Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Acil yardım...

Standart Acil yardım...

Arklar daha önce gördüğüm anti depresan tedaviyi yazmıştım tanışalım bölümüne...bi okursanız sevinirim..Şimdiki sorunum ise depersonalizasyon ve derealizasyon..bi insan günün bütün bölümünde bu halde olablirmi..ben oluyorum valla..bide sol kolda aşırı derecede uyuşma var sol kol ve serç parmağımda...hata kafama aşırı kaygı yaratıcak düşünceler geldiğinde bide ateş basma olayı olyo..yardımlarınızı bekliyorum...
    O odada birileri var...

Karar Dönemi

anlattıklarının hepsini bende yaşıyorum ve ilaç tedaviside görüyorum.havalar ısındıkçada sanki daha da kötü oluyorum.yalnız ben uyuşmayı çözemedim daha gerçekten oluyormu yoksa benmi kuruyorum.ama karıncalanma had safhada ondan eminim. o ateş basmalarıda korkudan oluyor gibi geliyor bana sen ne düşünüyorsun
    aklım sukütu sever benim.

Onların korkudan ve anksiyete kaynaklı olduğu kesin de bu dep-der ikilisi çok kötü bişey yaaaa insanın içine gerçeklikten ve gerçeklerden kopma korkusu yerleşiveriyo bide sürekli olması başka sorunların semptomu olablir..çünkü panik atakta bu ikili sadece panik anında oluyo...bide bişeyler oyalandığım zaman olmyo arklarlayken veya pc başındayken filan sadece kendimi dinleiğim zaman olyoBüük ihtimalle panik atak tabiii işallah odur başka bişey olmasında
    O odada birileri var...

Karar Dönemi

hiç endişe etme arkadaşım kesinlikle panikten kaynaklanıyor.ben dün evde yalnızken çok berbat bir kriz yaşadım.bir anda aklımıkaybettiğimi ve delirdiğimi düşündüm sanki beynimin içinden birşeyler aktı o an.kendimi avutamadım o an.zaten 2 aydır 100 lük lustral kullanıyordum.hemen bir xanax içtim ve evden dışarı attım kendimi yalnız kalmaya devam edersem kendime bir şey yapmaktan çok korktum.tabi bu anksiyete hala devam ediyor.sabah doktorumu aradım ilacımın dozunu yükseltmemi söyledi.ve asla xanax içmememide.ama ben kendimi başka türlü teskin edemiyorum.hata ediyorum belki ama benim için başka yol yok.yoksa dayanmak imkansız.allah yardımcımız olsun bize dayanma gücü versin güce çok ihtiyacımız var
    aklım sukütu sever benim.

Karar Dönemi

aynı dert bendede var. İki kez intihar ettim ama ölmeyi beceremedim bu günlerde artık hayatımla kumar oynamaya başladım
    Şarlatanlar işğal etti meydanı,
    Kanımıza girdi soysuzun kanı.
    Sırıtan kırıtan sardı dört yanı,
    Baldırdan bacaktan belden bezmişim
    .....

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yunus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı dert bendede var. İki kez intihar ettim ama ölmeyi beceremedim bu günlerde artık hayatımla kumar oynamaya başladım
    sevgili yunus aramıza hoş geldin ,

şu andaki duşuncelerinde bence hata ediyorsun ,böyle bir karar almanda mutlaka geçerli sebeplerin vardır seni kınamıyorum ,
    ama belkide bu sebepleri bir şekilde makul duzeyde halletmek mumkundur ,yeterki biraz çaba goster .
    bu çabanda bizler sana elimizden gelidigince destek olmaya hazırız ,

senin gibi intihar etmeyi duşunen ve bunu uygulayan birkaç uyemiz oldu ,onların yazılarını okumanı tavsiye ederim ( yukarda arama bölumu var oraya intihar yazdınmı ,konuyla ilgili tum yazılar gelir ).

gerek onları bu karara iten sebepler hakkında ,gerekse hayata geri dondukten sonraki duşunceleri hakkında bilgi sahibi olursun ve kendince bir pay çıkarabilirsin ,

seni yaratan istemedikçe sen kendi hayatını sonlandıramazsın buna asla gucun yetmez ,denersin ama gerçekleştiremezsin ,

diyelimki yapamadın ve felçli sakat kaldın ,o durumda hayatın çokmu daha iyi olucak birde bu yonden bakmanı dilerim ,

bir kez daha hayatta hiçbir şey halledilemez degildir ,yeterki azmet .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Standart Aynı Sorun

Bahsettiğin sorunun hafif versiyonu antalya da okurken vardı fakat fiziksel etkisi sadece nefesim bazen sıkışır gibi oluyordu. Okulu bıraktım başka nedenlerden döndüm. 1 sene sonra istanbula başka ir okul okumaya geldim. Ama tamamen bahsettiğin şeyler bende doluyor yanlız kalınca. Ne yapacağımı da hiç bilmiyorum.

Banned

Hastalıklara ilaçla tedavi olmamalı diye düşünüyorum.(psikolojik hastalıklara) İlaç sadece kişiyi uyuşturuyor, uyuşacağıma gerçek acıyı yaşar ve ona direnç geliştiririm.

paradox
    Guest

Alıntı Müdavim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hastalıklara ilaçla tedavi olmamalı diye düşünüyorum.(psikolojik hastalıklara) İlaç sadece kişiyi uyuşturuyor, uyuşacağıma gerçek acıyı yaşar ve ona direnç geliştiririm.
    Peki siz bunu deneyimlerinize dayanarakmi soyluyorsunuz, yoksa fikirmi yurutuyorsunuz? Eger gercekten yasayip bir direnc gelistirmisseniz bizlerle deneyimlerinizi paylasmaniz bizi de mutlu eder..

Banned

Sadece fikir yürütmeydi. Benim de üzerimde birsürü sorun var. Herşeyden önce ne yaparsam yapayım geçmeyen bir sıkıntım var.Uyku problemim var, uykum belirli şartlanmalarla bölünüyor.
    Ama herhangi bir tedaviye başvurmuyorum, başvursam bile bu ilaç tedavisi olmayacak.

Sayfa 1/2 12 SonSon