PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aldatıldımmı sizce? siz ne yapardınız bu durumda?

yusufefe1910
16-04-2012, 12:57 PM
size başıma gelen bır olayı anlatmak istiyorum çünkü kimseye açılamadım ama içim içimi yiyor.evliyim gecen ay başında eşimin telefonuna bir mesaj geldi banyo yaptınmı diye saat 22 30 civarı.ben baktım ve eşim ile birbirimize girdik ve sabaha kadar kavga ettik kim diye falan.mesaj rehberde erkek ismine kayıtlı idi.3 ay önce eşim işten ayrıldıgında eşime iş bulma teklif etmiş bir kişi.ben sadece bunu bılıyordum eşim söylemişti.ama karım sabaha kadar aglayıp ben sana ihanet etmedım dedi bu pislik hep mesaj attı beni hep sıkıştırdı rahattsız etti dedi.sefimden tişten ayrılınca tel nomu almıs dedı.ben telefona el koydum ve mesajlara cevap verdım hep pis mesajlar bulusalım gıbı konusmalar.tabi yanıma getırmek için oltalar attım ve yarın sabah bulusalım dedım cok sevındı uyu sabah bulusalım dedı

eşim sabah aramıs ve sen benım kocamla gorustun demıs falan fılan..adam yınede aradı sabah 10 00 gibi actım.işte senın anladıgın gıbı degıl yanlıs anlıyorsun hep ben rahatsız ettım hıcyuz bulmadım ama hep mesajlar ile sıkıştırdım dıye ama senın le yüzyüze görüselim yanına geleyım affettirecem kendimi beni tanısan böyle insan degilim gibi sözler.

tamam dedım aksam gel neyse geldi nerde calıstıgı herseyı ogrendım ama benım için çalıştıgı yer falan degıl neden eşimi sıkıştırdıgı yüzmü buldu aralarında ne yasandı bbulustularmı bunlar onemlıydı sabaha kadar dayak attım adama tanınmayacak haldeydı artık ama hakkını helal et falan diyordu.asla eşinden yüz bulmadım hep karşı çıktı gibi cevaplar.

sonra gsm sirketinin internet sitesinden kayıtlara baktım son 6 aylık kayıtlarda

subat basında 40mesaj atmıs karım subat sonunda 47 mesaj atmıs.hic telefon gorusmesı yok.arama kaydı yok.tabiki evde hiç huzur yok.girmek istemiyorum girsem kesin kavga ortamı devamlı gercegi anlatması için sıkıstırıyorum sonu hep kavga.intihara kadar esimin gitti.ama kurtuldu ılac içmiş.gsm den mesaj kayıtlarını al dıyorum almam dedı ban guveneceksin dedi inat etti ve cok inatçıdır almam dedıgını yapmaz asla.bir gun yıne kavga sırasında herseyı anlatcam dedı ve sakın bır sekılde anlattı.

ben dedi işten ayrılınca bayan şefimle beni aradılar dedi.iş bulayım cv ni at bende sana söyledim sen yok deyınce aramadım dedi

sirketten eşimi cıkarttıkları için tazminat vs birkısmını aldı primlerini vermemişler esimde benim sinirli oldugumu bilen bir kişi mahkeme vs. ugrascagımı bilir.500 tl civarında vermemişler esimde düsünmüs tasınmıs bu adamdan alayım kocam duymaz diye. bende yeni işyerinde biriktirir adamın borcunu veririm diye.adam yeni işyerine parayı getirmiş 5 dk.da gitmiş aradan zaman gecmiş aybasında mesaj atmaya baslamıs sevgili olalım mutlu edeyım senı sen evlı degılsın inanmıyorum gibi msjlar.2 gun boyunca karım hep hayır dedım ama yalandegıl sen o zamanlarda ılgısızdın bosluktaydım benımle ılgılenmesı hosuma gıttı onun için mesaj cevap verdım dıyor ama asla ona guzel soz soylemedım rencıde ettım dıyor.sen borc verdıgın ıcın yapıyorsun evlı degılmısın evlı bayana bulasıyorsun lanet olsun paranı verecem gıbı...sevgılı olalım lafını reddedınce bır daha msj atma dı dedı. aysonunda parayı denklestırınce msj attım gel lanet paranı al dıye.geldı ama almadı dedı.benim yanımda bagıs yaptı bır yere bende nerden buldun dedıydım bırıktırdım demişti ben msjı yakalamadan 2 gun once..nıye devam ettın msjlasmaya dedım yıne hep rahatsız etmeye sevgılı olalım sevıselım demeye basladı dedı.olmaz dedıkce ustume geldı sende sonunda gordun dedı..4 yasındakı cocugumuz bası ve gozlerıne bakarak ve kıtabımızın ustune yemın ettı defalarca...

sizce aldattımı aldatmadımı?ne yapmalıyım içimi kemiriyor bu duygu ve dusunceler.bosluktayım...siz ne yapardınız bu durumda...

sabah benden önce niye aradı?

adam niye korkmadan yanıma gelebildi?

son gun yakaladıgım gun sevgılı olduk dedı nabcak bakalım sen hep yanımdasın sevgılı olsak ne yapabılecek dıye merak ettım diyor nedensevgılı oldu.?

