PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Niçin burdasın tam olarak?

Selina
11-08-2013, 07:43 PM
herkesin farklı farklı burada olma nedeni var
bu nedenleri merak ediyorum

Niçin burdasın tam olarak? :)

Mo Cuishle
11-08-2013, 07:51 PM
merakını cevaplamak için bu sayfadayım bu sitede olma sebebim insanlara yardım edip mutlu olmak

ozkan.akyurek
11-08-2013, 07:53 PM
benim gibi olanlarla dertleşip birlikte mantıklı olarak hastalığımızın üstesinden gelmek

Mo Cuishle
11-08-2013, 07:54 PM
aslında lanet olası mutluluğa da ihtiyacım yok. insanların mutlu olmasını istiyorum acı çekmelerinden nefret ediyorum

melek*
11-08-2013, 10:02 PM
Üniversiteye başladığım yıl hayat neden böyle değil de ben neden böyleyim demeye başlamıştım.Sanki herkes çok doğruymuş da bir ben yanlışmışım gibi geliyordu.Kendimi bulmaya çalışırken burayı buldum.Ya da e-psikoloji beni buldu.:)
Sonra baktım ki tek suçlu ben değilmişim.Hayatta olamadığım gibi burada da çok aktif değilim.Ama yine de utangaç ve çekingen halimle mutluyum.:)

sarii
11-08-2013, 10:20 PM
Psikoloji konuları sevdiğim içindi, baktım chat var muhabet sohbet gidiyor :)

zahixde
11-08-2013, 10:23 PM
kimin umrumdaki.eskisinden daha kötü hissediyorum.bu forumun işe yaramayacağını biliyordum artık bi bulunma sebebimde yok.insan psikolojisinin canı cehenneme.kendimi ne sanıyorum ben.

gloxinia
11-08-2013, 11:11 PM
o kadar kompleks bi cevabım var ki toparlamam biraz süre isticek :D
şöyle başlayım; niye burda olduğumu anlayabilecek olsam heralde burda olmazdım.hem
biraz kendimi arama
biraz psikolojiye ilgi
biraz deneyim kazanmak
biraz konuşmak

pinokyoo
12-08-2013, 12:58 AM
kendimi cozumlemek ve kendimle savasmak , ve bnm gibi insanlarin vqrligini gorup biraz daha basarabilcegimi hissetmk

9 ŞUBAT
14-08-2013, 02:55 PM
herkesin farklı farklı burada olma nedeni var
bu nedenleri merak ediyorum

Niçin burdasın tam olarak? :)

Benim burada olma sebebim :sizleri bir araya getirecek dertlerinizi ,acılarınızı ,mutluluklarınızı içinizden geçen her şeyi rahatça paylaşabileceğiniz bir psikoloji sitesini geliştirmek ve bugünlere getirmek için buraya geldim .

Bundan sonrada kısmet olduğu surece burada olacağım .

Bu site sayesinde sizleri tanıma fırsatı buldum ,çok güzel anılarım oldu bundan sonra da olucak .

gloxinia
02-09-2013, 09:46 PM
güzelde bişey yapmışsınız

sevdadandır
03-09-2013, 03:26 AM
benim gibi kendini tuhaf bulan insanlar var mı diye ve de bana benzeyenlerlee buluşmak

umutturask
03-09-2013, 09:02 AM
nişanlıma yardımcı olabilmek, hastalığı hakkında bilgi almak için buradayım (nişanlım bipolar)

alevvela
03-09-2013, 09:36 AM
Eşim narsist ,Oglum bipolar :(
Baska forumdaydim orasi kapaninca forum ararken bi foruma uye olmak istedim bi turlu olmadi netten mi kaynaklandi ne olduya .
Uff dedim baska forummu yok biraz daha arastiriyim derken burasiyla karsilastim :)
Selina ,9 Subat iyiki varsiniz sonsuz tesekkurler .
Burda tanidigim deger verdigim arkadaslarim dostlarim var onlari cok seviyorum sizi tanidigim icin cok memnunum degerli arkadasim kardesim dostum dedigim kisiler iyi ki varsiniz :)

yorum
03-09-2013, 12:48 PM
cocukluk arkadaşımın intihari üstüne onu anlama çabası sebebiyle psikoloji tutkusu başladı ve o sıralarda tesadüfen bulduğum bu foruma bağımlı oldum.

memin98
29-09-2013, 05:34 PM
sadece merak.

yorum
30-09-2013, 03:19 PM
psikoloji tutkusu ve alışkanlık galiba şuan burda olmamin sebebi.

