PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdan bir üye için, isim vermeden yorum yap

Sayfa : [1] 2

Selina
25-06-2010, 11:05 AM
Forumdan bir üye için,

isim vermeden yorum yap

chenn
25-06-2010, 01:53 PM
hımmm....tahmin etmek yok demi...
başlayım o zaman...
çok ağırbaşlı olgun biri bana göre..arada bi görünüp bi kayboluyor yazılarını atlamadan okuyorum ne de çok şey biliyor diorum.kendini çok geliştirmiş genç yaşta olduğu halde..sıkıntılarından kurtulmasını çok istiyorum dualarımda hep yeri var..pozitif ılımlı ve olgun..efendi..ciddi ve ağır başlı..keşke sitede daha çok aktif olsa...yazılarında hep moral buluyorum.ona burdaaaann iyiki varsın diyorum...

gezgin
25-06-2010, 09:39 PM
..............................

balık
26-06-2010, 12:52 AM
konuşurken genelde ayrıntıların içinde kaybolur..konuşmayı pek sevmediğini söyler,onu dinlerken bunun doğru olup olmadığından şüphelenirsiniz..konuşurken sıkmaz,çoğunlukla aynı düşünceleri paylaştığımı düşünüyorum bazen..kibar ve titiz bi mizaca sahip..sinirli olduğunu söylese de siniri pek anlaşılmayanlardan..yakınlarım ve tanıdıklarım içinde kendimi en çok benzettiğim insan..iyi bi arkadaş...

plüton
27-06-2010, 10:17 AM
Foruma şöyle bir bakayım ne var ne yok diye bu başlığı gördüm çok güzel olmuş..:) Ne yazıkki uzun süre foruma girmediğim için ben katılamayacağım bu oyuna.:) Sevimli ve sempatik bütün üyelere selamlar.:)

Hayko_lik
27-06-2010, 02:32 PM
yaaa ben merak ederim isimleriii:)

plüton
27-06-2010, 02:39 PM
yaaa ben merak ederim isimleriii:)
Bu oyunun güzelliği de orada işte..:) Bende merak ediyorum.:)

chenn
27-06-2010, 06:03 PM
pişttt..oyunu bozmayın bakiiimmm:D:D

Selina
28-06-2010, 11:08 AM
merak edilmicek gibide degil yani ,

ben iki kisiden bahsedicem :
ikiside agirbaslilar , ne demek istediklerini güzelce anlatirlar ..
sabirlilar , zor insan oldugma dair beni sabirla dinliyorlar ..ve mantikli bir cikar yolu düsünmekteler,
birisi alingandir ama sonra düsündügünde hersey yine yoluna gider .
onlari burda görünce , iletisime girmeme gerekmiyor onlarin burda olmasi bana kuvet veriyor.
onlari hicbir zaman kaybetmek istemem .
Allah onlara evliliklerinde mutluluklarini daim etsin
onlari cok seviyorum .

sunuda diyim dedim , forumda herkesi seviyorum ...
bazen sizleri cocuklarimis gibide geliyor bana ;)
hepinizin yeri baska bi güzel..
iyiki varsiniz

İçimdekiDeniz
28-06-2010, 10:09 PM
Çok aktif bir üye kendisi, bazen bana anlamsızca bir sözcük kuracak mış gibi hissetsemde aslında melek gibi bir kalbi olduğunu biliyorum.Sevdiğim kişinin ismine yakın bir nicki var.Şuanda beni mi tarif ediyor diye düşünebilir ama o forumda mı değil mi? onuda söylemicem. Onu seviyorum, ama sevdiğimi bile bilmiyorum.çünkü daha hiç yazışmamız bile olmadı, sadece nickinden dolayı geçmişi bana hatırlattığı için bir sempatim oluştu...Bu yazıyı görüpte ben mi diyen kişi yani sen: ))

chenn
29-06-2010, 08:37 AM
biras da farklı kişilerden bahsedelim..
insanın samimiyetini yanlış yönlere çekebilen msn de sohbete çağırıp önceleri anlamlı paylaşımlar yapıp biraz zaman ilerledikçe yanlış tekliflerle msj atabilen kötü niyetli diyebileceğimiz tiplerde var ne yazık ki aramızda...umarım kimse onlara aldanmaz ve özel bilgilerini paylaşmaz!

Hydra
29-06-2010, 12:40 PM
insanın samimiyetini yanlış yönlere çekebilen msn de sohbete çağırıp önceleri anlamlı paylaşımlar yapıp biraz zaman ilerledikçe yanlış tekliflerle msj atabilen kötü niyetli diyebileceğimiz tiplerde var ne yazık ki aramızda...umarım kimse onlara aldanmaz ve özel bilgilerini paylaşmaz!
Karşılaşmadım karşılaşırsam çok fena tepki veririm herhalde

chenn
29-06-2010, 01:19 PM
umarın karşılaşmazsın...arada bir giriyor zaten..

Hydra
29-06-2010, 02:01 PM
umarın karşılaşmazsın...arada bir giriyor zaten..

iyi bari.karşılaşma olasılığı düşük

Selina
29-06-2010, 03:58 PM

bu gibi üyeleri lütfen bana veya diger yetkililere bildiriniz , ve yazilmis olan yaziyi silmeyin ..orginal nasil yazildiysa streamle kopyalayip bana veya diger yetkiliye gönderin

forum kurallarımız açık bunlara uymayanlar önce uyarılır daha sonra banlanır ve silinir .

(streamin nasil yapildigini bilmeyen varsa : ilk önce printe (bazilarinda f11)sonra painte (resimleri düzelten) strg+v yapistirilip yerlestiriliyor.

chenn
29-06-2010, 10:12 PM
saol selinacımm ilgin için..aynen dediklerini yaptım o kişiyede gereken cevabı verdim bile..

Selina
30-06-2010, 02:55 AM
siralasakmi saklasakmi hazel ,

hepimiz merakliyiz ....

"aaa o benmiyim acaba" diyenlerde vardir :)

chenn
30-06-2010, 08:37 AM
siz ciddi misiniz ya :) oyunun adı belli isim vermeden :)

9 ŞUBAT
30-06-2010, 11:01 AM
Bencede isimlerin verilmemesi çok daha uygun olur , çunku herkes yazılanlarda kendine azda olsa pay çıkarıyor benden bahsediyor diye duşunuyor gerçektende oyle olması çok dogal .

Ama isimler belli oldugunda mutlaka bazı kişilerde kırgınlıklar oluşabilecek buda ister istemez araya soguklukların girmesini yaratacak .

Bir ara sitede en çok tanışmak istediginiz ,merak ettiginiz kişileri sayın diye bir başlık açılmıştı ve bazıları kendilerinden pek bahsedilemedigi için hayal kırıklıklarına ugramıştı .

Zaten sitede aktif olan ve birbirini oldukça iyi tanıyan kişiler oldukça azınlıkta ,durum böyle oluncada kimlerden bahsedildigi buyuk olçude belli oluyor ,o yuzden pek merak etmeyin derim .

Bana gelince aslında bahsetmeyi arzu ettigim o kadar çok kişi varki ,aralarından seçim yapmam oldukça zor .Artık bir aile gibi olduk ve bu soru bir anne babaya sorulabilecek en zor sorulardan biri olan ''hangi çocugunu daha çok seviyorsun ''demeye benziyor .