neden bana guveneceksın dıyor?

bana gercekten sadık olsa bana söylemezmıydı?

su an içim rahat herseyi anlattım sen biliyorsun cocugumun ustune yemin ettım dıyor neden?

neden benden ayrılmak istemiyor?

bır kac gundur tanıdıgı adamdan borc alabilirmi?

bana yalan soyluyor olabılırmi?

ben tersledıkce uzerime gelmesı hosuma gıttı dıyor ne kadar dogrudur?

cevaplarınız benım ıcın cok degerlı ilginiz ve yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım.

meridyen
16-04-2012, 01:32 PM
eşiniz sizi aldatıyorsa sorunu önce kendinizde arayın, eğer siz mükemmel bir eş olduğunuzu düşünüyorsanız sorunu ilişkinizde arayın..
ben tam olarak anlayamadım cümleleriniz çok karışık olmuş ama bir kadın ilgi ve aşk gördüğü birisini hiç bir zaman aldatmaz. (eğer fiziksel ve psikolojik bir rahatsızlığı yoksa)
aldatılmış, aldatılmamış.. bunlarını birilerinin size söylemesi çok önemli mi?
öyle ise cevap hakkımı kullanıyorum; aldatılmadınız.

Symphonic
16-04-2012, 06:02 PM
cok karisik bir durum, bu konuda aldatildiniz yada aldatilmadiniz demek yanlis bence yanlis olur karari siz vermelisiniz.birincisi sunu dusundum.esini para konusunda SIKISTIRIYOR musun? neden 0 500 tlyi bulmak durumunda hissetti kendini? varsin olmasin eksik olsun neden sana primimi vermediler demekten cekindi?esinin kendini boslukta senden yana ilgisiz hissetmesi ayri bir durum.

aldatti mi diye emin olmak istiyorsan gsm den msj kayitlarina bakabilirsin.

sabah senden once aradiysa cekindisi sakladigi birseylerde olabilir.senin yanlis birsey yapip basini belaya sokmandan korkmusta olabilir.

adam neden korksun ki evli kadina sarkarken korkmamis seninle yuzlesmekten mi korksun

sevgili olduk ne demek! demekki aralarinda fiziksel olmasa da birseyler gecmis.esinin bu hareketi cok yanlis deneme amacli yaptigini one sursede.

bu evliligi yurutmek istiyorsaniz ona guvenmek zorundasin

sana sadik olabilir ama senden cekindigi konular var demek ki.

su an içim rahat herseyi anlattım sen biliyorsun cocugumun ustune yemin ettım dıyor demek oyle hissediyor.

benimde kafami bu kurcaladi neden birinden borc alma gereksinimi duydu.

sana yalan mi soyledi yoksa korktugu cin bazi seyleri mi gizledi buna sen karar vermelisin.

ben tersledıkce uzerime gelmesı hosuma gıttı dıyor demekki ilgi bekliyor esin esine yeterince ilgi gostermiyor musun ? bunu kendine sor.

dedigim gibi verdigimiz cvplar bize ait senin dusuncelerin degil. bu sekilde seni kandirmak yada uzmek dorgu olmaz.zaman zaman kadinlar yada erkekler evlilik yada birliktelik surecinde ardiklarini bulamadiklarinda karsi tarafta,ucuncu sahislara yonelmeye cok meyillidirler.evli biri olarak cok sallantili donemler yasadim.fiziksel olmasada birileriyle konusma dertlesme ihtiyaci duydum vede yaptim.ama esimle ayri kaliyorduk o donemlerde senin gibi hersey yolunda degildi yada oyle gorunmuyordu.esinde soylemis esin tersledikce onun ustelemesi hosuna gitmis belliki kendini sahiplenilmis gibi hissetmis dilin kemigi yok malesef insan cok cabuk kaniyor vede tahmin edilmeyecek konusmalarda bulunabiliyor.tabiki burda esini hakli gosterme cabasinda da degilim .son gun sevgili olduk dedikten sonra da ne kadar guvenebilirsin bilmiyorum.

Self çok haklı ama biz karar veremeyiz sen eşisin sen kararı ancak verebilirsin.

mach?tr
17-04-2012, 11:59 AM
Üstadım.

Fizikselde olsa zihinselde olsa bir şekilde eşin seni aldatmış.
Benim tanıdığım hiçbir insan (sadece bayan değil) yakın olmadığı güvenmediği hiç kimseden para istemez. Sabahın o saatinde ve geriye dönük o kadar mesajı boşuna atmaz. Gizlenen başka birşey yoksa tabiki.
Biri diğerine para veriyorsa da mutlaka bir çıkarı vardır.
Şiddetten kesinlikle kaçınmanı oturup konuşmanızı, GSM den kayıtları istemeni kafandaki soru işaretlerini ortadan kaldırmanızı tavsiye ederim. Böyle bir olay yaşanmışsa ve tamamıyla şüpheler ortadan kaldırılmazsa uzun vadede ilişkiyi bitirir. Bu bitişte öyle sağlıklı bir bitiş olmaz.
Hem sana, hem eşine ve hemde (en önemlisi) çocuğunuza büyük zararı olur.