Symphonic
30-09-2013, 03:20 PM
beni insanların anlaması ve yargılamaması

gizmo_PoLaR
01-12-2013, 12:16 AM
Kendim gibi Bipolar insanlarla karşılıklı fikir transferi yapmak.

lagrima
01-12-2013, 01:48 PM
2008 den bu yana baska bir foruma üyeydim fakat bazi sebeplerden banlandim sonra bu siteyi buldum neden ordaydim neden burdayım psikolojiye ilgim vardi ama asil sebep ne bilmiyorum belki birileri yardimci olur belki birileriyle ayni seyleri yasiyorumdur gibi gibi...

mutsuz 20 yaşında
18-12-2013, 08:26 AM
çok fazla üzücü şeyler yaşadım ve atlatamıyorum eşimi boşamak istiyorum yalancı yalan yere yemin dahi edebiliyor

mutsuz 20 yaşında
18-12-2013, 08:28 AM
6gündür konuşmuyoruz canım konuşmak istemiyor da sanki artık nefret ediyorum. vanda yaşıyorum o ise manisada

empati
20-12-2013, 01:08 AM
Bilmiyorum...

Nazlı D.
21-12-2013, 01:21 AM
Psikoloji Bölümü öğrencisi olarak, sitenin kendime birşeyler katmama yardımcı olacağını düşündüğüm için geldim.

sibumi_
22-12-2013, 12:46 PM
Buraya ilk olarak üye olduğumda, benim gibi aşktan gözü birşey görmeyen,kıvranan kıvrandığı kasları geliştiren,eyleme geçmeyen insanların bu eylemsizliklerini , ortadan kaldırmaya çalışması bunun için neler yaptığı hakkında fikir edinmek.Ve aşkta ,gözüme inen perdeyi ortadan kaldırıp ,kendi istediğim yaşamda nasıl yol alacağımı daha net görebilmek değiştirebilmek için geldim.Ve bununla birlikte,kendimde var olan enerjimi ,insanlar ile paylaşmak az da olsa onların yaşamında ,daha hissetmelerini sağlacak konuşmalar yapmak .

gcbstnsnra
28-12-2013, 02:32 AM
Geldiğim gibi kaçmak istiyorum nedense, hani bi mekana gidersiniz içiniz ısınmaz ve kendinizi çok yabancıymış gibi hissedersiniz ya he işte bende öyle bi durumdayım. geldiğim gibi gidiyorum sanırım.

Bülent
28-12-2013, 04:59 PM
.................

alevvela
28-12-2013, 06:30 PM
Çaresizlikten kendimi burda buldum, hergün psikoloji üzerine biseyler okumak aliskanlik oldu bende :)
halen buralardayım.

Cagla94
01-01-2014, 07:35 AM
Türkiye'deki üniversitelerin eğitimi çoğunlukla okumaya dayalı, hele ki psikoloji bölümü için bu çok zararımıza oluyor. Ben de buraya üye olarak bir nevi staj yaptığımı düşünüyorum :)

melek30
14-01-2014, 09:18 PM
merhaba. Ben bir öğretmenim ve bir araştırma yapıyorum Aslında bir proje hazırlıyorum ve doğru bilgiye ulaşabileceğimi düşündüğüm için burdayım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Benim bulunduğum şehirde üniversitenin psikoloji bölümü olmadığı ve İnternetten bilgiye ulaşmak (özellikle akademik)zor olduğu için sizin formunuzdan yardım almak aklıma geldi. Ben öğrenciler üzerindeki sınav kaygısının beslenme alışkanlığına etkisi üzerinde bir araştırma yapıyorum.Anket çalışmaları yaptım onların raporunu hazırlayacağım fakat akademik bilgi bulmakta zorlanıyorum.Bu konu hakkında yazılmış makale ya da çalışmalar varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.

prenses
14-01-2014, 11:18 PM
Bir problemimden dolayi üye olmustum..
sonra chatboxtan yeni insanlarla tanisma firsatim oldu..
bir kac kisiyle iletisimim devam ediyor..
fakat bu sitenin benim icin özel bir yanida var,
özel birini bana tanittigi icin..
en cokta o yüzden burdayim aslinda...

pinokyoo
21-01-2014, 09:46 PM
Kendi yarattigim caresizliklerin icinde kaybolurken,dunyada sanki bu cukurds sadece bn debeleniyormusum gibi hissederkn bir baska ben'lerin olmasi buraya bagladi bni.sinavim bir gecsin bol bol herbiseye yorum yazip yardimci olmaya caliscam inss

9 ŞUBAT
22-01-2014, 05:22 PM
merhaba. Ben bir öğretmenim ve bir araştırma yapıyorum Aslında bir proje hazırlıyorum ve doğru bilgiye ulaşabileceğimi düşündüğüm için burdayım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Benim bulunduğum şehirde üniversitenin psikoloji bölümü olmadığı ve İnternetten bilgiye ulaşmak (özellikle akademik)zor olduğu için sizin formunuzdan yardım almak aklıma geldi. Ben öğrenciler üzerindeki sınav kaygısının beslenme alışkanlığına etkisi üzerinde bir araştırma yapıyorum.Anket çalışmaları yaptım onların raporunu hazırlayacağım fakat akademik bilgi bulmakta zorlanıyorum.Bu konu hakkında yazılmış makale ya da çalışmalar varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.

Aramıza hoş geldiniz ,kolay gelsin .

Ne yazıki sitemizde akademik bilgilerden ziyade herkesin kolayca anlayacağı konular yer alıyor .Size önerim nette oldukça geniş siteler var onlara goz atarsanız istediğiniz bilgiye ulaşmanız mumkun .

Daha sonra araştırmanızla ilgili bizlere de bilgi verirseniz çok seviniriz .

9 ŞUBAT
22-01-2014, 05:27 PM
Bir problemimden dolayi üye olmustum..
sonra chatboxtan yeni insanlarla tanisma firsatim oldu..
bir kac kisiyle iletisimim devam ediyor..
fakat bu sitenin benim icin özel bir yanida var,
özel birini bana tanittigi icin..
en cokta o yüzden burdayim aslinda...

Bu konu da çok haklısın prenses ,burası sayesinde bende çok iyi dostlar edindim .Belkide hiç tanışamıyacagım insanlarla bir araya geldim .

Bu siteyi geliştirmekteki en buyuk amacımız hem insanlara yardımcı olmak ,onları merak ettiği konularda bir nebze olsun bilgilendirmek ,bazen ağlamak istediklerinde dayamak istedikleri bir omuz olmak veya onları çıkarsız yargısı dınleyen birileri olmak ,bazen de dostlar edinme amacıyla bir araya gelme aracı olarak goruyoruz .

Kendi şahsım adına iyiki bu sitenin kurulmasın da bugünlere getirilmesinde katkım olmuş ,eger bu site olmasaydı bugun sizleri tanıma fırsatım olmayacaktı .

Hepiniz aramıza hoş geldiniz ,her şey gonlunuzce olsun .

9 ŞUBAT
22-01-2014, 05:28 PM
Türkiye'deki üniversitelerin eğitimi çoğunlukla okumaya dayalı, hele ki psikoloji bölümü için bu çok zararımıza oluyor. Ben de buraya üye olarak bir nevi staj yaptığımı düşünüyorum :)

Çagla ,bu konuda kesinlikle çok haklısın .Senden önce mezun olan arkadaşlarımın da dediği gibi buranın çok faydası olduğunu söylüyorlar ,inşallah sende yararını gorursun .

evahatun
22-01-2014, 05:29 PM
dün gece gördüğüm kime ait olduğunu bilmediğim konuşan kesik kafa..

pdr-ci
23-01-2014, 11:06 PM
Tam anlamıyla özetleyecek olursam; insanları eleştirmeden, onlara istediği ölçüde yardım etmek, birlikte çözüm üretmek için burdayım

yorum
24-01-2014, 01:10 AM
ilk buraya gelişimi söylersem komik olur. birinin ufak bir yazısıni görmüştüm. ve sırf onun için üye olup cevabı vermekti. daha sonra sevdim biriyle tanıştım o gün bugündür daha burdayım.