Hepinizde ozel insanlarsanız ve sizleri çok seviyorum ,bir kaç gun siteye girmedimmi acaba neler oldu ne yapıyorlar diye duşunuyorum .

Yine konu daglımaya başladı ,en iyisi kısadan cevap yazıp çıkayım .

İyiki onu tanıdım ,çok guzel paylaşımları olan yerine göre dertlerini paylaşan yerine göre elinden geldigince hepimize destek olan kuçukle kuçuk ,buyukle buyuk olmasını çok iyi ayarlayabilen ,bazen acaba karşımdakini kırdımmı diye kendi kendini uzen birisi .

Bazen çok sık ,bazen nadiren siteye giren birisi ,ama ne olursa olsun aramızda oldugunu bilmek çok guzel .

9 ŞUBAT
30-06-2010, 11:05 AM

Bu tarz kişiler çok nadir olsada ne yazıkki aramızda olabliyorlar ,samimiyeti içtenligi farklı algılayıp hoş olmayan duşuncelere kapılabiliyorlar .Böyle şeylere sebebiyet vermemek için sizlere tavsiyem karşınızdakileri çok iyi tanımadan karakterini duşuncelerini iyice tartmadan mumkun oldugunca ozel bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın .

Zaten karşınızdakini daha iyi tanıyınca dostluk kendiliginden oluşacak ve hiçbir şey bu dostlugu yıkamayacaktır .

Hepinize keyifli paylaşımlar dilerim .

mektebi-hayat
30-06-2010, 08:15 PM

evet haklısın böyle insanlar var..

Selina
02-07-2010, 01:39 PM
aslinda kendisini severim ,
cok inatci ve dedigini dedik demesi beni cildirtiyor :(
öyle olmasa aslinda bir adim atmis olurdu

sehr-i_hüzün
26-07-2010, 01:30 PM
herkese küfür eden kenidini alain delon zanneden hattA bana msan üzerinden küfür eden bir üye tabi benimle bas edemedi edemezde...(o kendisi cok i yi biliyor)

devhis
17-08-2010, 03:28 AM
ismini sitede gördüğümde,hani insan buz gibi soğuktan sıcacık gümbür gümbür soba yanan bir eve girerde ısınır ya?öyle hissediyorum.
çoğu kişi bilmez kimler için ne anlamlar taşıdığını...

IDDQD
08-12-2010, 10:45 PM
çok eğlenceli, çok iyi, çok neşeli kalpli ama bunun için tedavi görüyormuş.

NAR_K
08-12-2010, 11:04 PM
aydinlatici paylasimlarini zevkle okudugum, kisa ve oz yazmaya ozen gosterdigini dusundugum, bilgili ve dusunceli bir uye :D saygilar ;)

broken
08-12-2010, 11:50 PM
çok eğlenceli, çok iyi, çok neşeli kalpli ama bunun için tedavi görüyormuş.

eğlenceli olmak için tedavi gören bir üye...gerçekten merak ettim kim olduğunu =D

nursel
08-12-2010, 11:53 PM
Bana güven veren sanki benim sorunlarıma çare onda bilmiyorum bana yakın gibi.

balık
09-12-2010, 12:00 AM
Önceden erkek sanıyordum kendisini, şimdi kız olduğunu biliyorum ama erkeksi bi kız olduğunu düşünüyorum yazılarından :)

Zaman zaman beni imanlı bir üye yapmaya çalışmıştır ;D

broken
09-12-2010, 12:04 AM
Önceden erkek sanıyordum kendisini, şimdi kız olduğunu biliyorum ama erkeksi bi kız olduğunu düşünüyorum yazılarından :)

Zaman zaman beni imanlı bir üye yapmaya çalışmıştır ;D

sanırım bu üyeyi tanıyorum =D

evet, çalışmalarına yılmadan devam edecektir =D

balık
09-12-2010, 12:06 AM
sanırım bu üyeyi tanıyorum =D

evet, çalışmalarına yılmadan devam edecektir =D

Boş duranı Allah sevmez :p

broken
09-12-2010, 12:09 AM
Boş duranı Allah sevmez :p

bu sözleri senden duymak gözlerimi yaşartıyor gerçekten =D

nil-007
09-12-2010, 01:13 AM
Hımmm hiç bir üye için yazacak bir şey gelmedi aklıma..Sanırım diğer üyelerde benim için bir şey yazamazlar.. :)) hah haa

atomcekirdegi
10-12-2010, 12:37 AM
Şubat abi hemen anlayacak kimden bahsettiğimi,hem onun da merakını bir nebze gidermiş olayım :)
Kendisi, sıkıntılı dönemleri geride bıraktııı, şuan düğün hazırlıkları yapmakta ve çok mutlu. Nasip olursa gidicem düğününe. Çoook mutlu ol şeker kankam benim, Allah hep yüzünü güldürsün :)

nar tanesi
10-12-2010, 01:02 PM
hımmm....tahmin etmek yok demi...
başlayım o zaman...
çok ağırbaşlı olgun biri bana göre..arada bi görünüp bi kayboluyor yazılarını atlamadan okuyorum ne de çok şey biliyor diorum.kendini çok geliştirmiş genç yaşta olduğu halde..sıkıntılarından kurtulmasını çok istiyorum dualarımda hep yeri var..pozitif ılımlı ve olgun..efendi..ciddi ve ağır başlı..keşke sitede daha çok aktif olsa...yazılarında hep moral buluyorum.ona burdaaaann iyiki varsın diyorum...
tahmin edebiliyorummmmmmmmmm

Selina
29-12-2010, 12:59 PM
Bende bir üyenin sadece bir konu üzerine ,ama hep ayni konuyu konusmaktan gercekten usandirdi ;)

Minnie
29-12-2010, 01:48 PM
Bende bir üyenin sadece bir konu üzerine ,ama hep ayni konuyu konusmaktan gercekten usandirdi ;)

bende bu yorumun kime ait olduğunu tahmin edebiliyorum:) ve henüz benim için yorum yapılmadığını düşünüyorum.

Fikirlerine değer verdiğim, kişilikleri sağlam, mesleklerinede saygı duyduğum, muhhabetlerinide sevdiğim 3 üye arkadaşım var. Allah sizlri başımızdan eksik etmesin.
Bir üye arkadaşımızıda görüp tanıma fırsatım oldu. Hayatında da birtakım değişiklikller olduğunu görmek çok güzel (kendisi farkında olmasada)

IDDQD
30-12-2010, 12:06 AM

Bu üyeyi biliyorum. Aynı fikirdeyim. :)

yagmurr
30-12-2010, 11:06 AM
çok ağırbaşlı ,sakin yapılı,efendi bir insan olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca bilgili,asla karşısındakini kırmak istemeyen, çok güzel açıklamalar yapan bir isim...

gerçek hayatta onu tanısaydım çok iyi bir arkadaşım olurdu ya da ondan duygusal olarak etkilenirdim diye düşünüyorum;ama medeni durumunu bilmediğimden bunu ona söylemezdim...

evet,ona sevgi ve saygılar...:)

Minnie
30-12-2010, 12:42 PM

Ayrıca bilgili,asla karşısındakini kırmak istemeyen, çok güzel açıklamalar yapan bir isim...

gerçek hayatta onu tanısaydım çok iyi bir arkadaşım olurdu ya da ondan duygusal olarak etkilenirdim diye düşünüyorum;ama medeni durumunu bilmediğimden bunu ona söylemezdim...

