PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyümüş gibi hissetmiyorum.

damon
22-06-2013, 01:40 AM
Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım. Bu sene lise son sınıf olacağım fakat ben hiç büyümüş gibi hissetmiyorum.Ortamına göre nasıl konuşulacağını vs biliyorum fakat dediğim gibi yinede öyle hissedemiyorum ve bu nedense moralimi bozuyor.Belkide hiç büyümek istemediğimdendir.Aslında sürekli çocuk kalmak istiyorum ama bir yönden de böyle olduğum için durup dururken moralim bozuluyor.

emilyyy
22-06-2013, 08:30 AM
moral bozmanı gerektiricek bir durum yok... yaşını yaşıyor olman en güzeli

Bırak Gitsin
22-06-2013, 08:37 AM
ne var yani bende 23 yaşında bir erkeğim beni görsen bazenleri çocuk çocuk hareketler yaparım etraftakiler sen daha büyümemişsin küçücük çocuksun derler bende içimde hep bi çocukluk kaldı çocukluğumu yaşayamadım derim ki sen öyle hareketler bile yapmıyormuşsun bizim burda 40 yaşındaki abimiz neler yapıyor sen 17 yaşındayım büyüdüğümü hissedemiyorum diyorsun salla gitsin be istediğin gibi davran büyüyüpte nolacak :D

iLgiNc
22-06-2013, 10:30 PM
Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım. Bu sene lise son sınıf olacağım fakat ben hiç büyümüş gibi hissetmiyorum.Ortamına göre nasıl konuşulacağını vs biliyorum fakat dediğim gibi yinede öyle hissedemiyorum ve bu nedense moralimi bozuyor.Belkide hiç büyümek istemediğimdendir.Aslında sürekli çocuk kalmak istiyorum ama bir yönden de böyle olduğum için durup dururken moralim bozuluyor.

Çocukluk edipte hemen buyumeye kalkisma, 60 yasinada gelsen o duygu muhtemelen hep olucak, oyuzden bosver akisina birak .)