9 ŞUBAT
24-01-2014, 02:23 PM
ilk buraya gelişimi söylersem komik olur. birinin ufak bir yazısıni görmüştüm. ve sırf onun için üye olup cevabı vermekti. daha sonra sevdim biriyle tanıştım o gün bugündür daha burdayım.

Yorum ,her zaman seni yanımızda görmeyi arzu ederim .Sizin gibi dostları tanımak çok güzel .

yorum
24-01-2014, 05:49 PM
Yorum ,her zaman seni yanımızda görmeyi arzu ederim .Sizin gibi dostları tanımak çok güzel .

Aynı şekilde sizlerle de şubat abi, Sizinle yüzyüze görüşmeyi çok isterim.Özelikle seninle şubat abi, Örnek bir insansın gözümde şubat abi, inşallah hep sizlerle olurum.

9 ŞUBAT
24-01-2014, 06:01 PM
Aynı şekilde sizlerle de şubat abi, Sizinle yüzyüze görüşmeyi çok isterim.Özelikle seninle şubat abi, Örnek bir insansın gözümde şubat abi, inşallah hep sizlerle olurum.

Guzel duşuncelerin için çok teşekkür ederim .Bende senle tanışmayı çok arzu ediyorum ,inşallah gunun birinde kısmet olur .

gülfidan
04-02-2014, 08:39 PM
sorunlarım gerçekten başedilcek gibimi? yani gerçek sorun mu,uzmanlar ve arkadaşlar gerçekten destek verebiliyormu ve ben bunun nekadarını alıp uygulayabiliyorum vbg....birde paylaşım çok önemli burası bana bişeyler katmışki 3yıldan sonra yine burdayım.(:

montevo
04-02-2014, 09:38 PM
hastalıkları araştırıkene buldum.kaldım

arka plan
04-02-2014, 10:54 PM
hastalıkları araştırıkene buldum.kaldım

Yahu sayın Montevo, bu işi biraz daha resmiyete döküp eğitim-öğretim çerçevesi içerisinde yapmış olsaydınız; şimdiye dek doktor kimliğiniz olmuştu.

(Zaman zaman yeşillik olsun diye yorumlarda bulunuyorum. Umarım kızdırmıyorumdur. Site içerisinde çok melankolik bir atmosfer olmasın diye bunu yapıyorum.)

montevo
05-02-2014, 08:08 AM
Yahu sayın Montevo, bu işi biraz daha resmiyete döküp eğitim-öğretim çerçevesi içerisinde yapmış olsaydınız; şimdiye dek doktor kimliğiniz olmuştu.

(Zaman zaman yeşillik olsun diye yorumlarda bulunuyorum. Umarım kızdırmıyorumdur. Site içerisinde çok melankolik bir atmosfer olmasın diye bunu yapıyorum.)

benim önümü kestiler :D

phatalgyst
05-02-2014, 12:20 PM
kendimi cozumlemek ve kendimle savasmak , ve bnm gibi insanlarin vqrligini gorup biraz daha basarabilcegimi hissetmk
evet bu düşünceye katılıyorum ekliyorum benim geçtiğim yollarda ise nacizane birilerine yardımcı olabilmek

BerkayVuran
05-02-2014, 10:44 PM
Hacettepe Psikoloji lisans öğrencisiyim, makul ve potansiyel meslektaşlarımla tanışmak için buradayım.

helpme
13-03-2014, 02:29 PM
kimseye söyleyemediğim dertlerimi ve korkularımı yargılanmadan birileriyle paylaşmak ve yardım almak için buradayım

osmangazi
13-03-2014, 03:38 PM
Bir şeye çabuk bağımlı olduğum için.

