PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir rüya gördüm!!!!

akazia
24-08-2013, 04:08 PM
merhaba arkadaşlar,
Yıllardır ara ara rüyamda cinlerin bana zarar vermek için yaklaştıklarını görürüm ama onları dualarla uzaklaştırmayı başarırım. hatta mum gibi eriyip kaybolurlar.
ama geçtiğimiz hafta perşembe günü öyle bir rüya gördüm ki inanılmaz etkisi altına aldı.
Rüyamda epilepsi hastası olan kardeşim nöbet geçiriyor ve ben onu koltuğa yatırıp nöbetini doktoruna göstermek amacıyla kameraya almak için arkamı dönüp telefonuma uzanıyorum. döndüğümde kardeşimin pantolonunu indirdiğini ve erkeklik organına sahip olduğunu görüyorum. korkuyorum ama yine ayetel kürsi okumaya başlıyorum. bu arada da kamera kaydına devam ediyorum. telefonun ekranından görüntüye bakınca kardeşimin içinden bir erkeğin çıktığını görüyorum kel zayıf çirkin gözlerinin altı mosmor bir varlık adı da Mürsel miş.
bana duanın etkisiyle zarar veremiyor ama uyandıktan sonra bütün gün çıt sesinden korkar oldum. sanki bu bir mesajmış gibi bir his olusuyor bende.*** bu arada kız kardeşim epilepsi hastası ve en son geçirdiği nöbette ikimiz evde yanızdık. ben yine dua okuyarak yüksek sesle onun basında bekledim. nöbeti o duaların etkisiyle daha kısa sürdü. ve uyandıgında hafıza kaybı olmadı. en azından ben bunu farkettim.***
neyse ben hacıyı hocayı bilmem büyüyü falan filanı bilmem ilgilenmem korkarımda öyle şeylerden bu yüzden kendimi ibadete verdim. evde yalnız yaşıyorum. ve yatak odamda uyuyamaz oldum. herşey o kadar kötü gitti ki. lambalar açık uyuyorum son ses televizyon açık. eve girince dua okumaya başladığımda bedenimde bir uyuşma geziyor, karıncalanma okudukca daha beter bir his oluyor. rahatlamam gerekirken fenalasıyorum.
ama vazgecemiyorum okumaktan Allah tan başka kim yardım edebilir ki bana bu durumda. acaba ölecekmiyim. başaramayacagım altından kalkamayacagım paranormal seylerle mı karsı karsıya kalacagım, nihayet çıldırıp aklımı mı yitireceğim gibi düşünceler bana hakim olmaya basladı. çalışıyorum işyerinde içimde geçmeyen bir sıkıntı göğsum sıkısıyor ve derin derin nefes alma hissi. o hisle esneme ihtiyacı. kendimi kasmaktan helak oldum. bir doktora gittim kaygı bozukluguna baglı nöbetler dedi.
ve nihayet korkular gecti sıkıntı baki :( doktoruma rüyamı anlatınca bana bir bilen uzmanın yorumlaması gerek dedi. rüyalar kötü yorumlanmaz burada yazmam da problem ama bana bir bilen yardım ederse cok memnun olurum
Sağlıkla kalın.