PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BUNALIMDA MISINIZ? Internetten bedava psikolojik destek alin!

PsikologNL
31-05-2011, 03:36 PM
İnternet aracılığı ile kendi kendine sıkıntılarıyla başa çıkmak isteyen katılımcılar aranıyor

Uzun zamandır canınız mı sıkkın? Bunalımda mısınız? Artık hiçbir şeyden zevk almıyor musunuz? Adım adım kendinizi daha iyi hissetmek için bu kurs size yardımcı olacaktır!

Kurs hakkında
Bu internet kursu beş dersten oluşmakta ve kendi hesabınızdan derslerinize çalışma imkanı sunmaktadır. Toplam 5 hafta boyunca sizi e-mailden destekleyecek özel bir rehberiniz olacak. Kurs, üç adımlık bir metot düzeninde hazırlanmıştır. İlk adım, hayatınızda önem verdiğiniz şeylerin listesini hazırlamak. Daha sonra problemler ve kaygılarınızın listesini düzenleyerek bu problemlerle başa çıkmayı öğrenmek. Son adımda, hayatınızda önem verdiğiniz şeylere daha fazla yoğunlaşmak için bir plan hazırlamak şeklindedir.

Kime göredir?
• 18 Yaş ve üzerinde olan
• Can sıkıntısı veya stres yaşayan
• Kendini daha iyi hissetmek isteyen
• Ve bunlarla kendi kendine başa çıkmak isteyen herkes davetlidir bu internet kursuna

Ayrıntılı bilgi / başvuru için:

üyeye özel mesaj atabilirsiniz.

9 ŞUBAT
31-05-2011, 07:25 PM
Böyle bir imkan tanındıgı için çok teşekkurler.

Ancak bizlere bu kurs hariçinde sitedende destek olursanız daha çoko memnun oluruz .

Diger profesyonle gibi sizide sık sık aramıza bekliyoruz .

Elnur
14-10-2011, 09:05 AM
kurslara nasıl katıla biliriz?