Mavi Kuş
13-03-2014, 08:26 PM
Farklı insanların olaylara bakış açılarını ve fikirlerini öğrenerek hayata geniş açıdan bakıp değerlendirmek için.

müzmin umutsuz
15-03-2014, 06:45 PM
Yalnızlık.

bennahhat
29-03-2014, 04:06 PM
okb yi hafifletme diyerek girdim benden daha dertlilerni görünce hümanst mantıkla burda kalmaya karar verdim bir ara olan ve halen açılmayan chat sayfası sayesinde sıcak kanlı arkadaşlar bularak çivi çakmaya karar verdim NOT: chat fi tarihinde olan bir durumdu o günler nasib olmadı her üyeye :)

spawn.34
20-04-2014, 04:53 PM
açıkcası havalı kızları hiç sevmiyorum. burada dertleri olan ve yardım amaclı muhabbet kurabileceğimiz insanlar var.. ne bileyim hoş bi yer olsa gerek burası. teşekkürler . :)

karakedi87
20-04-2014, 04:56 PM
majör depresyonuma eklenen takıntı, ve diğerleriyle tek başıma savaşamayacakmışım gibi geliyor. sanırım duygu durumlarımızı paylaştıkça daha da iyi olacağımız için burdayım

b3mb4m
24-04-2014, 01:15 PM
Uzun süre önce düşünmeyi bıraktım.

karakedi87
24-04-2014, 04:06 PM
Uzun süre önce düşünmeyi bıraktım.
başarabildin demek

b3mb4m
25-04-2014, 12:19 AM
Belli bir süre sonra mecbur kalıyorsun ..

karakedi87
25-04-2014, 09:04 AM
Belli bir süre sonra mecbur kalıyorsun ..
darısı başıma

ellidört
28-04-2014, 02:27 PM
Bir psikolog adayı olarak uygulamalı olarak olmasa da en azından yaşanmış hikayeleri dinleyerek tecrübe kazanmak için kayıt oldum bu foruma. Bildiğim kadarıyla elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

alkanaga
01-05-2014, 10:52 PM
sizce psikolog nedir? Dert ortağı mı yoksa tedavi amacı güden terapist mi?

ByeliNoci
17-05-2014, 11:07 PM
Ben bu tarifsiz sıkıntıyı yalnızca kendimin yaşadığını sanırdım. Her içim sıkılıyor diyene kendimi anlatır "böyle hissediyorsun değil mi" diye sorar "yok canım ne alaka o kadar da değil" cevabıyla karşı karşıya kalınca kendimi daha bi yalnız hissederdim. Aynı şeyleri yaşayan insanları görmek beni bir nebze rahatlattı. Şu anlamda. Demek ki yalnız değilim. Ayrıca 1 yıl tedavi gördüm bu konuda bir iki tecrübem ve anım var elbette bunları burada paylaşabileceğimi düşündüm. :)

montevo
17-05-2014, 11:46 PM
öyle klavyeye basıyodum buraya gelmişim :D

Vilas
24-05-2014, 10:56 PM
bipolar arkadaşlarımla tanışmak içindi ama kimsecikler yok anlaşılan :)))))

Makarov
21-07-2014, 12:18 PM
doktorların para tuzagı oldugunu düşünüp fikir almak için ve benim durumumda olanlara yardım edebilirsem edeceğim : )

monarossal
28-07-2014, 05:22 AM
Ben en yakin arkadasimin abisine asik oldum 18 yasima kadar erkeklerle hicbir munasebetim olmadi ama o kisiden cok hoslandim benden 6 yas buyuk ve arkadasim ve onun annesi onunla olmam icin desteklediler bende soyleyemedim ondan hoslandigimi cunku onun rus bir kiz arkadasi var unv den beri birlikteler kiz turkiyeye gelip gidiyo beraber kalmislar birkac kez annesi ogluna bu rus la evlenmek istiyomusun diye sormus oda bilmiyorum demis anneside o kizi istemiyor ve suan ben en yakin arkadasimla sacma bir konu yuzunden kusum iki aydir konusmuyorum ne yapicam bilmiyorum arkadasimi ozledim ve abisinide bana yardimci olun bunu kimseye soyleyemiyorum burada yazmak istedim cevap verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler
Rus kiz cok cirkin gercekten ben ruslari guzel bilirdim bu cocuk onu nasil begendi merak ediyorum :))