bu üyemizin kim olduğunu da tahmin etmek zor olmadı benim için....tahmin yapmak eğlenceli :)

Selina
30-12-2010, 03:24 PM
bu üyemizin kim olduğunu da tahmin etmek zor olmadı benim için....tahmin yapmak eğlenceli :)

ben niye tahmin edemiyorum acaba :(

IDDQD
30-12-2010, 04:22 PM
Ben de tahmin edemedim. Sanırım son zamanlarda forumda aktif olarak yer almadığımdan. Zevkli bir oyun. Benim de aklımda çok isim var ama nasıl tarif edebileceğimi bilmiyorum. :rolleyes:

Minnie
30-12-2010, 04:43 PM
kimin kimin mesajlarına daha çok cevap verdiğini takip ettiğim için sanırım tahmin edebiliyorum

yagmurr
30-12-2010, 05:33 PM
kimin kimin mesajlarına daha çok cevap verdiğini takip ettiğim için sanırım tahmin edebiliyorum

sanırım rezil oldum utandım bak şimdi ... kimi tahmin ettiğini tahmin edebiliyorum aramızda kalsın ...:)

o kişi her yorum yaptığında hoş bir heyecan hissediyorum:) ama adı bende saklı...
daha doğrusu nicki demeliydim :)

Minnie
30-12-2010, 06:56 PM
sanırım rezil oldum utandım bak şimdi ... kimi tahmin ettiğini tahmin edebiliyorum aramızda kalsın ...:)

o kişi her yorum yaptığında hoş bir heyecan hissediyorum:) ama adı bende saklı...
daha doğrusu nicki demeliydim :)

belki yanılıyorumdur:)

balık
30-12-2010, 07:37 PM

Ben de tahmin ettim sanırım nıhahahahaha :D

Selina
30-12-2010, 08:14 PM
olaz ama böyle yaa..

bi ben bilmiyorum , iice merak sardi beni simdi ;)

evet ido güzel bir oyun bencede

yagmurr
30-12-2010, 10:43 PM
belki yanılıyorumdur:)

belki de :)

chenn
01-01-2011, 12:01 AM
yaaa bnm niye bi fikrim yk..bi tahminim yok:( ühüüüüüü

Selina
08-02-2011, 08:08 AM
yaaa bnm niye bi fikrim yk..bi tahminim yok:( ühüüüüüü
chenn yalniz degilsin , benim de bi fikrim yok ;)

misterioso
08-02-2011, 10:10 AM
Yetenekli , yeteneğinin içinde kendisine ait sunduğu bir dünya , anlatmak istediklerini , 3, 4 dakikaya sığdırabilen yüreği dolu insan. Başarısıyla beraber olgunluğunun vermiş olduğu alçakgönüllüğü ile başkasının başarısını da görebilen ve takdir edebilen. Samimiyetin güzelliği ile ağır başlığının verdiği olgunluğu birbirine güzelce yakıştırabilen . Bazı şeyleri içinde aşmış ve o başarı yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yolun açık olsun .

Selina
17-02-2012, 06:21 PM
isim vermiyorum evet cünki hepinizi seviyorum

Kimene
19-02-2012, 03:13 PM
Zeki, ne istedigini bilen, ofke kontrolunde son derece basarili ve kesinlikle harika bir dost:)

atacannn
19-02-2012, 03:39 PM
Kalbi çok kirli benimde kalbimi kirletti :)

belgin
19-02-2012, 08:00 PM
süper bir zeka ve davranış bozukluğu. bir insanda ikisi nasıl olur?melek ve şeytan nasıl bir aradalar?şaşırıyor insan..

anduril
20-02-2012, 05:18 AM
asik hemde delicesine deli dolu taktim mida takar haaa .

Neşeli ve hayat dolu görüntüsünün altında çok büyük bir hüzün var, isyanı yaşadıklarına ama bunu aşmanın yolunu arıyor..Ahh be güzelim önüne baksan geçmişinde hiç rahatsız olmayacaksın...Hayat sanada çok güzel sadece biraz farklı açılardan bak

aha bunlar benimmm :D

iLgiNc
21-02-2012, 12:50 AM
Ilginc, Sempatik, Dobra, Her Ne Kadar Kendisine Pek Rastlamasam da, Varligini Farketmek Guzel. Her Sey Gonlunce Olsun Arkadas.

devhis
21-02-2012, 08:19 PM
Kalbiyle kişiliğini her daim konuşturan "çok insan" biri...
İçinden yankısıyla büyüyen ağacının dallarını ihtişamlı seslere dönüştürmüş, tutunabilecek hiçbirşeyi kalmasa bile
hayata tek elle tutunabilecek kadar güçlü.

Selina
08-07-2012, 02:33 PM
kendisi cok aci cekiyor ,
cok üzülüyorum durumuna

duallarimdan baska elimden baska birsey gelmiyor..

yorum
08-07-2012, 02:38 PM
Ondan daha fazla uzaklaşacağım için umarım bana öfke duyup kızar.Böyle olması gerekiyordu ve böyle olacak...

Symphonic
08-07-2012, 08:05 PM
Bir yanım ona acıyor bir yanım ise yaşadıklarına rağmen güçlü durduğu için hayran.

vurdumsaymadim
08-07-2012, 09:55 PM
ucan kafa atma ustası.

yorum
09-07-2012, 09:18 PM
ben isim vereceğim ama.yorum nefret ediyorum senden. varlığın bile gereksiz...Aynaya her bakışımda her gün kavga ediyorum.Çünkü uyumlu deilim uyumlu olamıyorum.Anlamıyorum, anlamlandıramıyorum.

balık
28-07-2012, 01:31 PM
Forumun pesimistlerinden :) Duygularımız tanıdık, dünyaya aynı gözlerle bakmışız... Kendini sevmese de ben onu seviyorum, kendi olmak istemese de onun olması grektiğine inanıyorum. O kendindeki değeri görmese de ben görüyorum.

mutsuz96
02-04-2013, 04:23 AM
selam
uyumuyorsundur umarım

superisi4913
02-04-2013, 12:21 PM
Hayatta harekete geçilecek çok neden var,umarım bunu anlarsın.

Monument
02-04-2013, 01:37 PM
Vicdanen rahatsız ve kaç yüzlü kaç türlü bilmiyorum.

Kimene
02-04-2013, 05:57 PM
Gercek bir dost,kocaman bir yurek..Iyi ki varsin, iyi ki tanidim seni valem:)

iLgiNc
03-04-2013, 12:35 AM
Gercek bir dost,kocaman bir yurek..Iyi ki varsin, iyi ki tanidim seni valem:)

Hay senin valene, bi kerede bizi ima et yahu kanka :D yeter aaaay.

Kimene
03-04-2013, 04:04 AM
Siteye küstüğünü biliyorum ama hayata gayet güzel bağlanmış birisi, her zaman kendisini "dominant" olarak tanımlıyor, kendisi dünyalar tatlısı bir insan ve hep öyle kalsın inşallah
Kankam, valem boylesi guzel seyler yazmisken, nasil duyarsiz kalinirdi ki:)

beste
03-04-2013, 11:43 AM
ne düşündüğünü bazen bilemiyorum ve anlamıyorum ....

Symphonic
03-04-2013, 02:10 PM
nerdesin?????????

yorum
04-04-2013, 01:09 PM
Allahım böyle iki yüzlü bir insan olabilir mi???

