Sayfa 5/11 İlkİlk 123456789 ... SonSon
101 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: depersonalizasyon ve derealizasyon yaşayanlar birbirimize destek olalım

karasu441
    Guest

Sağolun algi bozukluğu var zaten iş yerinde huzursuzdum istifa etmek istedim fakat beni idare ettiler sağolsunlar.bazen elimi kolumu hissetmiyorum beton laşmiş gibi kalip gibi oluyo bazen ayağim bazen yüzümün bi tarafi metalleşmiş gibi oluyo cok garip ağri ve paniklemeler yaşiyorum.pazartesi tekrar dr.gidicam belki ilacin dozunu arttira bilir.saygilar.

merhabalar herkese ...
    arkadaslar ben de maalesef depersonalizasyon-derealizasyon arası bisey yasıyorum yuksek doz ilac kullanımına baglı olark yasadım bu sorunu ,Allah o psikiyatristin belasını versin o tuccarın diyelim daha dogrusu yatacak yeri yok onun para icin bana yuksek doz yukledi o gun bugundur kendimi hissetmiyorum tam bir uyusturucu etkisi yani
    ARKADASLAR HEPİNİZE TAVSİYEM HEKİMDEN SORMA CEKENDEN SOR DEMİSLER SU DİPLOMALI TORBACILARA LUTFEN PRİM VERMEYELİM

Kardesim sana tavsiyem hemen ilacı bırak zaten o yasadıgın ilac kaynaklıdır yasadıgımız bu sorun tam bir uyusturucu etkisi ne kadar cabuk ilacı terkedersen o kadar kurtulma ihtimalin var..diplomalı torbacılara prim verme!!

Çıraklık Dönemi

şu foruma girdikçe benim gibi bi süür insan varmış diyorum.rahatlasam mı endişelensem mi çözemedim.

arkadaslar bence birbirimize dua edelim gercekten cunku bu depersonalizasyon denen illettten baska turlu kurtulus cok zor.. bence bizler cok zor durumdayız inanın suistimale kandırılmaya cok acık durumdayız bir kere once zor durumda oldugumuzu ve kendimizi savunamayacak halde oldugumuzu kabullenmeliyiz yasadıgımız gercek degilmis gibi hissetme durumu yuzunden irademizi kullanamıyoruz bunu da kabul edip ona gore davranmalıyız Allah hepimizi butun depersonalizasyon yasayanları bu sıkıntıdan kurtarsın

Merhabalar Cok zor durumdayım,gercekten yardıma ihtiyacım var.
    Nerden baslasam anlatmaya bilemiyorum Ailem kendi arasında sorunluydu sonra annem beni psikiyatriste goturdu ve ısrarla bana ilac vermesini istedi o doktor insaflı bir adammıs bu kızın ilaclık birseyi yok,ilaclar bu kızı mahveder diyerek bizi gonderdi.Aradan zaman gecti annem babamla olan kavgamı fırsat bilerek beni baska bir psikiyatriste goturdu verdigi ilacları kullandım ama sonra cok uyku yaptıgı icin bıraktım o zaman liseye gidiyordum ve cok basarılı ve cok sosyal bir insandım sonra annem dayımı alarak beni tehd,t ederk beni baska bir psikiyatriste goturdu ve bana cok yuksek doz ilacı zorla icirdiler ilac da risperdal ..ilacı yuttugum anda hemen uykuya gectim ve zorla bu ilacı bana kullandırdılar okul hayatım tamamen bu ilac yuzunden bitti ailem beni resmen tecrie etti cok kilo almısıtım yemek yemekten ve uyumaktan ibaret bir hayat yasıyordum ve yuksek doz ilac yuzunden deperseonalizasyon hissettim bunu o tuccar o kurt pkk lı doktora soyledigim hald eyine de dozu dusurmedi ailem zaten zorla iciriyor o sekilde 1.5 yıl ilac ictim sonra baska doktora ve baska ilaca ailemi ikna ettim onu da yine uzun zaman kullnadım ama ilac ve doktor degisikligi depersonalizasyonu gecirmedi sadece duruma alısmıstım sonra ilacı bıraktım liseyi acıktan bitirdim ve cok iyi bir universite ve cok iyi bir bolum kazandım ama ailem bana o okulu da okutmadı bana siddet uyguladılar okula gitmemi engellediler ..bu arada universiteyi, kazandıgım da un. giderken de depersonalizasyon yasıyordum ama ne yapıp ne edip okulu bitirip ailemden intikamımı alacaktım maalesef tek tesellim olan un. hayatımı da ailem sonlandırdı..simdi yine ailemle yasıyorum ve gercek degilmis gibi hissediyorum hayat benim icin gercekten cekilmez bir halde bana neler onerirsiniz bu gercek degilmis hissinden nasıl kurtulurum bu hissi yasayan kader arkadaslarımdan mesajlar bekliyorum bu sorunu asabileniniz var mı onerebileceginiz bitkisel caylar,kurler var mı gercekten birbirimize desek olalım herkese sevgiler

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

hekimdensorma suan kaç yaşındasiniz ? kaç yıl ilaç kullandiniz. bu arada çok öfkelisiniz bu biraz dindirmek istemez misiniz ? stres sıkıntı hastalığa tuz biber olur daha fazla artar. zihninize biraz durgunluk katmaya çalışın. bu durumu en çok ne zamanlarda görüyorsunuz.
    çok uzun zaman bende de mevcuttu 8 yıl önce oda bir kaç sefer ama geçti. nasıl geçti desek sıkıntı faktörü azalmıştı ve kendin den gecmisti.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

tekrar merhaba ofkeli oldugumu yazmısınız inanın degilim bu konuda haklı olmanın verdigi rahatlıkla konusuyorum bu arada halusinasyon gormuyorum yasadıgım sey ilac kaynaklı hissizlik risperdalı 2 yıl kullanmısımdır aslında tam olarak yasadıgım sey uyusturucu etkisi gercek degilmis gibi hissetme zaten cok durgunum inanınız ofkelenemiyorum bazen insanın sinirlenmesi gerekir kendini savunması da gerekir ama ben sinirlenmem gerekse de sinirlenemiyorum sizin adınıza sevindim kurtulmussunuz insallah ben de kurtulurum

Yer
    istanbul

yok şunu sormak istiyorum toplam bu ilaçları kaç yıldır kullanıyorsunuz. mesela suan kullanıyor musunuz.
    kaç yaşında verdiler ki size o ilaçlari. 2 yıl kullandiniz sorununuz o zamandan bu yana hiç azalma falan olmadi mi,

beni bilen biri olan dusunmeyin sadece fikirlerim ve düşüncelerimi belirtiyorum. çünkü eğer kısa bir süre ise bence ilaçların etkisi vücuttan silinınce tekrar eski halinize dönersiniz.

Yer
    istanbul

yok sizi anlıyoruz. nedir sizinle alıp veremedikleri, size karşı bir nefret mi besliyorlar. yaptıkları çok vicdansızlik. ki şiddet de uyguluyorlar mis. şimdi bu sorunun yani hissisiz duygusu geçer. buna eğer inanirsaniz beyin bunu onarmak için uğraşır. sonra bitkisel çaylar içip telkinlerle tedavi olmaya çalışabilirsiniz. zaten doktorlara gitmiyorsunuz. bu konuda da araştırma yapacağım. bu ilaçların kalıcı etkileri olur mu diye.

Sayfa 5/11 İlkİlk 123456789 ... SonSon