PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zor zamanlar geçiriyorum.

Toprak06
27-07-2013, 02:05 AM
Son 1,5 aydır yaşamadığım kadar sorun yaşadım tabi ki isyan etmiyorum ama birilerine bahsetmek istedim ve nette dolaşırken bu siteyi fark ettim. Hem mesleğim açısından bana faydalı olacak hem de bir şeyler paylaşabileceğimi düşündüm. Her insanın hayatında "neden bütün bunlar benim başıma geliyor ki" dediği anlar olduğunu biliyoruz bu aralar bende böyle anlar yaşıyorum. Babam kalp krizi geçirdi hiçbir rahatsızlığı yokken ve ani bir By-Pass geçirdi. Bakımını üstlendim ve 1,5 aydır evden dışarıya çıkamıyoruz ikimizde psikolojik olarak ona faydalı olamadığım gibi bende onun psikolojisine büründüm ilk zamanlar. Gerçekten hem hasta hem yakınları için zor şeyler bunlar. Allah kimseye yaşatmasın. Şimdi çok şükür iyiye gidiyor. Bunun yanında kayınpederimde tiroit ile ilgili bir problem çıktı ve ona da üzüldük. Aynı zamanda annemde bir rahatsızlık nedeniyle tedavi görüyor sonuç ilerleyen zamanlarda belli olacak. Hastalıklarla sınandığımızı düşünüyorum.
Tüm bunların yanında eşimin izinleri iptal ve sürekli çalışıyor yüzünü göremiyorum :S diğer yandan maddi bazı külfetler çıktı hiç olmadık yerlerden. Yani anlatmak istediğim bu 2 ay benim ve ailemin sınavı. İnşallah sağ salim atlatacağız bu sınavı. Neden yazdığımı bilmiyorum ama doldum sanırım paylaşmak istedim birileriyle. Allah kimseyi sağlıkla sınamasın diyorum ve Şifa bekleyen tüm hastalara acil şifalar diliyorum. İyi geceler iyi sahurlar.