4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Çalıştığınız ortamdan,hayatınızdan memnun musunuz acaba?

Karar Dönemi
    Yer
    Ankara

Standart Çalıştığınız ortamdan,hayatınızdan memnun musunuz acaba?

Ben bipolar hastası olduğum için bulunduğum her ortamdan çabuk sıkılan biriyim,yani bir iş ortamında 2 yıldan fazla çalışamıyorum,,Sanki buhran geçiriyorum,şimdiki işimde çalışalı tam 17 ay oldu.İstikrarlı olmaya çalışıyorum, resmen zorluyorum kendimi.Yeni bir ortama alışmakta elbetdeki zor oluyor ama yeni insanlar yeni ortam ve yeni iş dalları beni hep cezbediyor.Çoğu zaman kendimden de sıkılıyorum.Gerçi şu an sürekli kendini tekrarlayan iş dalında, özel bir hastanede çağrı merkezinde görev yapmaktayım.Bu piyasa koşullarında ne güzel işin var, çok şanslısın,şükret haline diyorum.Ama ben hayatla çok mücadele ettim,depresif dönemimin en dipine inmiş halimde bile çalıştım,inanın kolay değil.Ama bazen kendimide taktir ediyorum.Hayat çoğu zaman bana çok acı geliyor ama bazen hayat hiç ummadığınız bir zamanda öyle bir süpriz yapıyorki şaşıp kalıyorsunuz.Kim ne derse desin hayat her şeye rağmen çok güzel,biz güzelleştirdiğimiz süre içerisinde.Çok kötü olduğum zamanlarda içimden bu saatler,günler geçecek güneşi tekrar göreceksin diyorum,sabrediyorum.Hayatda her zaman mutlu olmanız ve gülümsemeniz dileğiyle sevgiyle kalın.
    Konu Banfif tarafından (31-03-2010 Saat 07:40 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi tened - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Darısı bizim başımıza

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgili banfif ,insan bir zamandan sonra tekduzelige alışıyor ve bulundugu ortamdan sıkılıyor dogal olarak ama kendine telkin edip bu sıkıntılarını en aza indirebilmen takdir edilecek bir davranış .

işinden sıkıldıgını hissettigin zamanlarda benim onerim kısa surelide olsa izin alıp ,iş ortamından uzaklaşman tam anlamıyla kafanı dinlemeye çalışman böylece ortam degişikligi sana iyi gelicektir ve işine dondugunde eskisi kadar sıkılmazsın .

şu ekonomik krizde işinin olması bile çok buyuk bir şans ,eger işsiz olsaydın çok daha fazla sıkılacak çok daha fazla yıpranıcaktın o yuzden dedigim gibi yapmaya çalış .

evet bu sıkıntılı gunlerden sonra mutlaka ama mutlaka guneşi gorecksin ,yeterki buna tum kalbinle inan .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi
    Yer
    Ankara

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili banfif ,insan bir zamandan sonra tekduzelige alışıyor ve bulundugu ortamdan sıkılıyor dogal olarak ama kendine telkin edip bu sıkıntılarını en aza indirebilmen takdir edilecek bir davranış .

işinden sıkıldıgını hissettigin zamanlarda benim onerim kısa surelide olsa izin alıp ,iş ortamından uzaklaşman tam anlamıyla kafanı dinlemeye çalışman böylece ortam degişikligi sana iyi gelicektir ve işine dondugunde eskisi kadar sıkılmazsın .

şu ekonomik krizde işinin olması bile çok buyuk bir şans ,eger işsiz olsaydın çok daha fazla sıkılacak çok daha fazla yıpranıcaktın o yuzden dedigim gibi yapmaya çalış .

evet bu sıkıntılı gunlerden sonra mutlaka ama mutlaka guneşi gorecksin ,yeterki buna tum kalbinle inan .
    Dilekleriniz,düşünceleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.Bende mayısın 22sini dört gözle bekliyorum,tatile çıkıcam.Eminimki bu tatil bana çok iyi gelecek.Sürekli sıkılıyorum dersem zamanımı çok kötü kullanmış olurum ve saatlerim boşa gider,dediklerinizi uygulayacağım.Herkeze güneşli güzel günler dilerim,sevgiler....