Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: <<< ayak fetişizmi bir rahatsızlıkmıdır >>>

Karar Dönemi
    Yer
    ankara

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutemadiyen seviyorsun yani sen kadinlari Ya senin su avatara bayildim, moralim bozuldukca bakiyorum, inan cok iyi geliyor.Aninda yuzumde kocaman bir gulumseme oluyor.Sirf bunun icin bile sana tesekkur borcluyuz
    iyi geldiğini biliyorum paradox hanım.. kadınları kraliçe olarak görmeyi severim bildiğiniz üzere...türk kadınları şımartılmaya pek alışkın olmadıkları için bir erkeğin kendilerine bu şekilde bakmasını yabancı karşılayabiliyorlar yahut kolay anlayamıyorlar...çünkü toplumda yaygın olan birşey değil bu...ama britney spears amerikada elinde kamçıyla sahneye çok rahat çıkarak erkeklere özel mesajlar verebiliyor...bu nokta dikkate şayan doğrusu...
    üniversite yıllarımda kız arkadaşımın ayaklarını öptüğümde çok şaşırmıştı !!! dedi bir erkek kızın ayağını nasıl öper ?? kölesi bile olur dedim !! erkekten erkeğe değişir...

Karar Dönemi Ottoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Hastalık TIR!

Yani bir de soruyor arkadaş Hastalık mı? diye.Bu siteye bu arkadaşa bir iki çift laf edeyim diye üye oldum.
    Bu ne saçma bir şey böyle?Yok kadınlar tapılacak yaratıklarmış,kölesi olurmuş,kadınlar dünyayı idare etseymiş iyi olurmuş,bilmem neymiş.Kadın dediğin nedir ki?44 yaşımdayım,Ankara ve İstanbul'da geçti hayatım,Üniversite mezunuyum,hayatımda bir tane bile akıllı kadın görmedim.Gerçi bu arkadaşı akıl değil, başka şeyler ilgilendiriyor ama,aklı ve midesi nasıl kaldıyor anlamadım.
    Evet,bu bir hastalıktır,bundan kurtulmalısın Sayın Renault Megane.

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Bencede ölçüyü aştın arttık, kadınlara bu dünyadaki tek değer veren erkek sen değilsin, hem verdiğin değerde değer olsa çıkıp ortayerde yazıp durmazdın, kadınların ayaklarını öpüyor olman kadınları değerli yapmaz herkese ballandıra ballandıra anlatman seni değersiz yapar. Sorunum var dedin birsürü fantazine katlandık birşey demedik ama uzattıkçada uzattın, şunu bilki senin zevklerinle bu forumdaki kimse ilgilenmiyor kimsede bu anlattıklarını duymak zorunda değil.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

paradox
    Guest

Alıntı Ottoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani bir de soruyor arkadaş Hastalık mı? diye.Bu siteye bu arkadaşa bir iki çift laf edeyim diye üye oldum.
    Bu ne saçma bir şey böyle?Yok kadınlar tapılacak yaratıklarmış,kölesi olurmuş,kadınlar dünyayı idare etseymiş iyi olurmuş,bilmem neymiş.Kadın dediğin nedir ki?44 yaşımdayım,Ankara ve İstanbul'da geçti hayatım,Üniversite mezunuyum,hayatımda bir tane bile akıllı kadın görmedim.Gerçi bu arkadaşı akıl değil, başka şeyler ilgilendiriyor ama,aklı ve midesi nasıl kaldıyor anlamadım.
    Evet,bu bir hastalıktır,bundan kurtulmalısın Sayın Renault Megane.
    Megane evet bolca sacmaliyor kabul...Peki ya sizin ondan farkiniz ne? Aklinizca ona tepki vermek adina kadinlari asagiliyorsunuz.Utanmadan birde egitimli biri oldugunuzu yazmisiniz.Akilli kadin gorememis olmaniza inanin hic sasirmadim.Zekayi farketmekte bir zeka istedigi icin sanirim siz oldukca zorlandiniz bu konuda...

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Megane evet bolca sacmaliyor kabul...Peki ya sizin ondan farkiniz ne? Aklinizca ona tepki vermek adina kadinlari asagiliyorsunuz.Utanmadan birde egitimli biri oldugunuzu yazmisiniz.Akilli kadin gorememis olmaniza inanin hic sasirmadim.Zekayi farketmekte bir zeka istedigi icin sanirim siz oldukca zorlandiniz bu konuda...
    Bence haklı akıllı kadın yok, ama akıllı erkekte yok, bu dünyada herkeste bir anormallik var, kimse tam normal değil
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

paradox
    Guest

Alıntı platoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence haklı akıllı kadın yok, ama akıllı erkekte yok, bu dünyada herkeste bir anormallik var, kimse tam normal değil
    Beni cok sasirttin sevgili Platoni.Boylesine kadinlarin asagilandigi ''kadin dedigin nedir ki'' gibi sacmaliklarin yazildigi bir konuyu onayliyor ola bilecegine hic ihtimal vermezdim dogrusu..

Standart Platoni haklı.

Beni cok sasirttin sevgili Platoni.Boylesine kadinlarin asagilandigi ''kadin dedigin nedir ki'' gibi sacmaliklarin yazildigi bir konuyu onayliyor ola bilecegine hic ihtimal vermezdim dogrusu..
    Erkek dediğin nedir ki?Ama istisnai olarak erkekler arasından akıllı adamlar çıkıyor.Peygamberler,elektriği,ampülü,uzay mekiğini falan icat edenler hep erkek nedense.

Karar Dönemi opinionn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkek dediğin nedir ki?Ama istisnai olarak erkekler arasından akıllı adamlar çıkıyor.Peygamberler,elektriği,ampülü,uzay mekiğini falan icat edenler hep erkek nedense.
    Kesinlikle diğer konuya baktıktan sonra size şu yorumu getiriyorum, Allaha inanmıyorsanız,inanmayın. Ama gelip burada saçma sapan içi boş cümleler yazmayın. İnsanların sabrı var. Alay eder gibi peygamber efendilerimizi ne hakla karşıtıyorsun? Seni kim yolluyor burayada, aklınca misyonerlik mi yapıyorsun..
    Ayrılıklar ayrıntıları incitir..
    Yüreğimin dili kalemim oldu.

Alıntı opinionn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle diğer konuya baktıktan sonra size şu yorumu getiriyorum, Allaha inanmıyorsanız,inanmayın. Ama gelip burada saçma sapan içi boş cümleler yazmayın. İnsanların sabrı var. Alay eder gibi peygamber efendilerimizi ne hakla karşıtıyorsun? Seni kim yolluyor burayada, aklınca misyonerlik mi yapıyorsun..
    Sizin psikolojik sorunlarınız var galiba.Yatmam lazım saat geç oldu,uykum geldi.Allah yanımda diyorum,inanmadığımı söylüyorsunuz.Ben enel Hakk demişim.

Karar Dönemi opinionn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizin psikolojik sorunlarınız var galiba.Yatmam lazım saat geç oldu,uykum geldi.Allah yanımda diyorum,inanmadığımı söylüyorsunuz.Ben enel Hakk demişim.
    Doğru uykunuz gelmiş siz yatın. psikolijik sorunlarım tescillenirse size söylerim
    Ayrılıklar ayrıntıları incitir..
    Yüreğimin dili kalemim oldu.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon