PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaşamak Ve ölmek Ayni...!

esin_29
30-12-2007, 10:03 AM
Yüreğimde bilinmeyen, benim bile hala yerini tam olarak kestiremediğim bir yerlerde kanıyorsun hala ve ben çoğu zaman bilerek ya da bilmeyerek kaşıyorum bu kabuk tutmaya yüz tutmuş yaramı; yani seni…Evet, unutamadım seni, kanayan bir yarasın hala yüreğimde…Unutamadım bir türlü gözlerini; güzelliği, baktığımda yüreğinin derinlerini gördüğüm gözlerini…Unutamadım hala gülüşünü; sıcacık, içten, yüreğime huzur veren gülüşünü…Ne zaman biri bana baksa seni görüyorum, ne zaman biri gülse seni hatırlıyorum…Nereye gidersem gideyim kimi görürsem göreyim biraz sana benziyor…Rüyalarımdasın, düşlerimdesin, hayallerimdesin kısacası yüreğimdesin…Öylesine bendesin ki, yaşamım seni görmeden önce hiç yokmuş gibi…Sanki seninle nefes almaya başlamışım ben ve biliyor musun nefes almak çok güzeldi…Gitmen için bir neden aradım, bulamadım çıldıracak gibiyim… Sebebini sana da soramadım. Bir daha sever miyim hiç kimseyi senin kadar? Bir daha özler miyim hiç kimseyi senin kadar? Bilmiyorum…Ne kış, ne bahar yüreğim derin uykuda sen gittin gideli… Hani bitmezdi, böyle bitti işte! Bazen kendi kendime YETER!! Diyorum… “ O ” artık yok… “ O ” GİTTİ…Giderken yüreğime acımasızca sapladı ayrılık hançerlerini…Geceler boyu bakışları gitmedi gözlerimin önünden, “ Elveda ” deyişi çınladı kulaklarımda…Aklımda hep aynı şarkı ;“ Ölüm bir göz kapamak kadar kolay Sevmekse ölümün en görkemli tonu. Yaşamın bir ucunda onu yakalamak En zor evet en zor olanı da bu. Korkma sakın sevmekten korkma Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak. Ama öylesine zor ki kurşunu havada Sevdayı sıcacık yürekte tutmak korkma… “Geceleri aldığım her nefesim yokluğunun işareti oluyor…Soğuk duvarlar üstüme geliyor sanki… Alışamadım ayrılığa Ardına bakmadan gitmek uzaklaşmak zor şeydir nedense, Ama ben zoru başarmak ve artık gitmek istiyorum;Ayrılıktan, yalnızlıktan kaçmak istiyorum ardıma bakmadan.Tek bilmediğim şey bunu nasıl yapacağım…Yıllar geçti hala kanayan bir yarasın yüreğimde…Senden kalan bir acı bu…Yaşamak ve ölmek aynı…Yalnızlık o ayrı işkence…!!

kırmızıpabuçlar
30-12-2007, 12:57 PM
kalemine sağlık.

9 ŞUBAT
30-12-2007, 01:02 PM
kalemine sağlık.

aramıza hoş geldin .

kırmızıpabuçlar
30-12-2007, 01:59 PM
hoşbuldum,teşekkür ederim.

Gümüş
30-12-2007, 05:27 PM
Alışamadım ayrılığa Ardına bakmadan gitmek uzaklaşmak zor şeydir nedense, Ama ben zoru başarmak ve artık gitmek istiyorum;Ayrılıktan, yalnızlıktan kaçmak istiyorum ardıma bakmadan.Tek bilmediğim şey bunu nasıl yapacağım…Yıllar geçti hala kanayan bir yarasın yüreğimde…Senden kalan bir acı bu…Yaşamak ve ölmek aynı…Yalnızlık o ayrı işkence…!!
okuyunca içime hüzün doldu...:(çok güzel yazmışsın esin sağol.

drsnylmaz
30-12-2007, 05:45 PM
esin güzel dile getirmişsin duygularını,
"ölüm olmasaydı,ayrılık hiç olmazdı" sözünü hatırlattı bana