Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: lütfen ama lütfen yardım edin!!!

Karar Dönemi

Standart lütfen ama lütfen yardım edin!!!

öncelikle siteye yeni üye oldum umarım doğru yere konu açmışımdır , ee bende kişilik sorunları var insanlar beni dikkate almıyolar ve benimle sürekli dalga geçiliyo girdiğim her ortamda alay dalga konusu oluyorum ,ve bi insan benimle 3-4 kez dalga geçmişse en sonunda şiddete yöneliyorum , aslında bunu yazmıcaktım ama 7 yaşında cinsel tacize uğradım ve bu bende çok derin yaralar açtı hayatta hiç kız arkadaşım olmadı ve ben bu yazdığım konuları sürekli kafamda düşünüp kurguluyorum artık kafayı yemek üzereyim eğer aradığım desteği bulamazsam en sonunda intihar edicem ve 18 yaşındayım son 2 yıldır sürekli bu olayları düşünüyorum artık yeter ölmek istemiyorum !!!

Deli Ruzgar
    Guest

yasadigin sorunlarin aynisini bende yasadim.. intihari aklindna cikar.. inan kurtulus degil..
    bende cok denedim ama olmadi,
    bir psikologa gorun en azindna yasadiiklarini kabullenme konusunda onlar sana yardimci olucaktir..
    baskalari eger dalga geciyorsa seninle o ortamdna uzaklas.. siddet hic birseyi cozmez seni hakliyken haksiz duruma dusurur..
    hayat zor kardesim ama cozumu intihar degil direnmek savasmak.. psikologa git kendine bir dost bulmaya calis.. ne pahasina olursa olsun senin yaninda olucak bir dost.
    psikolog sana hem kisilik sorunlarini hemde gecmiste yasadiklarini kabullenmekten ve asmakta yardimci olucaktir..
    aklindna intihari cikartip basaricam demelisin.. yoksa yapamazsin..

Allah yardimcin olsun

Karar Dönemi

intihar benimde istediğim bişey değil ama yeter artık sıkıldım yoruldum artık dayanacak gücüm kalmadı.benimle dalga geçilen ortamdan uzaklaşırsam inan gidecek yerim kalmaz.sen nasıl kurtuldun bu sorunlardan ?

Deli Ruzgar
    Guest

benimle dalga gecenlerden ve aylemden uzak biryere gectim gectimi gecmedi.. ama bunlarla yasamasini ogrendim..
    guc icinde kardesim onu bulmak senin elinde.. asla pes etmeyi dusunme.. gidecek yerinin olmamasimi onemli yoksa seninle dalga gecmelerimi?
    hangisi senin icin daha agir?
    gidecek baska biryer bulursun ama ya dalga gecmelerinin sana verdigi zararlar?
    iyi dusun ve nedemek istedigimi anlicaksin

Karar Dönemi

kaçmak benim için çözüm değil benimle dalga geçenlere karşı koymak istiyorum ,ben kaçtıkça yeni tanıyacağım insanlar dalga geçicek bunlara karşı koymam lazım ama olmuyo beceremiyorum çevremin gözünde beş para etmez bi insanım asla kız arkadaşım olmadı asla dostum diyebileceğim insanlar olmadı ben bunları atlatmak güzel bi hayat yaşamak istiyorum ,tanrıya olan inancım kalmadı isanlara aileme güvenemz oldum çekingen sessiz sakin bi insan oldum yani anlıyacağın oldum da oldum...

Deli Ruzgar
    Guest

neyin dalgasini geciyorlar seninle?
    ne diyorlar sana?
    karsi koymak istiyorum diyorsun ama bazen gitmek daha akilli bir davranistir.. hangisiyle basa cikicaksin bugune kadar uyguladigin siddetler onlarin dalga gecmelerini kestimi?
    sus demiyorum sana tersine sozunu esirgeme.. ama her seferinde ayni ortama gidiyorsan suc birazda sende.. olucaklari biliyorsun cunki bile bile kendini neden atesin ortasina atiyorsun?
    sorunun temeli nedir tacize ugramis olmanmi?

anduril
    Guest

Cinsel taciz nedeniyle özgüvenin azalmış olabilir ve özgüven kazanmak adına kendini korumak adına insanlara/kendine şiddet uygulamayı çözüm olarak seçiyor olabilirsin ama şiddet çözüm değil bunu kafana sok.. Ölmek, şiddet, kaçış çözüm değil.. Bende cinsel istismar yaşadım.. bunlar inan çözüm değil bunları konuşarak, yardım alarak (psikolojik yardım+ aile desteği+ buradan destek alarak) çözebilirsin.. inan bana

Banned
    Yer
    Heryer Hicbiryer

Bazi insanlar kendi zaaflarini ort pas edebilmek icin, baska kisilerle dalga gecip egosunu tatmin etmeye kalkisabilir. Tam olarak ne sekilde dalga gecildigini bilemiyorum, fakat ofke yada $iddet cozum degil. Belkide dalga gecen ki$i ile ba$ba$a konusmayi denemelisin, dalga gectigi konu hakkinda bir izahatin elbette vardir. Cok ozelin olmayan herhangi bir durumunla dalga geciliyor ise, sende onlarla beraber gulmeyi dene. Senin ofkelenmedigini, umrunda olmadigini gorduklerinde, zevk almamaya ba$layip bu duruma son vermeleri kacinilmaz hale gelicektir.

Karar Dönemi

ne intiharı dostum ya daha gencsin takılma bu yaşlarda olur böyle tripler bu kısa bi ömürden kurtulmak için sonsuz hayatınıda sıkıntıya sokarsın intiharla .

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

dalga geçtiklerinde onları önemsiyor gibi davranacağına, gülüp geçersen bunu tekrarlamazlar.. böyle şeyler için moralini bozma...

Sayfa 1/2 12 SonSon