Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ben lanetlenmiş biriyim galiba !

Karar Dönemi

ama her gün illa bir ceylan ölecektir güçsüz olan bir ceylan muhakkak vardır ve yakalanıp ölür yoksa aslan ölür ki buda imkansız aslan muhakkak avını yakalar elinde sonunda ama gerçekten arkadaşlarım genelde beni aşşağılarlar düşük görürler yani bunun sonucuna bakıpda kendimin gerçektne bir ezik olduğumu düşünüyorum yapacak birşey yok ya öl ya sürün

Banned

Öyle düşünürsen her gün bir aslan da ölecektir.Bir ceylan bulamadıkları için... Ayrıca güçsüz bir ceylan toplumsallığın avantajını kullanabilir. Bir de, direnen ceylan belki ölebilir, ama direnmeyen çoktan ölmüştür.

Karar Dönemi nılupher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Diğer yazınızı da burayı da okudum,Arkadaşlardan farklı bir tavsiyem olamayacak...Ama bence işin kolay tarafına kaçıyorsunuz,mücadele etmelisiniz.Özellikle de psikolojik açıdan...Diğer yazınızda biri yaşadıklarınızın günahlarınıza keffaret olacağını yazmış.Bu konuda tam düşünceniz ne bilemiyorum.Bunun doğruluğuna ben de inanıyorum.Yoksa Allah dünyadaki dertleri insanlara zulüm olsun diye vermez inancındayım.Bütün yaşadıklarımızın bir sebebi var.Sabredersek de mükafatı var...Ve son olarak da Allah kimseye katlanamayacağı yük yüklemez...Yeter ki katlanmanın yollarını bulalım.Kaçmayalım...Naçizane fikirlerim...Umarım bu durumdan kurtulursunuz...
    Durgun Sular Derin Akar...

Karar Dönemi

Arkadaşım, psikolojik sorunların temeli genelde aynıdır. Sürekli bu konu üzerinde düşünürsen gerçekten de lanetlersin. Eminim çoğu zaman kendini bileklerinden tavana asılmış ve hayatta yapacak hiçbir şeyi olmayan biri gibi düşünüyorsun. Yapman gereken nedir biliyor musun? Asa'nı kendine çevirip gerekli sihirli sözcükleri söylemek. Eğer sürekli yakınırsan çareni bulamazsın. Sihirli sözcükleri bilmiyorum diyeceksin. Tek yol var--> AZİM...
    Eğer hayata tutunacak bir şey bulmuşsan bırakmayı düşünme. Yanından geçen ve seni aldatan herşeye kulaklarını tıka. Hayata tutunmak mutluluğu getiri. Ne kadar sen istemesen de hayat seni yönlendirir. Hayat sana sırtını dönmüş deme... Arkana bak önce... Belki herşeyi erken yargılıyorsundur. Suçu başkalarında bulmadan önce kendini yargıla. En doğru yol budur. Ve şunu aklından çıkarma;

" Gücü hakkeden onu aramayandır..."

Karar Dönemi

iyi akşamlar sugibi09 ne öl ne sürün dostum.. sana dostm diyorum çünkü edindiğin her yeni insanla yeni bir hayat kazanırsın.. Senin her yeni arkadaşın senin karakterine ve yaşama bakışına açılan yeni bir kapıdır bir bakıma... o yüzden ne seni aşağılayanlar sana muhtaç ne de sen onlara.. yazdıklarını hiç okumadım ama aynı durum da bir arkadaşım vardı ve benimle hayatına yeni bir kapı açtı... sende bunu başarabilisin emin ol ne durum da hangi hastalıkta ne şekilde olursan ol sadece içinde bulunduğun duruma nazaran en iyi şekilde yaşa sana yeter de artar bile iyi akşamlar

Karar Dönemi

teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz denemeye çalışacağım

Karar Dönemi

ha birde böyle kas tutulması yaşayan birisini gördünüzmü hiç aranızda yada arkadaşlarınızda felan ?

Banned

Kaslarda titreme mi yoksa hareket edememe gibi birşey mi?
    Açıklığa kavuşturursan...

Karar Dönemi

kaslarımda tutulma bir kilitlenme var boynumdan tutun el-ayak parmaklarımdaki kaslara kadar tutulma var mesala otobüse felan binerken inerken ayaklarım kilitlenip kalıyor elimi sıkıp açmaya kalkınca kilitlenip kalıyor ama 5-6 kez yapınca normale dönüyor aradan 20 dk geçtikten sonra kilitlenme tekrar geliyor spor felan yaptığım zaman daha beter oluyor ağrılar başlıyor yorgunluk sürekli sinirlilik sürekli oluyor uykum geliyor yerimden kalkmak bile istemiyorum bazen sürekli doğru dürüst bir yerde çalışamıyorum işe girmekde istemiyorum mesala ayağa kalkarken felan bacaklarımda baldırlarımda kilitlenme oluyor böyle kalkarken ağır ağır çözülüyor sanki bir yaşlı gibi düşünün yaşlı nasıl ağır ağır kalkar yürür otururken yavaş oturur felan aynı o şekil ha ben eğer o kaslara karşı koyarsam yani daha hızlı kalkayım bırakıp kendimi zorlarsam bu seferde o kaslarda yırtılma gib birşeyler oluşuyor ağrı oluşuyor 1-2 günde onu çekiyorum sonra

paradox
    Guest

Alıntı Sugibi09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha birde böyle kas tutulması yaşayan birisini gördünüzmü hiç aranızda yada arkadaşlarınızda felan ?
    Sanirim beni cagirdin
    Evet buna yakin sorunlar bende yasiyordum.Sukur bu aralar biraz daha azaldi..Hatta bir keresinde felc oldugumu zanetmis cok korkmustum.Bazi donemler kolumda, bazen bacaklarimda oluyor..Doktorum strese bagli olarak sinirlerde olusan SIKISMADAN kaynakli bir sorun oldugunu soyledi.Size daha once de onermis oldugum fiziyoterapi ye basladim ve cok yararini gordum..Fiziyoterapistim hersereferinde bana soyle diyordu:Ben senin rahatlaman icin kaslarinda ki baskiyi aliyorum stresini azaltiyorum.Sana dusende kafanin icinde ki baskilardan kurtulmak ki terapilerimiz tam bir sonuc versin....

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon