PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : itiraf ediyorum tıklayınız!

sesli sohbet
19-06-2011, 02:48 PM
evet arkadaşlar başlıktada yazdıgım gibi ilk itirafımı açıklıyorum e-psikoloji sakinleri sizleri seviyorumm.

eliftetik
19-06-2011, 04:53 PM
Ali baba kırk haramiler her sene bizi soyup soğan a çeviriyosunuz
babalar gününüz kutlu olsun

eliftetik
19-06-2011, 04:56 PM
evet arkadaşlar başlıktada yazdıgım gibi ilk itirafımı açıklıyorum e-psikoloji sakinleri sizleri seviyorumm.
allah razı olsun sesli allah ta seni sevsin.

Pozitif bir girişti güzel pozitif insanları herkes sever

prenseshelen
22-06-2011, 01:33 AM
eğer siteye girersen bu itirafı senin için yaptığımı bil ...benim sana hissettiklerim asla yalan değildi ve sana yalan sölemedim ben ,ben yalancı değilim ...senin duygularınla oynamadım ,asla böle bişe yapmam ...lütfen evine dön ve anneni üzme ...senin hayatını mahveden ben değilim ,sensin ...

chenn
11-07-2011, 08:20 PM
düğünüme 2 ay kaldığı halde hala bir yanım çok korkuyor..evlilikten sıkılırsam diye :(

goffee
11-07-2011, 09:58 PM
düğünüme 2 ay kaldığı halde hala bir yanım çok korkuyor..evlilikten sıkılırsam diye :(

Onu canlı tutmak senin elinde.
Ben sevdiğimle 3 yıldır nette görüşüyorum sıkılmadım.
Bazı akşamlar birlikte birşeyler araştırıyoruz bazı akşamlar birlikte aynı filimi nette bulup izliyoruz amaç birlikte ve ayrı ayrı yapabilecegimiz birşeylerimiz olması.
bazı sitelere birlikte üye oluyoruz.
Bazı sitelere ayrı ayrı.
Bazı akşamlar ona; kendini geliştirmelisin git gez dolaş kendini bana kapatma derim.
Mümkün oldugu kadar bunu bende yapıyorum.
O bazen bana alışveriş sitelerinde buldugu şeyleri gönderir bende bakarım incelerim baktıklarımız hakkında konuşur muhabbet ederiz.
Sadece bu kadarını yapmam onu mutlu ediyor.
Mesela nişanlın ve siz bunları sevmiyorsunuzdurda başka şeyler seviyorsunuzdur.
Sizde başka şeyler yaparsınız.
Futbol izlemek birşeyler okumak belgesel videoları izlemek birlikte gezmeye çıkmak cafeye gitmek piknik yapmak birlikte birşeyleri arastırmak vs vs. gibi.
Öncelikle onun neleri sevdiğini anlamaya çalışmalısın.
Bizim yaptıklarımıza takılıp biz neden böyle yapamıyoruz deme.
Sen sevdiğinin neleri sevdiğine dikkat edersen zamanla sizde farklı şeyleri yakalarsınız.
Bizim netten görüşme imkanımızdan başka durumumuz yok gezemiyoruz bile ama birlikteliğimizi canlı tutabiliyoruz.