PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir kızı çok seviyorum ama bir sorun var yardım edermisiniz

dominator
26-12-2011, 10:17 AM
Ben 3sene önce çok güzel(benim için) bir kıza aşık olmuştum hala seviyorum 3 senedir alatamadığım şeyi arkadaşlarıma söyledim ve onlar anlattı herşey çok güzel ama bi sorun varki kızın erkek arkadaşı var napıcamı bilmiyorum sizce nasıl davranıyım nasıl bir karar veriyim yani kızı sevdiğimi birde kendi ağzmdan söyliyip o erkekle aralarının bozulmalarını mı bekliyeyim?

Önerilerinizi bekliyorum

dominator
26-12-2011, 10:35 AM
Başka bir alternatifim yokmu mesela bi şeyidaha ekliyeyim erkek o kızdan 1 yaş büyük ve seneye gidiyor okuldan liseye geçicek seneye de bir şansım olurmuki

neyzenilhan
26-12-2011, 08:31 PM
bence gaza gelip hemen söyleme. kız ile yakın arkadaş olmaya çalış. ona kendini tanıt ki o da sevebilsin.
zaman içinde o da senden hoşlandığına dair belirtiler verebilir. o zaman söylersin.
erkek arkadaşı olması önemli değil. daha çok küçüksünüz. nasıl olsa o erkek arkadaş kalıcı olmayacak. bu kadar küçük yaştaki ilişkiler uzun ömürlü olmaz ve çabuk biter.

golkal
27-12-2011, 05:51 PM
Şaire demişler;sen sevmeyi bilirmisin...

ŞaİR: Yeri geldimi sevgimi taştan oymayı yeri geldimi taşı böğrüme basmayı iyi bilirim. demiş