6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: hata mı yaptım?

Karar Dönemi bugunbirinikirdim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    where ı am feeling

Standart hata mı yaptım?

bir hafta oldu gorusmeyelı ama hala ruyalarımda benı sucluyor degıstıgı ıcın gorusmek ıstemedıgımı soyledıgım arkadasım gunduz uykularımda bıle bu dostlugun bıtmesınde hatalı olanın ben oldugumu acımasızca yuzume vuruyor oysa ben ona tanıdgımdan bu yana dost gıbı davranmıs son 2 ay degısmesıne ragmen gorusmek ıstemeyıp yok oyle degısme falan demesıne ragmen gecen haftaya kadar dişimı sıkmıstım ama olmuyor bu vıcdan azabı cekmeme engel olamıyor kararımı cok dusundum artı ve eksılerı bır tarafa koydum ılerısını dusundum dogru olan buydu sımdı gorusmedıgımız ıcın pısman degılım ama o benı o gunden berı hıc aramasa da ıcten ıce sucluyor bunu hıssedıyorum

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Alıntı bugunbirinikirdim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir hafta oldu gorusmeyelı ama hala ruyalarımda benı sucluyor degıstıgı ıcın gorusmek ıstemedıgımı soyledıgım arkadasım gunduz uykularımda bıle bu dostlugun bıtmesınde hatalı olanın ben oldugumu acımasızca yuzume vuruyor oysa ben ona tanıdgımdan bu yana dost gıbı davranmıs son 2 ay degısmesıne ragmen gorusmek ıstemeyıp yok oyle degısme falan demesıne ragmen gecen haftaya kadar dişimı sıkmıstım ama olmuyor bu vıcdan azabı cekmeme engel olamıyor kararımı cok dusundum artı ve eksılerı bır tarafa koydum ılerısını dusundum dogru olan buydu sımdı gorusmedıgımız ıcın pısman degılım ama o benı o gunden berı hıc aramasa da ıcten ıce sucluyor bunu hıssedıyorum
    Belliki insanlara çok değer veren birisiniz. Arkadaşlıkta bazen hiçbirşey eskisi gibi olmaz, insanlar sürekli yeni birileriyle tanışır ve kendini daha yakın hissettiklerine yaklaşırlar, genellikle bu süreç uzun sürer, iki tarafta arttık eski kadar konuşmadıklarını pek farketmez ve zamanla birbirlerinden soğurlar. Bu sayede herkes kendini daha çok mutlu edenlere yaklaşır. Ama gerçek dostluk başkadır gerçek dostluk yürekten gelir aşktanda öte birşeydir dostluk. Eğer gerçek dost olsa arttık seninle zaman geçirmemesine hiç alınmazdın bilirdinki sen onun yüreğindesin yanında olmanın bir önemi yoktur. Eğer gerçekten dost olsaydınız, İkinizde zamanınızı daha güzel geçireceğiniz arkadaşlar edinir dururdunuz, ama en özel samimiyetinizi yüreğinizde birbirinize saklardınız, en özel anlarınızda ve en zor anlarınızda birbirinizin yanında olurdunuz.

Bence yüreğinizin sesini dinleyin, insanın aklı aynı yanlışı onkez yapabilir onkez affedebilir ama yürek birkez yanlır ve birkez affeder, hiçkimse yüreğinizi iki kez kandıramaz.

Aranızdaki samimiyeti elbette bilmiyorum yukarıda söylediklerim benim naçizane görüşlerimden başka birşey değildir.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Yer
    where ı am feeling

benım kararımdakı en buyuk etken de dedıgın seyden ılerı geldı plüton bende cogu samımı arkadasımla her zaman gorusemıyorum ama konusmak ıstedıklerınde veya bı sorun oldugunda ne mesafeler kalıyor ne de gorusmedıgımz zamanın hesabı verılıyoor ben belkı de 2 ay sonra bunların hıc bırını hıssetmedıgım yanıldıgım ıcın uzuldum pişman degılım sonucta bu saatten sonra tekrar arkadas olsakda eskısı gıbı olmayacak hıc bır sey yorumun ıcın cok tesekkur ederım(:

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

bende bugune kadar hicbir yakin arkadasimi hayatimdan cikaramadim.. cok kirildim, darildim, agladim, bela okumasam da kotu seyler coook dedim ama birgun mutlaka birsey olurdu ve geri bir araya gelirdik.. aylar gecse bile aynisi olurdu..

buaralar biraz fazla secici oldum sanirim.. hayat bunu asiliyor birkac gundur bana, bende uygulamaya koyuldum kisacasi bence geri geleni kabul etmek lazim, ama tabiki kabul etmek demek herseyi unutmak demk degil.. bundn sonra mesafeli bir iliski goturulebilr diye dusunuyorum.. ve cok ilerde de kimbilir belki eskisinden cok daha iyi olabilrsiniz.. sonucta zaman yeryuzundeki herkese iyiyi ve kotuyu, bircok farkli sekilde ogretiyor.. belki size yapilanin aynisini o arkadasiniz yasayabilr birkac ay sonra, ve ancak o zaman anlar sizin acinizi, ne hissettiginizi.. ve bunun uzerine de geri gelebilir.. yani ben bunu cok normal goruyorum aslinda..

tabiki bu benim dusuncem.. hayatimdan cikmak isteyenleri kolay kolay cikarmam. hatta gitmemeleri icin elimden geleni yapmaya calisirim. ama cok kararli olduklarini gorunce de kendi hallerine birakirim.. ama geri gelirse de onun icin bir yer acarim, bendeki eski yerini kaybetmis olsa bile..
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Yer
    where ı am feeling

Alıntı NAR_K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bugune kadar hicbir yakin arkadasimi hayatimdan cikaramadim.. cok kirildim, darildim, agladim, bela okumasam da kotu seyler coook dedim ama birgun mutlaka birsey olurdu ve geri bir araya gelirdik.. aylar gecse bile aynisi olurdu..

buaralar biraz fazla secici oldum sanirim.. hayat bunu asiliyor birkac gundur bana, bende uygulamaya koyuldum kisacasi bence geri geleni kabul etmek lazim, ama tabiki kabul etmek demek herseyi unutmak demk degil.. bundn sonra mesafeli bir iliski goturulebilr diye dusunuyorum.. ve cok ilerde de kimbilir belki eskisinden cok daha iyi olabilrsiniz.. sonucta zaman yeryuzundeki herkese iyiyi ve kotuyu, bircok farkli sekilde ogretiyor.. belki size yapilanin aynisini o arkadasiniz yasayabilr birkac ay sonra, ve ancak o zaman anlar sizin acinizi, ne hissettiginizi.. ve bunun uzerine de geri gelebilir.. yani ben bunu cok normal goruyorum aslinda..

tabiki bu benim dusuncem.. hayatimdan cikmak isteyenleri kolay kolay cikarmam. hatta gitmemeleri icin elimden geleni yapmaya calisirim. ama cok kararli olduklarini gorunce de kendi hallerine birakirim.. ama geri gelirse de onun icin bir yer acarim, bendeki eski yerini kaybetmis olsa bile..

tesekkurler yorumun ıcın ınan bende hayatımdan ınsanları cıkarmaya alısık bırı degılım hatta bu ılk oldu kı bunu kendısıne de soylemıstım ben gunluk veya anlık yasamak yerıne uzun yıllar surecek arkadaslıklarım olsun ısterım bu sekılde dusunerek ınsanlara karsı daha ınce dusunerek yaklasırım dıye ama bı anda arkadas olmak ısteyen bır ınsandan sureklı her sıkıntısını anlatıp aynı sekılde bana her konuda yardımcı olmak ısteyen her kosulda yanımda olan bırının bı anda dost degıl normal arkadas olarak bıle yanında bulunmadıgını gorunce ve baska nedenler de olunca bu kararın daha dogru oldugunu dusundum cok uzuldum hala da oyleyım keske hıc degısmeseydı ınan aldıgım kararın yanlıs oldugunu sezecek en ufak bır ısık gorsem gerı adım atacam ama malesef su ana kadar oyle bır sey olmadı

Karar Dönemi simla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bazı arkadaşlarım hiç haketmediğim şekilde davrandılar,kendilerinden hiç beklemediğim şeyleri yaptılar
    başka bir arkadaş için beni gözden çıkardılar,ben de mesafe koyunca neden böyle davranıyorsun biz sana ne yaptık bile demediler demek ki yaptıklarının farkındalar...
    bu durumu kabullenemedim hatta rüyamda bile siz bana böyle böyle yaptınız diyordum ki normalde ben çok az rüya görürüm
    hak eden insanları bile hayatımdan çıkaramadığımı,kimsenin bana küsmesini,kırılmasını,hayatından çıkarmasını kabullenemediğimi anladım
    erken yaşta bir kayıp yaşadım,sonradan anladım ki sorunun ana kaynağı bu imişgitmek isteyene yol verememek
    haklı olduğun halde alttan almak,insanlara çok bağlanmak...
    nedeni hep kaybetme korkusuymuş
    hayata yeniden başlayabilseydim kimseye fazla değer vermezdim inanın ki değmiyor değmiyor değmiyor
    "Konuşarak anlatılmaz her şey bazen susmak yeter aslında.Unutma konuşmak bir ihtiyaç olabilir ama susmak cevap anlayana..."Dostoyevsky