PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben neyim? Kendimden soğuyorum...

Symphonic
07-08-2012, 07:25 PM
Yaşadıklarımı çoğu kişi biliyor forumda artık yazmıyorum. bir eşcinselim ya da değilim bilmiyorum. evet erkeklere ilgim var ama cinsellik itici ve soğuk ve utandırıcıda. kızlar ise hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor aseksüel bi yapım mı var? bilmiyorum... her ne kadar gay olduğumu kabul etsemde eşcinsel ilişkilerden soğuğum bilmiyorum. neyim ben ? bi türlü çözemedim.

Symphonic
12-08-2012, 09:32 PM
hım kimse yazmamış.

melankolik_06
13-08-2012, 09:32 AM
aseksüel bir eşcinselsin liseli kısa ve öz

Symphonic
15-08-2012, 02:37 PM
aseksüel bir eşcinselsin liseli kısa ve öz

çok aydınlatıcısın kardeş.

melankolik_06
15-08-2012, 05:46 PM
beğenemedin mi liseli

Kimene
16-08-2012, 02:38 PM
Yaşadıklarımı çoğu kişi biliyor forumda artık yazmıyorum. bir eşcinselim ya da değilim bilmiyorum. evet erkeklere ilgim var ama cinsellik itici ve soğuk ve utandırıcıda. kızlar ise hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor aseksüel bi yapım mı var? bilmiyorum... her ne kadar gay olduğumu kabul etsemde eşcinsel ilişkilerden soğuğum bilmiyorum. neyim ben ? bi türlü çözemedim.
Senin kafanda ki butun bu sorulara yanit bula bilmen icin;bir uzman destegi alman gerekiyor ki, bunlari seninle daha oncede konu$mu$tuk canim.
Sen, bir kimlik arayi$i icerisindesin ve bunu tek ba$ina a$man oldukca zor gozukuyor.Burada bizler sana elimizden geldigince yardimci olmaya cali$sakda bu net ortaminda, cok saglikli sonuclar vermez..
Bir uzmanla yuz yuze yapicagin, terapi seanslari senin icin cok daha verimli olucaktir..

devhis
19-08-2012, 02:10 AM
Ne olursan ol.baskalari gibi olamamak seni kotu biri yapmaz.kendine saygi duy ve neysen oyle kabul et.c