Seçkin
04-04-2013, 09:31 PM
Dingil gelmiş,dingil gidior..ne bok yediği de belli deil,o da ayrı bi mevzu..

Sadece kendi keyfini düşünen bi tip için kafa yoracak adam deilim..

iLgiNc
05-04-2013, 01:09 AM
Huysuz,kıskanç bir o kadarda sevgi dolu insan amma velakin hayatla kavgası hiç ama hiç bitmeyen değerli bir dost

Bastacisin hemsom @)--;--

emilyyy
20-06-2013, 10:30 AM
acılarında kendimi boğduğum biri.. o bir anne... yüzlerce çocuğu olan bir anne...kucağı geniş bir deniz gbi huzur verici... içinde barındırdığı inancı nefes almasına tek yardımcı... acılara nasılda göğüs gerdi dedirten, bana örnek olan bir insan... teşekkür ederim

emilyyy
02-07-2013, 12:01 PM
anlamayan...yanımdayken bile yalnız bırakan biri..kendini açamayan adını bile bilmediğim ... bana bncil vasfını yükleyen ama yinede kıyamadığım .. değer verdiğimi hissetmeyen değerli biri...

iLgiNc
02-07-2013, 12:46 PM
Kafasina ayna geçirmek istediğim, cok sevimli birisi olduğunu düşünüyorum, sevgiler.

prenses
02-03-2014, 12:42 AM
Cok akıllı, tanıdigim kadariyla dürüst, fotosundanda gördügüm kadarıyla da :)
Sevgiye sevilmeye aç,
Ve sevgiyi çok hakeden ama yanlış insanlara gönül veren
Kendini her gün biraz daha geliştiren
Saygılı ve iyi biri :o

protagonist
02-03-2014, 09:38 AM
Yazılarını, ifadelerini, olgunluğunu çok sevdiğim bir arkadaşım ve başarılı olacağına, o yolun sonuna varacağına çok inanıyorum. Bu stresli ve zor zamanlarında kendine olan güvenini hiç kaybetmemen ve sonunda hayallerine kavuşman dileğiyle :)

osmangazi
20-03-2014, 02:34 PM
Az bir zamandır yazdıklarından algıladığıma göre; başkalarına yardım etmek isteyen onların sorunlarını kendi sorunu gibi görüp destek olmaya çalışan biri. Bunu yaparken bazı sınırları olan ve bazı durumlarda bu sınırlara girilmek istendiğinde buna izin vermeyen, yeri geldiğinde vermesini bilen birisi. Duygularını ne zaman kontrol etmesi gerektiğini bilen kendini tanıyan birisi. Bana güvenilmeyecek insanlardan olmadığı imajını da verdi. Çok samimi olmadan dürüst olduğunu karşıya yansıtabilmek zordur, bunu becerebilen biri.

gülfem
14-09-2014, 09:55 PM
cok eglenceli biri ve yaratici :)

montevo
14-09-2014, 10:07 PM
sesi çok güzel.sunucu ,dublajcı yada radyo programcısı olabilir

gunes23
17-09-2014, 12:01 AM
Zeki diye düşünüyorum. Temel noktalarda ortak dusunmedigimize inaniyorum.. Ama akıllıca yazıyor. Ve benzer özellikler imiz olduğuna inaniyorum. Hic bire bir yazismadik.

Ruzulhuzun
26-12-2014, 07:20 PM
Benim hayali psikoloğum belkide ruh ikizimdir ama uzak durmayı tercih ediyorum bazı şeyler beni engelliyor çünkü ve her zaman da öyle olucak.

gülfem
26-12-2014, 11:00 PM
Biraz dalgaci ama yinede mantikli cevaplar yaziyor..
acikcasi merak ettigim biri

Ruzulhuzun
26-12-2014, 11:03 PM
Evet banada öyle geliyor:)

gülfem
26-12-2014, 11:06 PM
Evet banada öyle geliyor:)

Sanirim farkli üyelerden bahsediyoruz :)

Ruzulhuzun
26-12-2014, 11:10 PM
Sonu sayıyla bitiyor;)

gülfem
26-12-2014, 11:23 PM
Sonu sayıyla bitiyor;)

hayir degil :)

Ruzulhuzun
26-12-2014, 11:24 PM
Yanılmışım ozaman :)

yorum
27-12-2014, 01:28 AM
okadar iyi bir insan. acılarla yoğrulmuş bunun getirisi harika bir kişili ve çok saygın birisi yapıyor. sanırım onun için bu forumda kalıyorum kaldım desem yalan olmaz. gerçek hayatta tanimayi isteğim sevgisinden zerre şüphe duymadım birisi.

Ruzulhuzun
01-01-2015, 09:22 PM
Yazılarını severek okuyorum.mantıklıda konuşuyor birazda komik.sahi nereye gitti acaba yok ortalıkta

dreamer8
13-01-2015, 09:53 AM
Epey kaçak var forumda. Uzun süre uğramayanlar var. Vurmuşsunuz yine oyunun gözüne.

Yigit
20-01-2015, 11:56 PM
Bayan bir üyemiz. Sürekli yalnız olmasından yakınıyor ve ağladığını beyan ediyor. Umarım daha fazla ağlamaz.

elmaelma
21-01-2015, 02:17 AM
Kayıp bir üye var yıllar oldu görmedim, eskilerden çok eskilerden.. O zamanlar iyiydi şimdi de iyidir ve pozitifliğini koruyordur. Yazdıkları bir güven bir huzur veriyordu, özlettin kendini..

gülfem
21-01-2015, 06:44 PM
bende yeri hep ayni...

bilin
21-01-2015, 08:34 PM
en iyi arkadaşım
onunla çok geç tanıştık
belkide böyle olması gerekiyordu
yaşadıklarını çoğu bir insan kaldıramaz
gerçekten inanarak söylüyorum
onun yerinde çoğu insan şimdi ya viranelerde olurdu yada intihar ederdi
en büyük dileklerimden biri daha da iyi olması
gerçi bu haliylede oldukça güçlü

Ruzulhuzun
01-02-2015, 09:21 PM
Kendisine yaşadıklarımı anlattığım için pişmanlık duyduğum şahıs...

deep_sky_blue
01-02-2015, 09:30 PM
Düşlerimiz benziyor. Kaynaklarımız aynı noktalardan geçiyor ama farklı yerlere varıyor. Çok farklı değiliz ama yine de bakış açılarımız farklı. Uzun zamandır konuşuyoruz ama uğradığı yok, yazdığı da. Öyle, umarım bu yıl istediğin yere gidersin.

Ruzulhuzun
26-03-2015, 09:41 PM
O forumdan gidince burası artık eskisi kadar iyi gelmiyor bana.

sessizsakin
26-03-2015, 09:47 PM
Bazen çok sıkıcı olsan da iyi bir arkadaşsın :) İnsanın zor zamanında yanında oluyorsun :) Sağol.

sessizsakin
26-03-2015, 09:51 PM
Bu da başka bir arkadaşa gelsin o artık burda değil sen burda olsaydın daha mutlu olurdum emin ol belki foruma girersen görürsün bu mesajı. Daha yeni yeni tanımıştık birbirimizi. Geri gel bir şekilde olur mu? Kendine çok iyi bak.

Ruzulhuzun
26-03-2015, 09:59 PM
Bazen çok sıkıcı olsan da iyi bir arkadaşsın :) İnsanın zor zamanında yanında oluyorsun :) Sağol.

Ben mi? Başka bi yerede yazmışsın anlamadım

sessizsakin
26-03-2015, 10:05 PM
Ben mi? Başka bi yerede yazmışsın anlamadım
Yok kız sana demedim :) Sen sıkmıyorsun ki beni :)

Ruzulhuzun
05-04-2015, 12:11 AM
Nedense yazdıklarıyla hep beni güldürüyor belkide bende bir çeşit koşullanma yaptı o yazdıkça ben gülüyorum:)

kafanet.
05-04-2015, 12:25 AM
ben bir değişiklik yapıp diğer sitedeki birini yazıcam
kendimi değerli hissettiren değerli insan ağırbaşlı güvenilir sevecen anlayışlı eşine az rastlanır güzel insan sevildin mutlu olmasını dilerip hep

sessizsakin
08-04-2015, 09:35 PM
Bir öylesin bir böyle seni çözemedim ama her neyse de iyi ki varsın iyi ki seni tanımışım. Bana çok şey öğrettin :)

sessizsakin
08-04-2015, 09:40 PM
Seni tanımıyorum ama seninde sohbetin güzel kafa dengi birisin :) Seni buralarda hep görmek isterim :)

kafanet.
08-04-2015, 10:09 PM
Senin kadar zıpçıktısını görmedim ama neşeli bi muhabbetin var foruma renk katmaya devam et

sessizsakin
08-04-2015, 11:03 PM
Senin kadar zıpçıktısını görmedim ama neşeli bi muhabbetin var foruma renk katmaya devam et
Zıpçıktı ne demek :) Bu kelimenin anlamını bilmiyorum. Yeri gelmişken öğrenelim :)

kafanet.
08-04-2015, 11:17 PM
Zıpçıktı ne demek :) Bu kelimenin anlamını bilmiyorum. Yeri gelmişken öğrenelim :)
Asıl anlamı görgüsüz olmakla birlikte ben bu manada kullanmıyorum kesinlikle bizim burda fırlamanın bir türevi olarak kullanılır davetsiz gelen gelince neselendiren konuyu başka yönlere kolaylıkla çekebilen birazda patavatsız gibi gibi yani :)

sessizsakin
08-04-2015, 11:20 PM
Asıl anlamı görgüsüz olmakla birlikte ben bu manada kullanmıyorum kesinlikle bizim burda fırlamanın bir türevi olarak kullanılır davetsiz gelen gelince neselendiren konuyu başka yönlere kolaylıkla çekebilen birazda patavatsız gibi gibi yani :)
Hmm anladım. Teşekkürler bu bilgiyi paylaştığın için :)

kafanet.
08-04-2015, 11:44 PM
Hmm anladım. Teşekkürler bu bilgiyi paylaştığın için :)
Rica ederim :)

sessizsakin
08-04-2015, 11:52 PM
Bu adam kafayı yemiş olmalı :) Diyecek bir şey bulamıyorum.

kafanet.
09-04-2015, 06:59 PM
nasıl bir insan ki bu :confused: anlam veremedim veremiyorum :)

öyle yani
09-04-2015, 07:55 PM
Çok inatçı harbiden :-D

sessizsakin
09-04-2015, 08:05 PM
Çok inatçı harbiden :-D
Sen hep gülüyorsun ne güzel bir huyun var senin :)

kafanet.
09-04-2015, 08:26 PM
Bir kahkaha bir kilo biftek sözünü hayatına uygulamış ne güzel işte :D

sessizsakin
09-04-2015, 08:28 PM
Bir kahkaha bir kilo biftek sözünü hayatına uygulamış ne güzel işte :D
Gerçi bizde hep gülüyoruz da :)

kafanet.
09-04-2015, 08:31 PM
Gerçi bizde hep gülüyoruz da :)
Ne güzel işte :D
#zivrisinek e sormak istiyorum malum kişi hangi türe giriyor acaba evde beslemek doğrumu :D

sessizsakin
09-04-2015, 08:33 PM
Ne güzel işte :D
#zivrisinek e sormak istiyorum malum kişi hangi türe giriyor acaba evde beslemek doğrumu :D
Olsun yine de öyle deme :)

kafanet.
09-04-2015, 08:46 PM
Olsun yine de öyle deme :)
Ya evt sonuçta bir insan alay etmek doğru değilde oda kaşınıyor biraz ama :D

öyle yani
09-04-2015, 09:13 PM

Okadar gulmem de alışkanlık olmuş o simgesi kullanmak.:-)

sessizsakin
09-04-2015, 09:17 PM
Okadar gulmem de alışkanlık olmuş o simgesi kullanmak.:-)

Bende de öyle :)

kafanet.
09-04-2015, 09:25 PM
Moderatörün de dediği gibi banlandıkça bumerang gibi geri dönen şahsiyet :)

öyle yani
09-04-2015, 09:28 PM
Moderatörün dediği gibi banlamadıkça bumerang gibi geri dönen şahsiyet :)

:-D yeni siteme moderatör olmayı düşünmez mi bol bol yazı ya ihtiyacım var ya onda da o yetenek var.:-D

kafanet.
09-04-2015, 09:34 PM
:-D yeni siteme moderatör olmayı düşünmez mi bol bol yazı ya ihtiyacım var ya onda da o yetenek var.:-D

Bilmem kendisine bi sor istersen :) ama bence siteyi katletmiş olursun :) kimse girmez onun yazılarını görünce senin site onun günlük olur çıkar :D

kafanet.
12-04-2015, 05:01 PM
seninle konuşanda kabahat zaten hiç mi düşünmezsin ki..

kafanet.
14-04-2015, 11:48 PM
Ayvayı yedik gördüm ve başıma ağrılar girmeye başladı :)

kafanet.
18-04-2015, 12:24 AM
evt sen hep böyle kalmalısın biz seni böyle sevdik :) şiir gibi kadın
şiirin vücut bulmuş hali :rolleyes:

sessizsakin
18-04-2015, 09:08 PM
Seninle sohbet etmeyi özlüyorum çoğu zaman :) Değerin yanımda çok büyük. Seni tanımak iyi geldi bana ve bir şeyler kattı hayatıma. Tecrübelerine, üslubuna, kişiliğine hayranım :)

alpha
22-04-2015, 11:54 PM
Bu foruma içimi döküp eski beni buraya gömüp gitmekti amacım. Bir anda kendimi eski neşeli günlerimdeki gibi hissettim ve eskisi gibi davranmayı denemeye karar verdim..

Kimin sayesinde mi? Senin sayende...

sessizsakin
23-04-2015, 11:21 AM
Sen çok akıllı bir insansın :)

sessizsakin
23-04-2015, 11:29 AM
Beni düşündüğün için değer verdiğin için teşekkür ederim abicm senin yerin de ayrı bende :) Senin mesajını görmek mutlu çok mutlu etti beni. Varlığın yeter.

sessizsakin
23-04-2015, 01:57 PM
Senin hatrına burdayım. Sen ve bir kişi daha var. İyi ki varsınız :)

sessizsakin
25-04-2015, 04:39 PM
Başlarda ne demek istediğini anlamamıştım hatta şöyle söylesem daha doğru olur sanki anlamıştım ama çok abarttığını düşünmüştüm. Evet biraz fazla abarttın ama haklısın biliyor musun? İnsanlar bende, sende, öbürü de dış güzelliğe bakıyoruz. Bu bir gerçek.

losstar
26-04-2015, 02:12 PM
kesinlikle iyi anlaşırım dediğim bi insan
sessiz diyebilirim ama çoğu yede görebilirsiniz o biliyo kendini :)

sessizsakin
01-05-2015, 11:41 AM
Sen iyi birisiydin ve gerçekten bana bir zararın yoktu. Bir şeyler anlatıp rahatlıyordun bende dinliyordum. Başkasına yaptığın hareketten dolayı gözümde bir değerin kalmadı. Bir kere bir insan gözümden düşerse ona geri eskisi gibi davranamıyorum ben. Zaman zaman geri geliyorsun biliyorum hem hislerimden hem de kullandığın nicklerden seni tanıyorum :) Kendine iyi bak. Yolun açık olsun. Ne demek istediğimi anla olur mu?

sessizsakin
03-05-2015, 10:45 AM
Ne kadar itici bir insan :eek: Hiç ısınamadım sana ve sana benzeyenlere. Allah karşılaştırmasın böyle insanlarla diyorum.

kafanet.
09-05-2015, 11:29 PM
Yürü be yalnızlığın prensesi kim tutar seni :cool: ;)

kafanet.
11-05-2015, 07:16 PM
seninle arkadaş olmak isterdim iyi birine benziyordun tanıdığım kadarı ile :)

Bülent
11-05-2015, 07:29 PM
..............

sessizsakin
11-05-2015, 07:58 PM
Bir insan bir insandan ancak bu kadar nefret eder. Adını görünce bile tiksiniyorum. Terbiye denen bir şey yok.

kafanet.
12-05-2015, 07:55 PM
evet anladım anladım :) ulen bunlar hepmi bana denk gelir ya hu :D

gülfem
12-05-2015, 08:26 PM
samimi, cana yakin, kibar :)

sessizsakin
12-05-2015, 08:57 PM
Seninle tanıştığım için çok mutluyum. Hayatıma bir ömür hiç bitmeyecek bir dostluk kattın. İyi ki varsın. Seni seviyorum canım benim :) Hiçbir şey için beni pişman etmedin. Senin gibi birini bir daha zor bulurum biliyorum o yüzden değerin yanımda o kadar çok ki kelimeler yetmez :)

kafanet.
12-05-2015, 09:34 PM
samimi, cana yakin, kibar :)

Seninle tanıştığım için çok mutluyum. Hayatıma bir ömür hiç bitmeyecek bir dostluk kattın. İyi ki varsın. Seni seviyorum canım benim ) Hiçbir şey için beni pişman etmedin. Senin gibi birini bir daha zor bulurum biliyorum o yüzden değerin yanımda o kadar çok ki kelimeler yetmez :)

Ben dimi ya :D ben işte ne mükemmel insanın ben ya kendimle gurur duydum şuan :D

gülfem
12-05-2015, 09:38 PM
Ben dimi ya :D ben işte ne mükemmel insanın ben ya kendimle gurur duydum şuan :D

ay hayir ben o ben :D nasil tatli bi insanim allahim yarabbim :o

kafanet.
12-05-2015, 09:54 PM
ay hayir ben o ben :D nasil tatli bi insanim allahim yarabbim :o

Sen mi :confused:

Bülent
12-05-2015, 09:56 PM
...... :)...

gülfem
12-05-2015, 09:58 PM
Sen mi :confused:

degil miyim :confused:

kafanet.
12-05-2015, 10:13 PM
degil miyim :confused:

Bilemedim şimdi ne desem ki :confused:

gülfem
12-05-2015, 10:15 PM
Bilemedim şimdi ne desem ki :confused:

tamam bosver -_-

öyle yani
12-05-2015, 10:50 PM
Herkes gelin güvey olmuştur :-D.

kafanet.
12-05-2015, 10:58 PM
tamam bosver -_-

Tatlısın tatlı balkı lokma tatlısı kadar hemde :D gülfemcim

gülfem
12-05-2015, 11:04 PM
Tatlısın tatlı balkı lokma tatlısı kadar hemde :D gülfemcim

sagol :o ..........

Selina
12-05-2015, 11:08 PM
Cok tesekkür ederim Kimenem herzaman , senin varliligin yeter
Aldigim her kararda beni destekleyip,yalniz birakmayan dostum, arkadasim Selina'ya buradan bir tesekkur etmek istedim:)

montevo
13-05-2015, 10:21 AM
aşık mı oluyorum platonik mi yapıyorum yoksa ne oluyorum çözemedim :)

sessizsakin
13-05-2015, 01:05 PM
Herkes gelin güvey olmuştur :-D.
Ben Walter' in o gün yaptığı yorumdan sonra üstüme alınmamaya karar verdim :D Alınmamak lazım sonra iyi olmuyor :D

gülfem
13-05-2015, 01:51 PM
Ben Walter' in o gün yaptığı yorumdan sonra üstüme alınmamaya karar verdim :D Alınmamak lazım sonra iyi olmuyor :D

ben sakasina üstüme aldim senin dün yazdigini :)

sessizsakin
13-05-2015, 01:54 PM
Biliyorum canım :) Normalde de bazen gerçekten üstümüze alınıyoruz ya ondan söyledim. Bende alınıyordum artık alınmıyorum :)

kafanet.
13-05-2015, 07:03 PM
ben sakasina üstüme aldim senin dün yazdigini :)

aynen gırdırına :) yoksa sessiz beni bilir ben sessizi :)
o yüzden ne gelin oluruz nede güvey #öyleyani
maksat gırgır olsun :)

gülfem
13-05-2015, 07:23 PM
aynen gırdırına :) yoksa sessiz beni bilir ben sessizi :)
o yüzden ne gelin oluruz nede güvey #öyleyani
maksat gırgır olsun : )

benim yazdigim zaten sanaydi :)
fakat sessiz sakinin kini bilemem tabi.. :)

kafanet.
13-05-2015, 07:26 PM
benim yazdigim zaten sanaydi :)
fakat sessiz sakinin kini bilemem tabi.. :)

teşekkür ederim gülfemcim :)
onunkininde kime olduğunu tahmin ediyorum da neyse boşver :)

Bülent
13-05-2015, 07:26 PM
hala saklanıyor hala gizleniyor hayat ve insanlar çok garip çokk...

gülfem
13-05-2015, 07:38 PM
onunkininde kime olduğunu tahmi6n ediyorum da neyse boşver :)

rica efenim :o

Bülent
13-05-2015, 07:50 PM
yok böle bişi...

sessizsakin
13-05-2015, 08:22 PM
onunkininde kime olduğunu tahmin ediyorum da neyse boşver :)
Bende öyle yani arkadaşıma söylemiştim :)

kafanet.
13-05-2015, 08:27 PM
Bende öyle yani arkadaşıma söylemiştim :)

tahminim doğruymuş abi desen alpha derdim abi olmayınca öyle yani :)

sessizsakin
13-05-2015, 08:41 PM
Alpha abimle pek muhabbetimiz olmadı bir kere onun içinde bir şey yazmıştım ama :) Öyle işte :) Söyleyeyim dedim :)

gülfem
13-05-2015, 08:51 PM
Alpha abimle pek muhabbetimiz olmadı bir kere onun içinde bir şey yazmıştım ama :) Öyle işte :) Söyleyeyim dedim :)

demek alpha yasli :p

öyle yani
13-05-2015, 08:53 PM
Sessizsakin böle güzel bir yazı için sadece teşekkür edilir.:)) aynı şekilde seviliyorsun.

sessizsakin
13-05-2015, 09:07 PM
Sessizsakin böle güzel bir yazı için sadece teşekkür edilir.:)) aynı şekilde seviliyorsun.
Rica ederim canım benim :) Sen burada tanıdığım en mükemmel insanlardan birisin :)

sessizsakin
13-05-2015, 09:08 PM
Buraya girmesem bile seninle bağlantımı koparmam hiç bir zaman bunu bil :)

gülfem
13-05-2015, 09:08 PM

Rica ederim canım benim :) Sen burada tanıdığım en mükemmel insanlardan birisin :)

tabi ya, biz patlayalim catlayalim.. siz sevin birbirinizi -_-

sessizsakin
13-05-2015, 09:10 PM
tabi ya, biz patlayalim catlayalim.. siz sevin birbirinizi -_-
Canım inan insan olan her yerde aynı insan :) Bunun sanalı gerçeği falan yokmuş bunu onun sayesinde anladım ben.

gülfem
13-05-2015, 09:12 PM
Canım inan insan olan her yerde aynı insan :) Bunun sanalı gerçeği falan yokmuş bunu onun sayesinde anladım ben.

güzellik maddi varlik falan kiskanmam ama niyeyse sevgiyi arkadasligi kiskanirim :) umarim hep iyi olursunuz :o

sessizsakin
13-05-2015, 09:14 PM
güzellik maddi varlik falan kiskanmam ama niyeyse sevgiyi arkadasligi kiskanirim :) umarim hep iyi olursunuz :o
İnşallah canım sağolasın :) Seninde hep seveceğin insanlar çıkar karşına inşallah :)

gülfem
13-05-2015, 09:15 PM
İnşallah canım sağolasın :) Seninde hep seveceğin insanlar çıkar karşına inşallah :)

cok ümitsizim bu konuda.. pek inancim kalmadi..

kafanet.
13-05-2015, 09:19 PM

anlıyorum evt anlıyorum ...

sessizsakin
13-05-2015, 09:22 PM

Öyle deme bak sizde #kafanetle gayet iyisiniz :) Hem iyi insanlar hala bitmedi varlar :) Az da olsa bitmediler :)

gülfem
13-05-2015, 09:23 PM
Öyle deme bak sizde #kafanetle gayet iyisiniz :) Hem iyi insanlar hala bitmedi varlar :) Az da olsa bitmediler :)

ben real hayattan arkadas anlaminda diyorum aslinda.. gerci forumdan falan tanistigim hic bi kizla arkadas olamadim nerdeyse.. anlasamiyorum kizlarla sanirim.. bilmiyorum

sessizsakin
13-05-2015, 09:25 PM
ben real hayattan arkadas anlaminda diyorum aslinda.. gerci forumdan falan tanistigim hic bi kizla arkadas olamadim nerdeyse.. anlasamiyorum kizlarla sanirim.. bilmiyorum
Benimle anlaşabilirsin bence :) Denemek lazım. Gerçek hayata gelirsek sayılı olacak zaten fazlası zarar bence. Bir kaç tane olsun yeter.

gülfem
13-05-2015, 09:26 PM
Benimle anlaşabilirsin bence :) Denemek lazım. Gerçek hayata gelirsek sayılı olacak zaten fazlası zarar bence. Bir kaç tane olsun yeter.

Sen anlasilacak iyi arkadas olunacak bi arkadasa benziyorsun fakat ben artik yasima yakin insanlarla arkadas olmak istiyorum :) kücüklerle olmuyor..
gerci senin yasini bilmiyorum ama...

kafanet.
13-05-2015, 09:28 PM
o kafanet. i saymaz neden saysın ki dimi

gülfem
13-05-2015, 09:29 PM
o kafanet. i saymaz neden saysın ki dimi

hayir ya o anlamda degil ben kiz olarak söylyorum :)

sessizsakin
13-05-2015, 09:31 PM
Sen anlasilacak iyi arkadas olunacak bi arkadasa benziyorsun fakat ben artik yasima yakin insanlarla arkadas olmak istiyorum :) kücüklerle olmuyor..
gerci senin yasini bilmiyorum ama...
Yaşa pek takılmamak lazım. Akıl yaşta değil baştadır derler ya çok doğru aslında. 22 yaşındayım ben. Sen?

kafanet.
13-05-2015, 09:32 PM
hayir ya o anlamda degil ben kiz olarak söylyorum :)

tabi tabi bilirim :)

gülfem
13-05-2015, 09:35 PM
Yaşa pek takılmamak lazım. Akıl yaşta değil baştadır derler ya çok doğru aslında. 22 yaşındayım ben. Sen?

yok valla öyle degil benim icin.. yasima yakin olsun.. hep kücüklerle arkadaslik ettim zaten.. ben anlasamiyorum olmuyor :) 2 bucuk ay sonra 28e giricem..

tabi tabi bilirim :)

yok gercekten bak :)

sessizsakin
13-05-2015, 09:40 PM
Vay be büyükmüşsün ben o kadar beklemiyordum seni :) Peki sen daha iyi bilirsin bir bildiğin vardır elbet :) Bende genelde hep büyüklerle arkadaşlık kurarım. Küçük de vardır ama çok az var :)

sessizsakin
13-05-2015, 09:41 PM
30 yaşında ama çok samimi olduğum arkadaşlarım vardır :D

gülfem
13-05-2015, 09:42 PM
Vay be büyükmüşsün ben o kadar beklemiyordum seni :) Peki sen daha iyi bilirsin bir bildiğin vardır elbet :) Bende genelde hep büyüklerle arkadaşlık kurarım. Küçük de vardır ama çok az var :)

evet malesef yasli kaliyorum sizlere göre :p

kafanet.
13-05-2015, 10:03 PM
evet malesef yasli kaliyorum sizlere göre :p

yaa evt çok yaşlıymışsın :)

gülfem
13-05-2015, 10:16 PM
yaa evt çok yaşlıymışsın :)

sen de gencsin anlasilan :)

kafanet.
13-05-2015, 10:19 PM
sen de gencsin anlasilan :)

tabi ki gencim :) onbeşime gireli 8-10 ay oldu :D

sessizsakin
13-05-2015, 10:21 PM
tabi ki gencim :) onbeşime gireli 8-10 ay oldu :D
:D Evet :D

Selina
19-05-2015, 06:53 PM
uiiiii kimenem ;)

Ruzulhuzun
20-05-2015, 02:17 PM
Beğendiğim bir Kişiliği var açık sözlü lafını esirgemez ilginç bir kişilik önceden sürekli takip ettiğim biri şimdi ise profiline bile uğramıyorum.

montevo
20-05-2015, 02:40 PM
sesi güzel birisi vardı.adını unuttum :(

Bülent
20-05-2015, 08:14 PM
gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen?
:)

kafanet.
20-05-2015, 11:53 PM
bilmedende olsa üzüyorum belki :( ve bunun olmasına üzülüyorum :(

Ruzulhuzun
21-05-2015, 11:40 PM
Tipi konusunda fazla abartıyor gibi tipini Görmüş biri olarak öyle olduğunu düşünmüyorum nedense bana eski Türk filmlerini anımsattı.

montevo
22-05-2015, 04:18 PM
Tipi konusunda fazla abartıyor gibi tipini Görmüş biri olarak öyle olduğunu düşünmüyorum nedense bana eski Türk filmlerini anımsattı.

bi an kendim sandım.

kafanet.
24-05-2015, 03:59 PM
barışmam!.

