PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : okb nin giremediği bir yer var arkadaşlar umutsuzluğa kapılmayın

sssert
08-04-2011, 02:29 AM
ben 11 senedir okb hastasıyım 1,5 sene tedavi gördüm ilaçlarla olmadı bıraktım 8 tane hoca 1 tane bio enerji ci ve sayısını bilmediğim yer dolaştım ve sürekli araştırdım

okb ilk el yıkama yada kontrol yada anneme birşey olur düşüncesi gusl alamama yanlış dua ettiğini sanma risk alamama gibi şeylerle başlar bu ilk aşamadır ikinci aşama ise düşünce kontrol etmeye çalışma çalıştıkçada batma aşamasıdır = ) 3 aşamada zor olan yer burasıdır düşünceler fiilerden daha çok kelimelere sonra yine eylemlere sonra yine kelimeler dönüşme aşamasıdır ki hiç çekilmez = )mükemmeli yapma ugraşı ise bu aşamaların hepsinde yanınızda yolculuk eden bir unsur= ) genelde dine düşkün insanlarda meydana gelir ve bu okbnin zaten dinde hemen hemen karşılığı vesvesedir.hırsız nasıl çalmak için boş eve girmezse şeytanda imansız kalple uğraşmaz

yaşadıklarımı anlatsam aynı sizinkiler gibidir emin olun ve her okb hastası benimki gibi değildir benim çektikleri sen çekmemişindir diye söze başlar ki = )nefsinden konuşma belirtileridir.11 yıl çektim ben arkadaşlar kitap okumadan yazmadan liseyi ve üniyi bitirdim ki hiç kolay olmadı çünkü ne kitap okutturuyordu ne deftere yazdırıyordu uzatmayayım

çözüm

çözümdeki görüşler sadece beim görüşümdür lütfen yorum yazanlar dalga geçmesin veya alay etmesin yada direk ön yargıyla olaya başlamasın rica ediyoruz.

çözüm gayet basit arkadaşlar ve fazla yazıyla anlatacalıcak gibi değil okb insana ögretir araştırırsın ogrenmeye baslarsın yolun sonunda ıse bırsey bılmedıgını anlarsın zaten okb yı bılmeden once sadece bende var kıme soylesem acaba kım bılecek benım halımı dıye baslamayan ınsana daha rastlamadım = ) cozum arkadaslar seytana kapıların kapandıgı nefsın terbıye oldugu butun okblerın artık sızde bır etkısı kalmadıgını anlayınca sızı terk ettıgı yerde olmak o yer TEVHİD KAPISI.arkadaslar arastıracaksınız hakikat ehli olan tevhid ehli olan biri bulup danısacaksınız tabı ılaclarınızı aksatmayın sonucta onlar mutlu olmanız ıcın TEVHİD EHLİ HAKİKAT EHLİ İNSANI BULDUGUNUZDA SAKIN VAZGECMEYİN YANINDA DURUN OGRENIN ONDAN AMA GERCEKTEN TEVHİD EHLİ VE HAKİKAT EHLİ OLDUĞUNA EMİN OLUN.burada şu soru akıla gelebilir nasıl emin olacağım diye araştırarak emin olursunuz arkadaşlar ONLAR KURAN VE SÜNNETTEN BAŞKA KONUŞMAZLAR İŞİN HEM ZAHİR YÖNÜNÜ HEMDE GİZLİ YANİ BATIN YÖNÜNÜ BİLİRLER. BENDEN ŞİMDİLİK BU KADAR.