PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürekli ölmek isteği

06enes
29-09-2013, 11:07 PM
Öncelikle merhaba arkadaşlar yaklaşık 2-3 senedir sürekli ölmek isteği geliyor içimden hayattan tad almama yada, hiçbir şeyden zevk almıyorum, sürekli ölmek isteği geliyor aklıma artık hayattan kurtulmak istiyorum lütfen yardım edin.

Kimene
29-09-2013, 11:30 PM
hosgeldiniz Enes..
Egerki gercekten yasamdan bu kadar kopsa idiniz, yardim talebinde bulunmazdiniz..Demekki umutsuz bir vaka degilsiniz:) Bu gecen yillar icerisinde hic yardim aldinizmi?

montevo
29-09-2013, 11:34 PM
ölmek istemenin bi anlamı yok.gideceğin yeri bilmiyorsun yada ne olacağını.sadece kafandaki tek çıkar yok yıllarca bu olduğu vurgulandığı için ölmek istiyorsun.bende 10 yıllardır düşünüyorum ama bi halt olmuyo.hangi duygu durumdan sonra ölmek istiyorsun bunun bi listesini çıkar ve bu düşünceleri zamanla düşünmemeye çalış

06enes
30-09-2013, 11:24 PM
kimene zaten psikoloji gidiyorum ama bunu doktoruma hiç söylemedim tedavi uzatacak diye.montevo düşünmekten yapamıyorum sürekli aklımda.

montevo
01-10-2013, 12:13 AM
kimene zaten psikoloji gidiyorum ama bunu doktoruma hiç söylemedim tedavi uzatacak diye.montevo düşünmekten yapamıyorum sürekli aklımda.

kendine bunun bi çıkış yolu olmadığını söyle sürekli.zmaanla aklındna çıkacaktır

snmgnr
13-03-2014, 01:33 AM
ÖLMEK İSTİYORUM çünkü;
1)annemle babam ayrı annem bir başkasıyla evlenecek ve o adam yalancının teki ama anneme bunu inandıramıyorum o adam yüzünden bana cephe aldı
2) 2 yıldır sevgilim var ve çok yakışıklı ama ben kendimi ona yakıştıramıyorum kendimi çirkin hissediyorum ve başkalarının da böyle düşündüğünü düşünüyorum.
3) ygs ye 10 gün kaldı ve ben kendimi hazır hissetmiyorum bu sene hiç çalışmadım seneye kalmak istiyorum ama annem o adamla evlenebilmek için beni istemiyo...
4) ve o kadar yalnızım ki bunları anlatacağım biri olmadığı için buraya yazıyorum nolur bana yardım edin nolur benle dertleşin.
Buna çok ihtiyacım varr