PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğitimler

Cagla94
12-08-2013, 01:32 AM
Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum. Bazı testlerin eğitimleri -projektif testler gibi- ne zaman alınmalı sizce? 2. sınıfta almak erken mi olur? Önerebileceğiniz bi sınıf var mı? Teşekkürler şimdiden.

Cagla94
14-08-2013, 12:09 AM
Herhangi bir bilgisi olan yok mu?

9 ŞUBAT
14-08-2013, 02:49 PM
Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum. Bazı testlerin eğitimleri -projektif testler gibi- ne zaman alınmalı sizce? 2. sınıfta almak erken mi olur? Önerebileceğiniz bi sınıf var mı? Teşekkürler şimdiden.

Herhangi bir bilgisi olan yok mu?

Sevgili çağla ,kusura bakma ama bilmece gibi başlık açmışsın .Sordugun soru buyuk bir ihtimalle teknik bir soru .Konu hakkında biraz açıklama yaparsan bizde fikirlerimizi sana iletiriz .

Bazı testler derken neyi kastediyorsun (psikolojik testler olabilir belki ama bunu açıkça yazman daha uygun olurdu )anlayamadık .

Bence insan kendini bilgi konusunda yeterli gördükten sonra ister 2.ister 3 . sınıf olsun bir onemi yok,önemli olan senin konuları yeterince öğrenebilmen .

Cagla94
15-08-2013, 08:16 PM
Kendimi net ifade ettiğimi düşünmüştüm, o zaman kusura bakmayın, tekrar açıklıyorum. Hangi testler olduğunu söyledim aslında , projektif testleri istiyorum, önceliğim Rorschach. Bazı test eğitimleri için belirli dersleri alma zorunluluğu var, örneğin psikopatoloji dersi gibi, istediğim testte böyle bir olay olup olmadığını öğrenmek istemiştim, ancak araştırdığım sitelerde böyle bir şey göremedim ve size sormak istedim.

9 ŞUBAT
16-08-2013, 06:32 PM
Eger site uyelerinie dikkat ettiysen profesyoneller değil ,gerçi öğrenci veya profesyonel olanlar da yok değil ama ne yazıkki şu aralar pek online olmuyorlar .

Daha öncede söylediğim gibi sorduğun soru teknik bir konu ve bunu ancak ya tesadüfen başlığını okuyan öğrenci veya profesyoneller cevaplayabilir .

Ya da psikiyatr veya psikologların uye olduğu sitelere sorman lazım ,ya da en doğrusu gidip hocalarından fikir alman .

Cagla94
16-08-2013, 07:41 PM
Teşekkürler cevabınız için.