7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: aşık mıyım aptal mıyım...neyimmm????????

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart aşık mıyım aptal mıyım...neyimmm????????

karşınızdaki aynı hatayı üç kere yaparsa yine affeder misiniz? şimdi bunu okuyan herkes hataya göre değişir diyecek önce anlatayım kısaca: 5senemi paylaştığım insan dün (3.kez)yine sinirle bana el kaldırmaya çalıştı,boğazımı sıktı bi anlık öfkeyle..gece sabaha kadar ağladım bu kez bitti dedim ama yalvarmalar yakarmalar son şans istemeleraraya giren arkadaşlar..(öncekilerde böyleydi ayrılmaya baya çalıştım ama olmadı ne o beni bıraktı ne ben vazgeçebildim)...aynı şeyler hep aynı şeyler...yine affettim.mantığım öyle kızıyor ki bana salak şimdi bunu yapan evlenince neler yapar diyor aptalsın kızım aptal diyor ama kalbim bu sondu akıllandı artık seni kaybedeceğinin farkında bi daha olmayacak,yapmayacak diyor ve ben yatarken zihnimde boğuşan cümlelerle uykuya dalana dek kapışıyorum her gece..ne olacak bu aşkın sonu bilemiyorum.kafam öyle karışık ki işin içinden çıkamıyorum..aranızda var mı benim gibi şeyler yaşayan,anlatsın lütfen...
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Karar Dönemi sevdenur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Senin yerinde olsam ayrılırım. Sağlıksız bir arkadaşlık bence. Hiç güvenilir değil. Bir kere yapıp pişman olur ve senden özürdilerse affetmeni anlıyabilirim. Ancak bunun ikinci şansı olmamalı çünkü, daha sonrasıda gelir şiddetin.,ki gelmişte. 3.kez ne demek. Kendini seviyorsan ayrıl derim.

Karar Dönemi nılupher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı chenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .mantığım öyle kızıyor ki bana salak şimdi bunu yapan evlenince neler yapar diyor
    Bu sözünüz bence çok doğru...Şimdi böyle üzücü olaylar yaşayıca mesela akşam ayrılıyorsunuz.Peki ya evlenince?Toplanıp her seferinde annenize mi gideceksiniz...Evli bi kadın olarak ben eşimin bir tokadına bile katlanamazdım herhalde...Yol yakınken bir daha bir daha düşünün derim.Şuanki tepkiniz,siniriniz evlenince daha fazla olur...Ama sorumluluklarınız sizi bir çıkmazda bırakabilir o zaman...Umarım hiçbirini yaşamazsınız....
    Durgun Sular Derin Akar...

teşekkür ederim cevaplayanlara,biraz düşünmeye ihtiyacım var ama hiç yalnız kalamıyorum ki..bunu ona anlatmaya çalıştım ama uzak kalmamız araya soğukluk girdirir diye asla onaylamıyor..umarım ya bu kez gerçekten kendine çeki düzen verir ya da ben aklımı başıma toplarım

Cahillik Dönemi hoyrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 kere affetmeniz normal karşılanabilir amöa 3. bence olmamalı. çünkü karşıda zaten beni affediyor imajı yaratabilir. hele de evlenince çocuklarınız olunca nolur? çok iyi düşünün derim ben nacizane fikrim
    Deliler ve akıllılar, aynı derecede zararsız kimselerdir. Asıl tehlikeliler yarı deli, yarı akıllı olanlardır.

Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

tesadüfen böyle bir konuyu görmem çok tuhafıma gitti.....

bende 4 yıllık ilişkimi bir el kaldırma yüzünden bitirdim....

kaç yaşındasın bilmiyorum ama sana bir ablan olarak cevap vericem....

evet affetme hataya göre değişir...mesela neler affetilmez...kendi adıma konuşursam;şiddet,aldatma başta gelir....bir çok kişi içinde böyledir aslında....

ben 1.de bile affedemedim...çünkü gururum ve kalbim çok kırıldı....bitirdim içim kanaya kanaya çünkü güvenim sarsıldı....sen 3 kez aynı şeyi görmüşsün...bu sence ilkinde affetmenden kaynaklanabilir mi??

bitirince insan çok acı çekiyor...çok gözyaşı döküyor...ama ilerde daha fazla 2 tarafında üzülmemesi için mantıklı düşünmek gerekiyor....

evlendiğindede olursa ki olacaktır ne yapacaksın bunu düşün....

sevgiler....
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

teşekkür ederim beyaz kelebek,23 yaşındayım..inan defalarca düşündüm hatta uğraştım ama bırakmıyor beni aynen dediğin gibi ilk defa affettim ya ondan sonrasına sebep oldu belki (tesadüf ki şimdi kavak yelleri var tv de şu anda buna benzer bi konu işleniyor merak ettm ne olacak?)