PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : evlilik terapisti

babyrose
28-10-2007, 01:15 PM
sitemizde birde evlilik terapisti olsa ne iyi olurdu.
psikoloğa gidiyorum fakat psikolok evliliğimle ilgili bana pek yardımcı olamıyor yada bana öyle geliyor:(benim ihtiyacım olan şey evlilik terapisti sanırım.bulunduğum ilde evlilik terapisti yok.şimdi bu sitede bana yardım edebilecek bir evlilik terapisti olsa ne iyi olurdu:D

9 ŞUBAT
28-10-2007, 06:17 PM
sitemizde birde evlilik terapisti olsa ne iyi olurdu.
psikoloğa gidiyorum fakat psikolok evliliğimle ilgili bana pek yardımcı olamıyor yada bana öyle geliyor:(benim ihtiyacım olan şey evlilik terapisti sanırım.bulunduğum ilde evlilik terapisti yok.şimdi bu sitede bana yardım edebilecek bir evlilik terapisti olsa ne iyi olurdu:D

evet babyrose inşallah onuda ayarlarız , ama en azından konularlada olsa birbirimize yardımcı olmaya çalışalım bu konuyla ilgili yazıları evle ilgili sorunlar köşesinde toplayalım .

babyrose
28-10-2007, 06:55 PM
evet babyrose inşallah onuda ayarlarız , ama en azından konularlada olsa birbirimize yardımcı olmaya çalışalım bu konuyla ilgili yazıları evle ilgili sorunlar köşesinde toplayalım .
kararlıyım daha aktif bir üye olucam.bundan sonra nerde yaralı olabilecek yazı görsem burda paylaşıcam diğer arkadaşlar gibi bende sitemizin gelişmesi için elimden geleni yapıcam

9 ŞUBAT
29-10-2007, 09:42 AM
kararlıyım daha aktif bir üye olucam.bundan sonra nerde yaralı olabilecek yazı görsem burda paylaşıcam diğer arkadaşlar gibi bende sitemizin gelişmesi için elimden geleni yapıcam

sagol baby iyi niyetin için teşekkur ederim , evet bizler uzman degiliz ama gerek buldugumuz yazılar gerekse kendi tecrubelerimizle birbirimize yardımcı olmaya çalışacagız ne mutluki bize böyle guzel bir aile oluşturduk .

biricik
29-10-2007, 09:45 AM
çok güzel bir paylaşım olacak desenize
meganda çareler tükenmez;)

9 ŞUBAT
29-10-2007, 09:51 AM
çok güzel bir paylaşım olacak desenize
meganda çareler tükenmez;)

e tabi biricik biz ne diye burdayız , siz sevgili uyelerimiz için tabi sizlerin katkısıyla birlikte ne demişler ,

YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ .