PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : psikotik bozukluk

archers
23-10-2013, 08:55 PM
Meraba arkadaşlar psikotik bozukluk teşhisiyle tedavi görmekteyim.Film-dizi-tv izleyemiyorum kitap-roman okuyamıyorum.insanlarla göz teması kuramıorum ayrıca konstarasyon problemi yaşıyorum.Açıköğretimde fotoğrafçılık ve kameramanlık okumaktayım.Sınıfı bir türlü geçemiyorum

Edebiyat26
27-10-2013, 08:46 PM
Meraba arkadaşlar psikotik bozukluk teşhisiyle tedavi görmekteyim.Film-dizi-tv izleyemiyorum kitap-roman okuyamıyorum.insanlarla göz teması kuramıorum ayrıca konstarasyon problemi yaşıyorum.Açıköğretimde fotoğrafçılık ve kameramanlık okumaktayım.Sınıfı bir türlü geçemiyorum

Yapamadiklarini yazmissin neden yapamiyorsun, aldigin ilaclardan dolayimi yoksa ders calisirken kafanda kuruyormusun tam anlamadim ,biraz daha acik yazarsan belki birseyler yazabiliriz.

archers
29-10-2013, 02:39 PM
şöyle diyim neden yapamadığım hakkında bir film uzunsa 2 saat ona hemen dayanamayıp pes ediyorum kitap roman okuyunca bu roman cok uzun diye pes ediyorum.ders çalışırken aklımdan çeşitli düşünceler geliyor karmakarışık

Edebiyat26
29-10-2013, 02:48 PM
şöyle diyim neden yapamadığım hakkında bir film uzunsa 2 saat ona hemen dayanamayıp pes ediyorum kitap roman okuyunca bu roman cok uzun diye pes ediyorum.ders çalışırken aklımdan çeşitli düşünceler geliyor karmakarışık

Yazdiklarin psikotik bozukluga benzemiyor ,bikkinlik olabilir devamsizlik tembellik bir cok nedeni olabilir.Illa hasta gözüyle bakma olaya.Psikotik bozukluklar cok rahatsiz verici,nefesini dahi kesen hastaliktir.Allah korusun cok zor yani.

Yaptigin ise odaklanip konsantre olursan yapamadigin isleri yapabilirsin ,belki konsantre sorunun vardir.Insanin gözüne konusurken bakamaman baska boyutta... utangaclik olabilir,kendine güvenin olmayabilir.Sen kendini daha iyi tanirsin.

Edebiyat26
29-10-2013, 02:50 PM
Annesinin sorunlari olan kardessin saniyorum.Annen bipolarmi?buraya yazabilirmisin.

archers
29-10-2013, 09:36 PM
Annesinin sorunlari olan kardessin saniyorum.Annen bipolarmi?buraya yazabilirmisin.

annem bipolar değil şizofreni teşhisi kondu.Zyprexa seroquel kullanıyordu.daha önce intihara teşebbüs etti.Kendine bakımı az dışarı çıkmıyor.ev işleri yapmıyor..Evde akrabalara ziyarete çıkmıyor.Bende aşırı kiloluyum.karaciğerimde yağlanma var grade3 nasıl iyileşir bilmiyorum

tayfundicle
29-10-2013, 11:08 PM
psikotik bozukluk bendede var hayatı bana zehir zemberek etti ALLAH beterinden korusun nefes bile alamıyordum. halisnülasyonlar görüyordum, varsanrılar. şimdi antipsikotik kullanıyorum..