lafını da diline pelesenk edenlere epey kızıyorum bunu net şekilde ifade etmenizde yarar var kanımca...

klavyeci
24-10-2013, 09:13 PM
Arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkür ederim. Dedigim gibi 14 senedir evli 17 senedir tanisiyoruz. Son 4 senedir kavga edip duruyoruzr. Tabi bu 4 sene icinde güvenler cok sarsildi fakat kendi adima konusacak olursam cok uzun zamandir beraber oldugumuguz icin bu güveni geriye getirebiliyorum kendimde diye düsünüyorum. Fakat esimde durum böyle mi tam emin degilim tabiki .

Bir arkadas bizde biraz durum farkli tam tersi oldugunu belirtmis. Tam üstüne basmis :D Bende aynen bu sekilde hissediyorum, anlamadigim anlam veremedigim bir sekilde benim bu 4 sene icinde esime ilgim ve ilgi istegim cok artti eskiden böyle degildim bende . Kendimce bulabildigim sebepler Kizimiz oldu bu 4 sene icinde ondan sonra esimin isleri cok kötü gitti maddi vs.. cok yogun calisti fazla görüsemedik, sonra bende esime yardim edeyim derken bende battim, üstü üstüne esimin babasi kanser oldu (1 seneik hastane sürecinde esim yine varsada yoktu) ve vefat etti yani konular üstüste bindi bende cok yalniz kaldim sanki ve bu yüzden herhalde ne oluyor diye bende fazla ilgi gösterip ilgi aramaya basladim gibime geliyor.

Özet olark bayan arkadaslarin yorumlari ile esimin konusmalari ep eyi tutuyor . Onun bana güveni sanki tam degil ve biraz eglence ya da baska muhabbetler istiyor , ve bende fazla ilgimle onu sanki biraz boguyorum.

Ama keske insanlar beraberken hayati ayni düzeyde ve histe yasabilse düsünsenize bence 4/4 lüge yakin olurdu. Suan o da bu dönemde asiri ilgi isteyip asiri ilgi verse benimkisi gibi ama malesef dönemlerde sanki tutmuyor. Nediyim hersey olucagina varir. Herkez iyi olsun ölümlü dünya. hepinize tekrar tskler.

DIP NOT: Birde su sön dönemde pireyi deve yapar oldu, herseyin altinda da sanki art niyet arar oldu. gelci eskinden de bu huyu vardi ama sanki biraz abartiyor gibi.