Ruzulhuzun
24-05-2015, 07:59 PM
Bir haftadır yok ne yapıyor acaba neden foruma girmiyor.

kafanet.
24-05-2015, 08:16 PM
Bu üyenin içine bişey kaçmış bu eski bu değil.
ya da biri üyeliğini ele geçirmiş

alpha
24-05-2015, 09:02 PM
Banlansin istiyorum :))

kafanet.
24-05-2015, 09:06 PM
İçinde patlar :D

alpha
24-05-2015, 09:44 PM
Bir lafı kırk kere söylersen olurmuş. :)

Kismet davul caldircam arkandan :)

alpha
24-05-2015, 11:42 PM
İstemek sucmu istiyorum iste

alpha
24-05-2015, 11:51 PM
İnanamiyorum. Sakalastigimizi anladigindan emindim o uyenin. Anlamadiysa insallah banlanmaz. Ne sorunu kimseyle sorunumuz yok sukur degil mi ?

alpha
24-05-2015, 11:53 PM
Oda olmazsa buralar cekilmez.

Bülent
28-05-2015, 12:13 PM
kendisi gözümde bir kanser hücresi gibidir. sürekli kendini kopyalayabilme özelliğine sahip.
durduramıyoruz.. 1001 surat tam anlamıyla..:)

haksızlık etmiyim kendisine forumda birkaç böyle hücre mevcut ve heryeri sarmışlar bayağı ileri safhada hemde bu hücre yapılanması.. ve bunun
bir çözümü yok... böyle gelmiş böyle gidecek..

Bülent
28-05-2015, 10:03 PM
şimdi artık kıyıya yaklaşamayacak kadar açık denizlerde yolunu şaşırmış gözüküyor.

Dvrmchrkt
29-05-2015, 09:23 AM
Çok güzel eserler paylaşıyorsun, devam et kardeşim

kafanet.
29-05-2015, 09:05 PM
kim ki acaba :confused:

kafanet.
30-05-2015, 11:13 PM
Keşke... neyse Umarım iyisindir....

depresif42
01-06-2015, 09:08 PM
"yazdığım renk" buralarda mısın?

montevo
01-06-2015, 09:14 PM
benim 8 sene sonraki halim kendisi

Schwatzer
01-06-2015, 09:58 PM
Hepiniz çok değerlisiniz... :)

kafanet.
02-06-2015, 09:42 PM
soğudun!..

Bülent
02-06-2015, 09:49 PM
"insanın zihninde yarattığı imgeler de.." o biliyor.

Bülent
02-06-2015, 09:59 PM
"tedbirli ve düşünceli bir adam ama şerefli değil" bence.

Bülent
02-06-2015, 10:10 PM
tam olarak bir "Osmanlı Çocuğu" olduğunu düşünüyorum.

kafanet.
05-06-2015, 10:48 PM
Özlendin şimdiden...

Ruzulhuzun
05-06-2015, 11:35 PM
Bu kadar düşünceli olduğunu bilmiyordum seni takdir ediyorum:) acaba başkalarıda öyle düşünüyor mudur?

Bülent
08-06-2015, 05:55 PM
Muhayyele yönü güçlüymüş. ;)

kafanet.
09-08-2015, 04:12 PM
inanmıştım...

gloxinia
30-08-2015, 04:30 AM
burda öyle biri var mı bilmiyorum da olur ya birisi çıkar herkezi ifade eden bişey söyler millet hayretle bakar sonra yüzlerde bi gülümseme ^^

Abraxas
18-09-2015, 08:15 PM
kendisi benim için yok hükmündedir. bokböceğinden halsizcedir açıkcası daha iyi bi ifade bulamıyorum...

bilginn
29-10-2015, 04:18 PM
Çok özenti, diyorum ki vay be.

Bazısına ise sözcükler kifayetsiz kalıyor. Sözcük bile bulamıyorum.

karabulut
30-10-2015, 01:24 AM
kim acep :rolleyes:

yorum
02-12-2015, 09:19 PM
Baş harfi K son harfi E ile biten bir üyeyi bu sitede görünce çokk mutlu oluyorum:))

yorum
10-12-2015, 01:05 PM
tarzın hep aynı değişim 0 :)

mathilda
10-12-2015, 01:36 PM
sana ne desem az.git burdan :D

coşku
16-11-2016, 04:36 PM
kadın forumlarından gelmiş gibi yorumları olan gördüğüm ilk üye.

u2222
20-11-2016, 05:23 PM
Adam fln Değil

nickname
20-11-2016, 07:16 PM
şaşırtıcı bir biçimde beklemediğim bir şekilde müzik zevkini beğendim ince eleyip sık dokuduğum halde

istanbu1525
21-11-2016, 11:47 AM
Sen şeytanlaşmış bir insansın. Senin gibilerin şerrinden Allah'a sığınmak lazım.

osmangazi
21-11-2016, 12:19 PM
Kendini beğenmiş. Her konuda bir fikri var , çok bilmiş.

Gül pembe
21-11-2016, 01:27 PM
Kimse benim hakkımda yorum yapmamış ya da yapmış mı desem :D

geray
22-11-2016, 03:06 AM
göz göre göre arkadan konuşturma servisi

nickname
22-11-2016, 03:47 PM
yazılarına ve olaylara bakış açına hayran kalıyorum her yazında abi

osmangazi
22-11-2016, 04:19 PM
kendine bakmadan bir de adamı tersledi ucube.

nickname
25-11-2016, 12:27 AM
sade,net bir şekilde yazıyor. tarzını sevdiğim bir abi. ancak şaşırtıcı kısmı aynı zamanda kindar olması

nickname
25-11-2016, 12:35 AM
dün kırdım seni pişman değilim laflarımdan dolayı ancak bi moral bozuklugu geldi üstüme.. seni kırmak istemezdim ve gerçekten bu duruma üzüldüm. beni terslediginin ve trip attıgının farkındayım ancak böyle olması gerekiyormuş demekki. ve sana hakaret etmedim başka şeylere ettim şahsına degil. şahsına 1-2bişi söyledim kabul ediyorumda genede kırdık işte zaten o konuya hiç girmemem gerekiyordu. senin gibi iyi ve temiz bir kızı üzdüm. ve korktugun şeyleri asla yapmicagımı bil. güvendesin yani senin deyiminle. işte bende gelip bunları buraya yazabiliyorum cidden üzgünüm keşke böyle olmasaydı.Bu arada bende konustugumuz konuya at gözlüğüyle bakıyorum lütfen alınma. umarım sende derslerine yogunlaşırsın ve iyileşirsin.

peacelover
02-12-2016, 12:41 AM
ateş olmayan yerden duman çıkmaz. yarası olan gocunur.

geray
02-12-2016, 01:40 AM
hayırdır ??

yorum
03-01-2017, 11:24 PM
Söylenecek okadar şey var ki, varılacak hiç bir yer yok.çok daha uzun bir süre ortadan kayboluyorum.sana sarfettiğım ağır sözler için de kusuruma bakma.umarım daha güçlü olur başkasına faydalı olabilecek potansiyele varıp sağlığına kavuşursun.hoşçakalın.