yorum
28-07-2014, 10:52 AM
Ben en yakin arkadasimin abisine asik oldum 18 yasima kadar erkeklerle hicbir munasebetim olmadi ama o kisiden cok hoslandim benden 6 yas buyuk ve arkadasim ve onun annesi onunla olmam icin desteklediler bende soyleyemedim ondan hoslandigimi cunku onun rus bir kiz arkadasi var unv den beri birlikteler kiz turkiyeye gelip gidiyo beraber kalmislar birkac kez annesi ogluna bu rus la evlenmek istiyomusun diye sormus oda bilmiyorum demis anneside o kizi istemiyor ve suan ben en yakin arkadasimla sacma bir konu yuzunden kusum iki aydir konusmuyorum ne yapicam bilmiyorum arkadasimi ozledim ve abisinide bana yardimci olun bunu kimseye soyleyemiyorum burada yazmak istedim cevap verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler
Rus kiz cok cirkin gercekten ben ruslari guzel bilirdim bu cocuk onu nasil begendi merak ediyorum :))

bence bir kız olarak daha ağırdan sat kendini. öyle çocuk sana teklif ederse yakın olursa sen de karşılık ver. aksi durumda ona yanaşan sen olunca bir tuhaf olur. artık annesi istiyor devri de kapandi diye düşünüyorum. nasip kismete inanirmisin bilmiyorum ama biraz akisina bırak hayatın. :-) bunu yapmak zor ama öyle olmali aslında.

monarossal
28-07-2014, 05:36 PM
bence bir kız olarak daha ağırdan sat kendini. öyle çocuk sana teklif ederse yakın olursa sen de karşılık ver. aksi durumda ona yanaşan sen olunca bir tuhaf olur. artık annesi istiyor devri de kapandi diye düşünüyorum. nasip kismete inanirmisin bilmiyorum ama biraz akisina bırak hayatın. :-) bunu yapmak zor ama öyle olmali aslında.
Bende oyle yapiyorum sevdigim kisi annesine cok duskun anneside beni kendi kizi gibi seviyor tesekkurler yorumunuz icin

monarossal
28-07-2014, 06:21 PM
Bende oyle yapiyorum sevdigim kisi annesine cok duskun anneside beni kendi kizi gibi seviyor tesekkurler yorumunuz icin

kzbslntlp
25-03-2015, 07:15 PM
Konuşmak paylaşmak icin

deep_sky_blue
30-04-2015, 05:36 PM
buradayım işte :)

elmaelma
13-08-2015, 05:40 AM
Bilmiyorum, ilk geldiğimde çok sebebim vardı, şimdi ya önemi kalmadı yada hatırlamıyorum.

anlayış
21-08-2015, 06:06 PM
Biliyorum ki psikolojik sorunlar yaşamış insanlar iyi insanlar ve sadece güçlerini toplamak için birbirlerine ihtiyaçları var.gücüm tükendiğinde güç bulmak ve bir başkasına güç olabilmek için buradayım.

öyle yani
21-08-2015, 06:15 PM
Oldum olası psikoloji meraklısıydım.aile bağlarımız da sıkıntılı geçti.büyüdük ama geçmiş silinmedi.

biraz empati
22-08-2015, 09:19 PM
kendimce sebepleri var. su an acıklamak ıcın erken oldugunu dusunuyorum. ilerki zamanlarda belki..

kafanet.
11-05-2016, 11:18 PM
Can sıkıntısı sanırım tam olarak bu

ercio
12-05-2016, 04:24 PM
psikanaliz alanına giren bana ait olan çok miktarda fikrim(teorilerim) var. Bunları(fikirlerimi) birine yardım ederken sınamak, aynı zaman derleyip toparlamak ve geliştirmek için buradayım. Ama akla ilk geldiği gibi internet ortamında gerçekleştireceğim bir yardım değil esasında.

petik
02-07-2016, 04:09 AM
belki bir sözcüğüm birinin işine yarar okuduğum bir sözcük belki benim işime yarar.

nickname
24-07-2016, 10:00 PM
yalnızlıktan.. içimi dökmek istememden.. ve kendime yakın gördüğüm insanların arasında olmaktan

SeLf_ConTRoL
25-07-2016, 12:31 AM
yalnızlıktan.. içimi dökmek istememden.. ve kendime yakın gördüğüm insanların arasında olmaktan

Bu da demek oluyor ki sen banlandigin halde yine üye oldun.haha iki günde birilerine yakınlık duyacak değilsin ya . . .

nickname
25-07-2016, 12:39 AM
dostum bugün bunu diyen 3.kişisin ama ben bahsettiğiniz kişi degilim ve bu tabirlerden sinirlenmeye başladım. bu nickli birisi olay mı çıkarttı ne yaptı anlamadım bi türlü.. ben bu nicki yazdığımda kabul etti sistem dün. bahsettiğiniz kişiylede bir alakam yok. bunu ispatlayabilirim. herkes bu şekilde düşünceksede(tanınmış biriyse) nick değiştirebilirim mümkünse

yorum
25-07-2016, 01:37 AM
Galiba sadece bir bağımlılık, ve değer verdiğim sevdiğim biri için.

zişan72
28-07-2016, 04:27 AM
psk forum bağımlılığı

Thalassa
01-10-2016, 06:20 PM
Insanlarla konusmayi, iletisim kurmayi cok sevdigim lakin bir o kadar da korktugum icin buradayim. Burada benim gibi olanlar ve beni anlayabilenler olduguna inaniyorum...

erman83
09-03-2017, 03:09 PM
şunun için burdayım, beni anlayabilecek ve başkalarını anlayaılecegım tek yer burası sankı. Bir de en önemli etken şu, yüksek yerden düşmüş bir insana sadece yüksekten düşmüş başka bir insan yardım edebılır. Çünkü o anlar halinden. Başkası anlamaz...

bi kul
09-03-2017, 03:32 PM
Öncelikle insanım ve dertlerim var.
İkinci olarak pdr öğrencisiyim ve bu bölüme isteyerek geldim.
Üçüncüsü araştırmacı bir kişiliğim var.
Son olarak da birilerine en ufak bir iyiliğim
Dokunursa çok mutlu olurum...

asmina
09-03-2017, 11:06 PM
Bilgi için geldim.
Zamandan oldum.

Demek ki neymiş asmina,
daha 40 fırın ekmek yemem lazım,
Belki de daha fazla.

Nazar
10-04-2017, 10:10 AM
Ben gibi insanlarla tanışıp onları kendime ayna tutmak istiyorum..kendimi daha iyi tanımak..bunun için burdayım..

ronsard
14-04-2017, 07:00 PM
feleğimi şaşırdığım için.

.eXii VIII 404
19-04-2017, 08:16 PM
Farklı düşünceler , farklı yaşanmışlıklar var burda. Sapyoseksüelinden tutta , şizofreni , delisi , manyağı burda. Bende burdaki farklı insanları araştırıp vakit öldüren bir deliyim. Hadi bana merhaba diyin.

Fontaine
22-04-2017, 07:38 PM
Tanisma kismina yazmistim burayada yaziyorum.

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır kabullenemediğim bir çok şeyi artık kabulleniyorum ve hayatımı ona göre şekillendirmeye başladım. Ağır bir depresyon atağı geçirdim hala da etkisindeyim. Kendimi şişenin dibinde hissediyorum ve şişenin dibindeki insanlarla konuşmak acayip rahatlatıyor. Aradığım şey şişenin dibinde bir insanın arkadaşlığı . Yaş şehir cinsiyet vs fark etmez. Yeter ki şişenin dibinde olsun gelip bana mutlu mutlu hayaller kurup mutluluklarından bahsetmesin. İyi bir arkadaş olabileceğimi düşünüyorum yardımcı olabilecekler mesaj atabilir.

Bülbül
22-04-2017, 11:49 PM
Burada birçok arkadaş farklı sorunda ve farklı kişiliğe sahip insanlarla tanışmak , onları araştırmak ister . Bunlardan biriyim . Bir de değişik sorunlar gördükçe kendimle birçok konuda empati kuruyorum ve bu da bana pozitif olarak dönüyor . Bir de burada okuduklarım benim için yeni bir bilgi olarak gelebiliyor , tecrübe ediniyorum .

Darknesss
23-04-2017, 12:38 AM
Niçin burdayım? Samimi olarak yazacağım:) amacım arada ilgilendigim konulari yazmak ve benim gibi düşünen birileriyle çarpışabilmek. Yoksa burda sorunlarıma çözüm bulacağıma ya da başkalarına sundugum çözümlerin hiç bir anlamı olmadığını biliyorum. İnsanlari bir iki paragraf yazilarla ne taninabilir ne de çözüm uretebilir. Sadece duygularını paylaşmanin ve yalniz olmadigini bilmenin verdigi gecici bir rahatlama.

atipik
01-05-2017, 09:02 PM
Ben de sorunlarımı paylaşmak için buradayım. Bu sorunları yazınca daha iyi anladığımı düşünüyorum. Bir de başka insanların düşünceleri farklı bir bakış açısı oluyor.

