PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O şimdi asker

portekiz
11-08-2012, 12:22 AM
Arkadaşlar hepinizi özlücem
arada bir hatırlarsanız dualarınızda yer verin..

dokunaklı bi şiir eklemek istedim ama :) bulamadım..

siz rahat uyuyun diye nöbetteyim edebiyatına girmicem :) ama öyle :) öpüyorum Allaha emanet olun..

buraya arada yazarsanız saçmada olsa girdim zaman gülümserim.

Kimene
11-08-2012, 12:27 AM
Bizlerde seni ozliycez sevgili Portekiz:)
Hayirli Teskereler arkada$im..Allaha emanet ol..
Senin actigin baslik altinda;
Yarin, sevgili Atacan'da gidicek askere..Onada sevgilerimi iletmek isterim..Afacanimm seni cok ozliycem be kuzum:)

aLoneaqLe
11-08-2012, 12:37 AM
Hayırlı teskereler portekiz, Allah yardımcınız olsun. :)

SeLf_ConTRoL
11-08-2012, 01:10 AM
hayirlisi isle git gel cnm bu arada atacan da askermis onada hayirli tezkereler dileyelim.

iLgiNc
11-08-2012, 04:31 AM
Portekiz ve Atacann Allaha emanet olun, hayirli teskereler insaallah dualarim sizle ve tum mehmetciklerle... Ginali guzuuum afacanim ozlicem seniii.

atacannn
11-08-2012, 04:38 AM
Teşekürler arkadaslar bende sizleri cok özleyecem :( gınalı guzum krem peynirim , kimenem kiraz reçelim incir çekirdeğim sizler cok seviyorum :(

anduril
11-08-2012, 10:32 AM
Atacancanım canım canım ve Portekiz esprili arkadaşımm hayırlı teskereler dostlarım =) 3 ay sonra Uğurda gidecek gitmenize hem üzülüyorum hemde mutlu oluyorum çok fazla olay oluyor Allah sizi korusun her türlü beladan... Göz açıp kapayıncaya kadar gidip gelmeyi nasip etsin =) Özlicez sizi =(

portekiz
01-09-2012, 11:51 AM
arkadaşlar merhabalar
asker ocağında size anca yazabiliyorum..
300 kişilik bölükler halindeyiz..
300 kişi birlikte hareket ediyoruz tabiki sıkıntılı durumlar var ama bunlara az espirili bakış açık açısıyla yaklaşmak gerek..