PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sadece 1 dk dursa ya zaman !!!

emilyyy
16-06-2013, 10:44 AM
sokağa ilk adımımı attım ilerliyorum..başım ayaklarımın adım atmakta zorlandığı kaldırımlarda..ve ben sakince ilerliyorum.. merkezde insanlar TIKLIM TIKLIM .ben aralarından onlara sürünmeden geçmeye çalışıyorum..herkeste bir dünya telaşı...yanımdan biri geçiyor kulağında telefon bağıra bağıra konuşarak.kafamı çevirip bakıyorum buda kim diye..onu atlatamadan ilerden gelen üç kişi kahkahalarla gülüşerek yanımdan geçiyorlar anlam veremiyorum... sadece düşünüyorum..
bir polis sireni duyuyorum ve ardından kulakları tırmalayan uyarı anonsları... 59-43 yolu aç ... irkiliyorum..

o sırada bir bayanla omuz omuza çarpışıyorum çok pardon deyip yoluma devam ediyorum... yürürken bu insanlar arasında fazlalık olduğumu hissediyorum... bir kahvehanenin önünden geçiyorum..bir sürü başıboş insan toplanmış neler yapıyorlar burda ? ve sevdiğim bir lokanta görüyorum.mis gbi yemekk kokuları geliyor burnuma... önünde oturan bir kaç küçük çocuğu farkediyorum... bnm aç olan halimden bile belkide daha açlar... tüm iştahım kaçıyor yiyemiyorum..

ilerde küçük bir kedi görüyorum sevmek için eğiliyorum sevgi istiyor oda..seviyorum seviyorum seviyorum... o bana yaklaştığı kadar seviyorum onu... ve kısa sürüyor üzülerek ayrılıyorum yanından..

iki kişi yan tarafımda ilerliyor... 40-50 yaşlarında... abla kardeş olabilirler gbi geldi...muhabbet paraydı.yine dünyalık hevesler geldi aklıma daraldım..hızlı adımlarla aradaki mesafeyi baya açtım geride kaldılar.bir araba yol kenarına çekilmiş lastiği değiştiriliyordu.insanlar orayada toplanmışlar sanılırki bir yaralı yada ölü var... sıradan bir lastik işte...

bir avm nin önünden geçerken müzik sesleri kulağıma ilişiyor kafam dayanmadı kaçar gbi uzaklaştım... birileri yanımdan geçiyor kimisi değerek kimisi değmeyerek...ben onları izliyorum manasızca bazen ürkerek bazen ürkmeyerek...

boğuluyorum...sesler kafamda çoğalıyor..bir kenara yığılıp ordan olanı biteni izlemek istiyorum...bu kargaşaya dünya telaşına bir mana veremiyorum...birazcık dursa ya zaman...çok değil sadece 1 dakika dursada derin bir nefes alsam

antepli
16-06-2013, 01:10 PM
bir de gezi parkına gitseydin ne hale gelirdin?

emilyyy
16-06-2013, 01:27 PM
bir de gezi parkına gitseydin ne hale gelirdin?

forum için yanlış bir kelimeydi...

emilyyy
17-06-2013, 02:44 PM
Bazen insan;

Bağırmak istiyor birine,

Bağırdığında kırılmayacak birine,

Ardından çocuk gibi sıkıcasına sarılabilecek,

İki damla yaş düşürebileceği omuzları olan birine...

Adriana Lima
17-06-2013, 04:25 PM
Başarı başarı başarı...

emilyyy
01-07-2013, 12:52 PM
durmadı gitti zaman... aklım duracak gbi oldu oysa