Nevermind
01-05-2017, 10:56 PM
Yıllar sonra gelip bi bakıyım dedim eskilerden kimse kalmamış..

\IndependenT/
07-05-2017, 03:52 PM
Benim burada olmamın sebepleri; hem bilgilerimi paylaşarak insanlara bir şeyler katmak hem de bilmediğim ya da eksik olduğum konuları burada araştırarak öğrenip kendime de bir şeyler katabilmek. Buradaki insanlarla sorunlarımızı paylaşıp çözüm üretebilmek ve kendimizi daha iyi hissedebilmek.

Dvrmchrkt
07-05-2017, 07:26 PM
İlk zamanları OKB konusunda birşeyler paylaşayım diye gelmiştim. Ama sonra bir kadına saplandım kaldım, gidemedim.
Halen de onun yüzünden gidemiyorum.;)

Emre kaan
08-05-2017, 06:22 AM
Can sıkıntısından işsizim ben ;)

ilkyaz
09-05-2017, 12:03 AM
ben asosyalim. sosyal olduğum tek yerforum. bir de akıl hastanesini özlüyorum burası akıl hastanesine benziyor. :)

sleepingman
27-07-2017, 12:57 AM
Günde kaç kez konu açabiliyoruz acaba?

beyman
27-07-2017, 01:27 AM
ben ilaçları azalttığım için burdayım sanırım.

KayipGemi
30-07-2017, 03:15 PM
Skintim genis cercevede oldugu ucun ve artik baska secenegim olmadigi icin burdayim. Gülememek ve yasarken yasayamamak özetim

atipik
30-07-2017, 07:37 PM
Ben de sorunlarımı paylaşmak için buradayım ve belki sorunlarımı paylaşabileceğim bir kaç arkadaş bulabilirim diye.

Ama bu sitedeki geçmişim peşimi bırakmıyor. Eskiden bir kızın beni bu siteden sahte hesaplarla takip ettiğini düşünürdüm. Aradan kaç yıl geçti. Tekrar üye oldum ve aynı şüpheler tekrar boy gösterdi.

Bir yanım bu tatlı oyuna kaptırmak istiyor kendini bir yanım ise bunların gerçek dışı şüphelerim olduğunu söylüyor.

Bugün gerçek dışı şüphelerim olduğunu söyleyen tarafım ağır basıyor.

Bu şüpheleri dinlememeliyim ve bu kıza karşı ikinci kez mahcup duruma düşmemeliyim. Kendimi tutmalıyım.

heraklitos
31-07-2017, 09:04 PM
psikolog olmak istediğimden.

siyahtuş
19-10-2017, 01:57 AM
Hatalarımdan birisinin ders alması için. Psikolojisinin kötülüğünden yararlaılıp kangren olmaması için. İYİLİK İÇİN.

corci_85
18-11-2017, 05:28 PM
İnsanın içinde apayrı bir dünya var. Sınırı yok. Ayrı bir alem,bilgi birikimi , düşünceler , hayaller , dertler, merak edilenler daha birçok şey. Bunları konuşarak paylaşarak dinleyerek gidermesi lazım bir dolu kap gibi doldurup doldurup boşaltmak gerekiyo. Zamanında birçok insana burda yardımcı oldum. Gerekli kişilere ağzının payını verdim. Burdan tanışıp evlendim. Bazen her zaman olmasada bazen beni tanımayan insanlarla konuşmak hoşuma gidiyor. Öyle işte 😆

Oisis
04-01-2018, 12:02 AM
işim gücüm olmadığı için.

stars
08-01-2018, 07:52 AM
:) bir üstteki yoruma katılıyorum

OrtakOne
24-02-2018, 01:26 PM
Merhabalar herkeze
Tam olarak kendi ruh halimi tanımlamak için , benimle benzer durumlarda olan arkadaşlar edinip ,sorunlarımın bana has olmadığını görüp rahatlamak için burdayım,mümkünse.

nickname
12-04-2020, 09:10 PM
yine buraya düştük.. yine mapusa atılmış gibi geldik :D