PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım lütfen!!!

quustion
15-10-2013, 11:50 PM
Herkese iyi günler ben istanbul'da yatılı kalan bir lise 2 öğrencisiyim ve bazı problemlerim var. Kısaca kendimi anlatayım:
Fiziğe felsefeye meraklıyım amatör programcıyım. anime ve manga hayranıyım. çok dağınık ve tembelimdir Sporları sevmem hafiften üstün zeka olduğum düşünüyorum ve hızlı sinirlenirim. Sık sık hayatın anlamsız ve gereksiz olduğunu düşünürüm farklı durumlarda nasıl öleceğimi düşünüyorum. Gerçek hayattansa hayali bir karakterim var (başka bir dünyadaki ben) onunla ilgili hayal kurmayı tercih ederim. Aile bağlarım pek sağlam sayılmaz ve arkadaşlıklarımda çok sağlam değil sadece bir iki kişiyle fıkı sıkıyım onlarda başka şehirlerde genellikle arkadaş gruplarıyla takılmam bazı durumlara çok ilgisiz kalıyorum ve gerçek kişiliğimle gösterdiğim kişiliğim çok farklı. Bazen intihar etmeyi düşünüyorum sonra intihar ettikten sonra ne olucak diyorum. ve tanrının varlığını yokluğunu düşünüyorum. Cennetle ilgili duyduğum şeyler (Huriler vs.) pek hoşuma gitmiyor. Ben cinselliği sadece üremek için varolan başka bi işe yaramayan bir içgüdü olarak tanımlıyorum. Özgür irade'ye aşırı dercede takıntım var ve kesinlikle yönetilmek istemiyorum.
Geçenlerde www.tunctataker.com'dan yaptırdığım scl90 testinde sonuçlar şu şekilde çıktı
somatizasyon 0.92
okb 1.80
kişiler arası duyarlılık 2.22
depresyon 3.23
anksiyete 0.90
öfke düşmanlık 2.83
fobik anksiyete 0.43
paranoid düşünceler 2.17
psikotizm 1
ek skalalar 2.29
Bu konularda uzman biri varsa tam olarak neyim olduğunu ne yapmam gerektiğini söyler mi?