PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her şeye duygumu katıyorum

derdiyok
14-09-2012, 06:34 PM
Merhaba, ben balık burcu bir erkeğim. Çok duygusalım, en küçük bir şeyden bile etkilenebiliyorum.

Yardım ederseniz, düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)

derdiyok
14-09-2012, 06:41 PM
Hoşgeldin aramıza. 30'lu yaşlara geldiğinde nasıl biri olacaksın hiç merak ettinmi? Cevabın bende gizli:D

Teşekkürler.

derdiyok
14-09-2012, 08:18 PM
Yardım edebilecek biri var mı?

derdiyok
14-09-2012, 08:25 PM
Konuşmak istiyorsun -çevrende bir sürü arkadaşın var, ailen var- o zaman konuş onlarla. Duygularını açığa çıkar, planlarını hayallerini onlarla paylaş. Bu kadar basit. :rolleyes:

Abi sana göre o kadar basit de bana göre değil işte :confused:

derdiyok
14-09-2012, 08:36 PM
Yok konuşmaktan korkma değil, Allah'a şükür tipimiz, karizmamız da var :) Ama nasıl anlatacağımı zaten bilemiyorum -buraya nasıl yazdın diye soracaksın, buraya da tam açıklayamadım zaten-, anlatsam anlayacaklar mı onu da bilmiyorum. Gerçi annem de babam da doktor ama... Mutlaka benim gibi olan ya da olmuş olan vardır. Değişik bir şeyler :D Hani anlatılmaz, yaşanır derler ya; o türden bir şey :D pek bir rahatsızlığım yok, sadece ne gibi bir durumumun olduğunu görmek, biraz da içimi dökmek için yazdım sadece.

derdiyok
14-09-2012, 08:45 PM
Senin durumun şu: Psikaytr 1. Poliklinik terk...

Bence senin bir hobi edinmem lazım, hayatını doldurmak için, sıkıntıdan oluyor bunlar. :) Satranç oyna mesela, veya izci ol, veya serseri ol. Bir şey yap.

Denerim :D Gerçi okul başlayacak 2 gün sonra. Al sana en uzun sürebilecek hobi :)