PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskiden Yaptklarımı yapamıyorum

DeCode
11-01-2012, 03:30 AM
Arkadaşlar yaklaşık son 6-7 aydır Eskiden çok iyi yaptıgım şeyleri yapamaz oldum
Örneğin Güzel Şiir Yazardım Arkadaşlarım fln cok severdi hatta artık yazamıyorum bunun sebebini bir türlü çözemiyorum. Programlama bilgim gayet iyiydi program yazardım fln bir türlü aklıma bişiy gelmiyor ben bunların sebebinni merak ediyorum çözümü nedir vs
Şimdiden Teşekürler

9 ŞUBAT
11-01-2012, 04:05 PM
Sorunlarını biraz daha anlatırsan ,sana daha kolay yardımcı olmamız mumkun ancak bu kadarcık şeyle bir şeyler diyebilmek çok zor .

mustafakartal
11-01-2012, 07:11 PM
son 6-7 aydır depresyonda olma ihtimalin var.

DeCode
15-01-2012, 01:35 AM
Aslında Sürekli aynı şeyler oluyor hep en yakın arkadaşlarım tarafından sırtından vurulmak durum biraz karışık ve nereden başlayacagımı nasıl yazıya dökecegimi bilmiyorum.

benselik
15-01-2012, 09:35 PM
Arkadaşlar yaklaşık son 6-7 aydır Eskiden çok iyi yaptıgım şeyleri yapamaz oldum
Örneğin Güzel Şiir Yazardım Arkadaşlarım fln cok severdi hatta artık yazamıyorum bunun sebebini bir türlü çözemiyorum. Programlama bilgim gayet iyiydi program yazardım fln bir türlü aklıma bişiy gelmiyor ben bunların sebebinni merak ediyorum çözümü nedir vs
Şimdiden Teşekürler

Ya depresyondasin, duygusal bi cokuntu oldu, kendin bile farkinda deilsin, cunki icine atmissindir yada kabullenmek istemiyorsundur.

Yada beyinde bi zedelenme olup unutkanlik yapiyordur, beslenmene dikkat et

mai ve siyah
16-01-2012, 12:44 AM
ergenlikte isen olabilite dahilindedir başına gelenler.
ergenlik bireyin geliştiği kadar zaman zaman bazı hünerlerinden gerilediği bir dönemdir.
mesela: justin bieber 12 yaşında güzel şarkı sözü yazıyormuş. :)

DeCode
18-01-2012, 06:07 PM
İnsanlara haddinden fazla dayanma.
Kimisi mecburiyetlerinden dolayı kimisi çıkarlarından dolayı yarı yolda bırakırlar seni.
En güzeli kendi ayaklarının üstünde kalabilecegin şekilde bilgi donanımına sahip ol.
Dünya ve insanlar hakkında bilgi sahibi ol.
Kendini geliştir.

Çok Teşekkür Ederim Söylediğiniz Çoğu Şeyi Aynen Uyguluyorum hatta Kişiliğim Dediğiniz Gibi Sürekli Kendimi Geliştirmeye Birşeyler Öğrenmeye çalşıyorum Kaç Kere Aynı durumu yaşadım sayısı elli değil ama hep eskisinden güçlü ayağa kalkmayı başardım. Hatta İnsanları Sürekli Yorumlarım Hareketlerinden Konuşmalarından Kişiliğini analiz ederim çok nadir hata yaptıgım söylenir analizlerimde. Hatta Bir Sözüm Vardır "Farkında Ol Farklı Ol" Bir Hocam bana şöyle söylemişti sınıfta kişilerin nasıl oldugunu konuşuyorduk bana "Kıyıda Köşede Duran Biri Fakat. Herkesin Akıl Danıştığı Birisin" Gerçektende öyle Bana işi düştğünde yardıma ihtiyacı olduklarında yanıma geliyorlar başka zaman yoklar.
Ayrıca Bu beyinde zedelenme olayı nasıl oluyor ?

DeCode
19-01-2012, 03:48 AM
Ya depresyondasin, duygusal bi cokuntu oldu, kendin bile farkinda deilsin, cunki icine atmissindir yada kabullenmek istemiyorsundur.

Yada beyinde bi zedelenme olup unutkanlik yapiyordur, beslenmene dikkat et

Yok yok bu arkadaşımız öyle yazmış :)

DeCode
25-01-2012, 07:46 PM
Arkadaşlar Birazdaha yardımcı olun lütfen.